Poradnik Przedsiębiorcy

hyperLOG 2019 - konferencja dla branży TSL

HYPERLOG 2019

Łódź | 24-25 października 2019

DHL, CH Robinson, Waberer's, Ericsson - przed Wami na scenie hyperLOG 2019!

Czy e-spedycje są realnym zagrożeniem dla obecnych operatorów-gigantów? Jak budować skuteczne strategie i modele biznesowe w erze logistyki cyfrowej. Czy za parę lat to roboty i drony będą dostarczać nasze paczki? Odpowiedzi na te i wiele innych kwestii będzie można usłyszeć podczas hyperLOG - konferencji dla branży TSL, na której 24 i 25 października w Łodzi wystąpią giganci światowej logistyki i transportu.

Takiej konferencji w regionie CEE (Europa Środkowo-Wschodnia) jeszcze nie było.

" Wiem, że wielu managerów transportu i logistyki czeka od dawna na takie wydarzenie. Mają oni dość branżowych imprez przesiąkniętych sprzedażowymi wystąpieniami, pełnymi autopromocji. Na hyperLOGu będzie zupełnie inaczej. Gwarantujemy racjonalne i praktyczne spojrzenie na kluczowe trendy, które będą kształtować transport i logistykę w najbliższych latach. Opowiedzą o nich ludzie, którzy sami decydują o kształcie światowej logistyki” - zapewnia Ewelina Bukowska z Trans.INFO, głównego organizatora konferencji.

hyperLOG 2019 - DHL, CH Robinson, Waberer's, Ericsson

Kogo będzie można zobaczyć i posłuchać na hyperLOGu?

Gwiazdą konferencji będzie viceprezydent DHL-a, Nabil Malouli. Innowator, inwestor i doradca start-upów. W DHLu kieruje rozwojem innowacyjnych projektów logistycznych, wspierających globalne firmy z listy Fortune 500. Tematem jego wystąpienia będzie przyszłość logistyki ostatniej mili. Dowiemy się zatem m.in. kto i jak w przyszłości dostarczy nasze paczki.
Z kolei Arkadiusz Glinka - szef polskiego oddziału C.H Robinsona - opowie o roli operatora 3PL w cyfrowej transformacji łańcucha dostaw.  
Ciekawie zapowiada się także debata z udziałem m.in. Philippa Ortweina - dyrektora zarządzającego Instafreight (cyfrowej spedycji), byłego szefa Waberer's Lajko Ferenca i wspomnianego wcześniej Arkadiusz Glinki. Zgromadzeni na widowni mogą liczyć na starcie stanowisk w kwestii roli cyfrowych spedycji.
Marek Prószynski - CCO z Trans.eu - opowie o tym, jak skutecznie uwolnić zasoby w logistyce, a Pieter Kinds z TenderTool wyjaśni, jak konkurować w erze "instant pricingu" i jawności cenowej.
 
hyperLOG 2019 - konferencja dla branży TSL
 
W drugim dniu konferencji wystąpi m.in. Jan Maarten de Vries z Wabco, który opowie o cyfrowej przemianie łańcucha dostaw m.in. w branży automotive. Szymon Knychalski z Trans.INFO przekona zgromadzonych na widowni, że aby zdobyć przewagę konkurencyjną trzeba mieć raczej "actionable data a nie big data".
Z kolei dr. Katarzyna Ciupa zweryfikuje prawdę i mity o potencjale blockchaina w logistyce. O tym co powiedzą przedstawiciele Ericssona, Project44, Davidson Consulting i kilku innych znanych firm można przeczytać na stronie konferencji.
__________________________________________________________________
 
Organizatorem wydarzenia jest Trans.INFO. Liczba biletów jest mocno ograniczona. Można je kupić bezpośrednio na stronie konferencji.
 
Więcej informacji o konferencji znajdziesz na stronie www HYPERLOG. Zapraszamy też na nasze profile społecznościowe Facebook i LinkedIN oraz do używania hasztagów #hyperLOG #hyperLOG2019 #futureForum