Poradnik Przedsiębiorcy

Konferencja MADE FOR Restaurant - już w kwietniu w Krakowie!

Konferencja MADE FOR Restaurant

Już za miesiąc pierwsza w tym roku i do tego specjalna edycja konferencji MADE FOR Restaurant, organizowana przy współpracy z Miastem Kraków, ogłoszonym Europejską Stolicą Kultury Gastronomicznej 2019. To największe w Polsce, obecne w pięciu miastach, wydarzenie dla branży gastronomicznej, które co roku skupia około 1000 najambitniejszych uczestników rynku. To też jedyna scena gastronomiczna, na której stają zarówno polscy, jak i zagraniczni praktycy. Hasłem przewodnim na tegorocznej konferencji są Innowacje. Gościem specjalnym konferencji w Krakowie będzie wielu wybitnych praktyków, ale na pierwszym miejscu warto wspomnieć Słowenkę Anę Roš, uznaną za najlepszą szefową kuchni świata.

Firmy, które rosną dzięki rozwojowi i ulepszeniom, nie zginą. Ale kiedy firma przestaje być twórcza, kiedy uważa, że osiągnęła doskonałość i teraz musi tylko produkować – już po niej. To cytat Henry’ego Forda i jednocześnie motto spotkania MADE FOR Restaurant w Krakowie.

Masz ambicje aby być w czołówce na rynku, a nie masz czasu na częste wyjazdy za granicę, aby się rozwijać? Chciałbyś w gronie najskuteczniejszych praktyków, upewnić się, że idziesz we właściwym kierunku lub poszukać rozwiązań swoich problemów? Prowadzisz restaurację lub hotel, jesteś managerem, aspirującym kelnerem, dostawcą usług dla gastronomii, a może dopiero myślisz o tym, by związać się z tą wymagającą branżą? W takim razie 12 kwietnia nie może zabraknąć Cię na naszym spotkaniu biznesowym. – przekonuje Agnieszka Małkiewicz, Prezes agencji FOR Solutions, organizatora konferencji.

Co to jest Konferencja MADE FOR Restaurant?

Konferencja MADE FOR Restaurant to Biznesowa Platforma rozwoju dla liderów i decydentów branży gastronomicznej. To cykliczne, lokalne spotkania organizowane w największych aglomeracjach Polski. Podczas wydarzeń MADE FOR Restaurant w ciągu jednego roku spotyka się około 1000 przedstawicieli biznesów gastro w całej Polsce. Celem spotkań jest profesjonalizacja branży i biznesowy wzrost zaangażowanych uczestników.

Pierwsza w 2019 roku konferencja MADE FOR Restaurant to jednocześnie pierwsza konferencja przygotowywana po rebrandingu marki MADE.

Konferencja MADE FOR Restaurant - tematyka spotkania

Konferencja MADE FOR Restaurant - tematów prelekcji, warsztatów i dyskusji będzie wiele, ale wspólny mianownik jeden - INNOWACJE. Branża gastronomiczna długo się przed nimi broniła, jednak dziś nie mamy już wątpliwości - przetrwają Ci, którzy innowacji się nie boją i korzystają z nich we wszystkich aspektach swojego biznesu - od kwestii kadrowych, przez nowoczesne technologie w zarządzaniu lokalem, po innowacyjne produkty i techniki stosowane w codziennej pracy.

Konferencja MADE FOR Restaurant w Krakowie to miejsce, gdzie uczestnicy poruszą tematykę innowacji będziemy rozpatrywać na wielu płaszczyznach:

  • Ludzie - to obecnie jeden z trudniejszych i najbardziej niepokojących branżę wątków. O tym jak zatrudniać i motywować ludzi do pracy, co robić by chcieli angażować się i identyfikować z miejscem zatrudnienia, na przykładzie Green Caffè Nero, opowie Krzysztof Kaliciński z Caffè Nero i Akademii Leona Koźmińskiego. W tematykę najnowszych trendów w zarządzaniu zespołami i grywalizacji, wprowadzi Katarzyna Derdzińska z MADE Progress. O kokreacji, czyli współtworzeniu, które można wykorzystać w relacjach z gośćmi, pracownikami, wspólnikami - angażując ich we wspólne tworzenie biznesu i korzystając z powstającej synergii, podczas warsztatu opowie Katarzyna Młynarczyk, reprezentująca Socjomanię i koncept gastronomiczny Handelek.
  • Technologie - czasami trudno się do nich przekonać i im zaufać, jednak optymalizacja czasu i pieniędzy, jakie za nimi idą, są nie do przecenienia. O technologiach ułatwiających życie restauratorów rozmawiać będą: Antoine Azaïs (GastroJob), Daniel Kędzierski (FastTony), Maciej Piwko (Finebite) oraz Marcin Wajda (Winterhalter). O sile Instagrama opowiedzą Katarzyna Płachecka i Karolina Milczanowska z Jedling Marketing.
  • Trendy - z którymi warto być na bieżąco. O gastrofizyce opowie Paweł Kałużny z Guest Experience Think Tank Academy, a w zagadnienie neuromarketingu w procesie budowania menu wprowadzi Jacek Pogorzelski, Blue Fox, Skarby Serowara. O tym jak interpretować i wyłapywać najlepsze dla siebie trendy, a następnie wykorzystywać je w rozwoju biznesu, rozmawiać będą: znana brytyjska dziennikarka, mocno związana z branżą gastronomiczną Sudi Pigott (SudiFoodie, Women of Food), Igor Grzeszczuk (Food&Friends), Katarzyna Pilitowska (Ranny Ptaszek, Hummus Amamamusi) oraz Piotr Chłopecki (Grupa Fajny Kraków).
  • Inspiracje - czyli nasz gość specjalny Ana Roš, wybitna szefowa kuchni, wizjonerka - samouk, uznana za najlepszą na świecie przez The World’s 50 Best Restaurants. Opowie o tym, jak z ukrytej w słoweńskim krajobrazie niepozornej, rodzinnej restauracji Hiša Franko, zrobiła jedną z najlepszych restauracji w Europie, wpisując tym samym Słowenię na kulinarną mapę świata.

Konferencja MADE FOR Restaurant to także  wyjątkowi Partnerzy - Akademia Leona Koźmińskiego, Guest Experience Think Tank Academy oraz Instytut Kulinarny Transgourmet. Warto wspomnieć, że program wydarzenia ma jeszcze wiele kart do odkrycia, np. w postaci współpracy z wybitnymi małopolskimi szefami kuchni i cukiernikami. O wyjątkowy poziom kulinarny zadba firma Masters Catering.

To najlepszy moment, by dołączyć do grona uczestników odbywającej się 12 kwietnia w Krakowie konferencji MADE FOR Restaurant. Do 20 marca br. obowiązują tańsze bilety. Dla osób, które są zainteresowane zakupem większej puli biletów, przygotowaliśmy zniżkę w wysokości 30 proc. (powyżej 5 biletów).

Zobacz, pełen program, listę ekspertów oraz bilety na stronie wydarzenia

Kontakt dla mediów:

Katarzyna Czarska

Marketing & Project Manager FOR Solutions | Agencja marketingu, PR oraz kreowania wydarzeń dla branży HORECA

E-mail: kc@forsolutions.pl

Tel. 660 462 411

Adriana Ryszawy

Koordynatorka ds. Komunikacji FOR Solutions | Agencja marketingu, PR oraz kreowania wydarzeń dla branży HORECA

E-mail: ar@forsolutions.pl

Tel. 510 075 741