0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Konferencja dev.js Summit 2022 (online) Autumn Edition

Wielkość tekstu:

Konferencja dev.js Summit 2022 (online) Autumn Edition

 

dev.js Summit 2022 (online) Autumn Edition to największa polska konferencja poświęcona JavaScript i Front-endowi. W tym roku konferencja odbędzie się w dniu 13.10.2022 r. w formie transmisji online. Skierowana jest do architektów, senior i midium developerów w technologiach webowych. Konferencja zapewnia najwyższy poziom wykładów prowadzonych przez topowe postaci z polskiego świata JavaScriptu oraz przedstawicieli wiodących firm zajmujących się JavaScript w Polsce. Podczas konferencji na swoich wirtualnych stoiskach zaprezentują się jedynie uznane i innowacyjne firmy informatyczne, których obecność zwiększa rangę wydarzenia.

W trakcie trwania konferencji odbędą się Wirtualne Targi Pracy JS, na których interaktywnie nawiążesz kontakt z firmami.

W dniu 27.10.2022 r. wygodnie ze swojego domu lub biura możesz w pełni bezpłatnie uczestniczyć w największym cyfrowym wydarzeniu poświęconych JavaScript w Polsce.

 

Rejestracja i udział w konferencji są w pełni bezpłatne. Link do rejestracji na wydarzenie: https://devjssummit.pl/ 

 

Ze względu na sytuację panującą na świecie, konferencja odbędzie się w formie online. Spodziewamy się ponad 2000 uczestników z całej Polski! Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich chętnych! 

 Konferencja dev.js Summit 2022 (online) Autumn Edition

 

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów