0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

GFKM Leadership Conference: Przywództwo włączające - 23 września 2022 rok

Wielkość tekstu:

GFKM Leadership Conference to cykl konferencji, które wychodzą naprzeciw potrzebom menedżerów wielu branż. Każda edycja porusza tematy aktualnych trendów i problemów w zarządzaniu. W poprzednich latach prelegenci skupiali się na tematyce agile i zwinnym liderstwie, zarządzaniu zmianą w organizacji, wyzwaniach dla Biznesu 4.0 oraz różnicach pokoleń wśród pracowników.

Tegoroczna, piąta już edycja wydarzenia, będzie dotyczyła przywództwa włączającego – wyzwań, możliwości i szans jakie niesie ze sobą różnorodność w biznesie, firmie czy zespole. Motywem przewodnim jest inkluzywność i współpraca, czyli praca na rzecz wspólnego osiągania celów, wykorzystania talentów i dbania o dobro każdego i każdej z nas. GFKM Leadership Conference 2022 „Przywództwo włączające” ma na celu przekazanie wiedzy oraz doświadczenia od i dla praktyków biznesu. To przestrzeń, w której nastąpi wymiana zdań i doświadczeń, a także zawiązanie relacji.

Podczas prelekcji goście przybliżą temat przywództwa włączającego, a także przedstawią praktyczne studia przypadku dotyczące zarządzania różnorodnością w różnych rodzajach organizacji. GFKM Leadership Conference 2022 to wyjątkowe środowisko współpracy, w którym łączy się ludzi. Uczestnicy nie tylko słuchają prelegentów, ale są zachęcani do nawiązywania dialogu i dzielenia się swoimi doświadczeniem i spostrzeżeniami. 

Uczestnicy to w większości menedżerowie i przedsiębiorcy, którzy chcą korzystać z najnowszych osiągnieć nauki i biznesu, wdrażać nowoczesne sposoby zarządzania i stale rozwijać się jako liderzy i jako ludzie. Wierzymy, że ludzie mający dostęp do wiedzy i informacji, mogą efektywnie sprostać każdemu wyzwaniu i sprawić, by świat był bardziej ludzki i zrównoważony. Dzięki tej wierze podczas konferencji jest czas na twardą naukę oraz rozwijanie umiejętności miękkich.

Doroczna konferencja GFKM Leadership Conference jest więc poświęcona nie tylko odkrywaniu, innowacjom i rozwijaniu wartości i zasad dobrego przywództwa, ale także tworzeniu przestrzeni do rozwoju dla ludzi i pomysłów. Misją wydarzenia jest pokazać, że jedno może iść w parze z drugim.

Zapisy i więcej informacji na stronie: www.leadershipconference.pl

Podstawowe informacje o konferencji

Czas i miejsce 

GFKM Leadership Conference 2022 „Przywództwo włączające” odbędzie się 23 września 2022 roku w Olivia Sky Club na terenie Olivia Centre – biznesowego serca Gdańska. 

Cel i misja 

Celem wydarzenia jest przyjrzenie się zagadnieniu przywództwa włączającego oraz zwiększenie wiedzy i świadomości na temat zarządzania różnorodnością oraz dbania o współpracę i inkluzywność w miejscu pracy. Podczas konferencji wysłuchamy sześciu prelekcji prowadzonych przez osoby związane z różnymi dziedzinami biznesu. Wydarzenie zakończymy wspólnym panelem dyskusyjnym. 

Grupa docelowa 

Konferencja skierowana jest w szczególności do liderów, specjalistów HR, menedżerów wyższego i średniego szczebla oraz do wszystkich zainteresowanych przywództwem i zarządzaniem. W tym roku planujemy udział 100 uczestników. 

Cel, na który przeznaczymy zebrane pieniądze 

Wstęp na wydarzenie jest płatny. Wejściówka kosztuje 100zł + VAT. Zebrane w ten sposób pieniądze przeznaczymy na nagrody konkursowe dla uczniów szkół średnich, którzy wezmą udział w GFKM Masters: II Pomorskim turnieju gier decyzyjnych. 

Tematyka 

Przywództwo włączające - wyzwania i szanse związane z różnorodnością w miejscu pracy. Współpraca i inkluzywność jako motyw przewodni rozważań o zarządzaniu.

 

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów