Poradnik Przedsiębiorcy

Kongres Kadry: święto HR-u już po raz 34!

Już niebawem praktycy HR spotkają się na 34. już edycji Kongresu Kadry. To najważniejsza konferencja tej branży w Polsce i doskonała okazja do wymiany doświadczeń.

Jesienny Kongres Kadry odbywa się w dn. 25-27 października 2021 roku w formule online. Hasło przewodnie tej edycji brzmi: „Siła, odwaga, uczciwość”

34. Kongres Kadry: Siła, odwaga, uczciwość

Podczas naszych wydarzeń – w tym Kongresu Kadry – staramy się łączyć dwie rzeczywistości. Z jednej strony: nowoczesność. Prezentujemy innowacyjne rozwiązania czy inspirujące przykłady wdrożeń nowych idei. Druga rzeczywistość to coś, co nazywamy fundamentami. To nieustanne przypominanie, dlaczego HR jest tak wyjątkowym obszarem biznesowym – mówi Monika Nowacka-Şahin, dyrektorka programowa i CEO marki meet&grow, która organizuje spotkanie. – Nie inaczej będzie podczas najbliższego Kongresu Kadry. Obok aktualnych tematów (jak praca hybrydowa czy instytucja sygnalisty) mówić będziemy o etyce w działaniu, menedżerskiej odwadze czy silnych zespołach.

Kongres Kadry to trzy dni wymiany doświadczeń i inspirujących rozmów. Zaproszenie organizatorów przyjęło blisko 30 praktyków, którzy mówić będą między innymi o tym,

  • co decyduje o tym, że działy HR są siłą napędową organizacji – i co ich siłę osłabia,
  • czym jest odwaga w HR i dlaczego jest jedną z najważniejszych kompetencji szefowych i szefów HR-u,
  • jaka jest rola HR w budowaniu etycznej organizacji – i jak przekuć ją w konkretne działania.

Wyróżnikiem Kongresu Kadry jest również łączenie światów i poszerzanie HR-owych horyzontów. Dlatego każdy dzień wydarzenie otworzy krótka prelekcja wybitnego filozofa, profesora Tadeusza Gadacza.

Więcej informacji i bilety dostępne są na stronie wydarzenia. Poradnik Przedsiębiorcy jest patronem medialnym spotkania. Przy zakupie biletu prosimy podać kod PPzaprasza, aby uzyskać 5% zniżki.