Poradnik Przedsiębiorcy

Już 25 stycznia zapraszamy na EOIF – Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie w Krakowie

EOIF – Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie

Miło nam poinformować, że już 25 stycznia w Krakowie w Hotelu Holiday Inn odbędzie się kolejna edycja konferencji „EOIF – Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie”.

Co może zyskać Twoje przedsiębiorstwo usprawniając obieg informacji? 
Jaki system IT będzie najodpowiedniejszy dla Twojej firmy? 
Czy pełna digitalizacja dokumentów jest w ogóle możliwa?

66% przedsiębiorców wskazuje archiwizację dokumentów w jednym miejscu za jedną z najważniejszych korzyści automatyzacji procesów biznesowych.

Według raportu IDC przedsiębiorstwa zmagają się nawet z 20% spadkiem produktywności każdego roku, który jest spowodowany wyzwaniami płynącymi z pracą nad dokumentami.

Zapraszamy do całkowicie bezpłatnego udziału wszystkie osoby zainteresowane nowoczesnymi rozwiązaniami do usprawnienia i zautomatyzowania działań związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwem.

Jak co roku przedstawiciele wiodących firm zaprezentują swoje rozwiązania oraz zaproponują narzędzia dotyczące obiegu dokumentów, przetwarzania i składowania informacji. W tym roku będą z nami m.in. firmy BeOne, Elliteq i Xsystem, aczkolwiek cały czas uzupełniamy informacje na stronie internetowej wydarzenia i będą pojawiać się nowi wystawcy, tematy prelekcji i inne notyfikacje.

W ramach udziału w konferencji każdemu uczestnikowi zapewniamy:

  • materiały konferencyjne
  • przerwę kawową
  • możliwość udziału w wybranych wykładach
  • możliwość udziału w losowaniu nagród

Rejestracja jest już otwarta, zatem serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami wydarzenia.