Poradnik Przedsiębiorcy

E-learning i zarządzanie wiedzą - zapraszamy już 21 marca!

E-learning i Zarządzanie Wiedzą 2019

To już IV edycja konferencji „E-learning i zarządzanie wiedzą”. Co roku spotykamy się w gronie ponad 50 praktyków, by w miłej atmosferze wymienić się doświadczeniami. Konferencja ma cel edukacyjny, ale także rozrywkowy. Ma pokazywać możliwości edukowania zarówno naszych pracowników, jak i nas samych.

Jak jest cel i idea konferencji e-learning i zarządzanie wiedzą?

Wydarzenie ma na celu nie tylko przedstawić opinie, poglądy, doświadczenia i prognozy poszczególnych sfer tematycznych, ale przede wszystkim ma dostarczyć ogromny zasób wiedzy i praktycznych rozwiązań, o których każdy będzie mógł merytorycznie dyskutować.

Ideą konferencji nie jest przekazanie gotowych rozwiązań, ale wskazanie nowych możliwości, odmiennych punktów widzenia, także tych kontrowersyjnych, z których każdy będzie mógł wybrać to, co dla jego organizacji, departamentu czy przedsiębiorstwa będzie najlepsze. Nie twierdzimy, że wszystkie rozwiązania i pomysły przedstawione w czasie kongresu znajdą bezpośrednie zastosowanie w firmach uczestników – mamy natomiast stuprocentową pewność i przekonanie, że z tego olbrzymiego wachlarza pomysłów i doświadczeń każdy znajdzie coś idealnego dla siebie.

Co czeka na uczestników wydarzenia?

Prelegenci czwartej edycji konferencji „E-learning i zarządzanie wiedzą” nie będą podczas swoich krótkich wystąpień reklamować usług i firm. Będą natomiast pokazywać konkretne problemy i przedstawiać sposoby ich rozwiązywania, które w przeszłości zastosowali w swoich strukturach z lepszymi – bądź gorszymi – rezultatami.

Prelekcje odnosić się będą merytorycznie do konkretnych kwestii i wyzwań, z jakimi nasi prelegenci musieli się zmierzyć w ostatnich dwunastu miesiącach swojej pracy. Znając skalę tych zmagań, stworzyliśmy 2 bloki tematyczne:

  • blok skierowany do deweloperów, który dotyczy pracy stricte operacyjnej,
  • blok dedykowany HR-om, który przybliży wątki pracy koncepcyjnej i pokaże, jaką ścieżkę warto wybrać, planując rozwój swoich pracowników.

Mieszanka młodzieńczego zapału z wizjonerstwem i praktycznym podejściem sprawi, że na każde zagadnienie uczestnicy będą mieli szansę spojrzeć z kilku perspektyw, aby móc wyciągnąć wnioski, co jest ważne w dalszym rozwoju e-learningu w Polsce.

Kod rabatowy dla czytelników w wysokości 5% o treści: media05

Konferencja e-learning i zarządzanie wiedzą odbędzie się 21 marca w Warszawie. Serdecznie zapraszamy