Poradnik Przedsiębiorcy

Inżynierskie Targi Pracy 2019 - czekamy właśnie na Ciebie!

Inżynierskie Targi Pracy 2019

Inżynierskie Targi Pracy są jednym z największych i najbardziej prestiżowych projektów organizowanych przez Stowarzyszenie Studentów BEST Gdańsk już od dziesięciu lat. Nadrzędnym celem przy realizacji targów jest zapewnienie różnorodnej i bogatej oferty dla studentów wszystkich wydziałów, ze szczególnym naciskiem na kierunki inżynierskie.

Staramy się zapewnić, aby wystawcy byli reprezentantami jak największej gamy branż, a wśród nich pojawiły się między innymi: budownictwo, IT, bankowość i finanse, chemia, elektronika, energetyka, przemysł czy transport.

Czym są Inżynierskie Targi Pracy?

Oferta targów dociera do studentów wszystkich 9 wydziałów Politechniki Gdańskiej, którzy w przyszłości będą tworzyć wykwalifikowaną kadrę specjalistów. Inżynierskie Targi Pracy pomagają studentom w wyborze ścieżki rozwoju, pozwalają na pierwszy poważny kontakt z pracodawcą oraz ułatwiają podjęcie ważnych, życiowych decyzji dotyczących zatrudnienia. Firmie natomiast dają możliwość zaprezentowania swojej oferty studentom i absolwentom trójmiejskich uczelni oraz szansę na pozyskanie profesjonalnych pracowników o wysokich kwalifikacjach. Umożliwiamy zatem bezpośredni kontakt pracodawcy ze studentem, co pozwala na zrozumienie oczekiwań i potrzeb obu stron. Tegoroczna jubileuszowa edycja Inżynierskich Targów Pracy odbędzie się w dniach 27-28 lutego 2019 roku na dziedzińcach Gmachu Głównego Politechniki Gdańskiej. Podczas trwania obu dni targów tradycyjnie planujemy plebiscyt, w którym studenci wybiorą najlepszych wystawców. Odbędą się również bezpłatne warsztaty oraz konsultacje CV na które serdecznie wszystkich zapraszamy.

Dlaczego warto przyjść na Inżynierskie Targi Pracy 2019?

WYSTAWCY

Na targach pojawi się aż 66 firm oferujących praktyki i staże dla studentów.

CV CORNER

Na targach stworzona zostanie specjalna strefa w której będzie możliwość zrobienia profesjonalnego zdjęcia oraz skonsultowania CV!

WARSZTATY

Poza wystawcami w ramach targów odbędzie się 7 warsztatów. Warsztaty firm odbędą się podczas trwania wydarzenia.

PLEBISCYT

Na targach czeka Cię również plebiscyt na najlepszego pracodawcę oraz konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

JOBWALL

Czyli tablica z wywieszonymi ofertami pracy. Jest to idealna alternatywa dla osób, które nie będą mieć czasu na dłuższy spacer po targach oraz idealna alternatywa dla tych, którzy lubią mieć wszystko w jednym miejscu!

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę http://itp.gdansk.pl/content.php?site=index