0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Konferencja Business for the Future

Wielkość tekstu:

Konferencja Business for the Future odbędzie się już 17 listopada 2022 r. w formule online. To pierwsza edycja tego wydarzenia, organizowanego przez ICAN Institute – lidera na rynku executive education.

Zrównoważony rozwój biznesu i przeciwdziałanie kryzysowi ekologicznemu to dziś jedne z najważniejszych wyzwań dla przedsiębiorców z niemal każdej branży. Dlatego z przyjemnością ogłaszamy, że zostaliśmy partnerami medialnymi konferencji Business for the Future, która za cel stawia sobie dzielenie się rozwiązaniami w zakresie CSR/ESG i budowanie świadomości, jak duży wpływ na społeczeństwo i naszą planetę ma biznes.

Wydarzenie odbędzie się 17 listopada w formule online i jest organizowane przez ICAN Institute, lider executive education, wydawca magazynów i publikacji biznesowych oraz organizator wydarzeń z światowymi ekspertami biznesu.

Wydarzenie jest skierowane do osób, które chcą włączyć działania CSR i ESG w ogólną strategię firmy, w szczególności do:

◾️  prezesów, założycieli firm i członków zarządów,

◾️  dyrektorów i menedżerów odpowiedzialnych za inwestycja, rozwój i CSR/ESG w organizacji.

Wystąpienia odbędą się w ramach trzech bloków tematycznych: Najważniejsze trendy CSR/ESG, Wyzwania dla poszczególnych branż oraz Zmiany klimatu i ich wpływ na biznes. Na konferencji nie zabraknie tematów takich, jak:

◾️ najnowsze trendy społeczne, środowisko i ekonomiczne w biznesie,

◾️ odpowiedzialna sprzedaż, zielone produkty i ekoprojektowanie łańcucha dostaw

◾️ jak firmy mogą ograniczać emisję COO2: recykling i niskoemisyjne źródła energii, strategia klimatyczna

◾️ hiperlokalność, slow-life i świadomy konsumpcjonizm, czyli jak zmieniają się zachowania konsumentów.

Zaproszeni eksperci poruszą także zagadnienia ryzyka regulacyjnego, prawnego i technologicznego oraz zielonej i cyfrowej transformacji biznesu.

Do konferencji można dołączyć od 0 zł na stronie: https://bit.ly/3CQRyvh

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów