0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Lodówka z zamrażalnikiem od Samsung – jaką wybrać?

Wielkość tekstu:

Lodówka z zamrażalnikiem do podstawowy sprzęt, bez którego trudno wyobrazić sobie korzystanie z kuchni. Jednak wielość modeli dostępnych na rynku, nie ułatwia wyboru najlepszego urządzenia do domu. Dobrze mieć na oku którąś z opcji proponowanych przez uznanego producenta AGD. Samsung to firma, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Znana z doskonałych smartfonów, jest również potentatem na rynku AGD. Lodówki tej marki są docenianym sprzętem, który zbiera bardzo pozytywne opinie użytkowników. Wśród modeli tego producenta znajdziemy bardzo wiele możliwości wyboru. Na którą lodówkę z zamrażalnikiem postawić? Czas przyjrzeć się temu, w czym możemy wybierać!

Lodówka z zamrażalnikiem - co wziąć pod uwagę przy wyborze?

Kupując lodówkę, do wyboru sprzętu warto podejść racjonalnie - w końcu to sprzęt, który ma nam służyć przez najbliższe lata. Dobrze więc przemyśleć, na jakich kwestiach najbardziej nam zależy, by dobrać odpowiedni model.

Czym kierować się przy wyborze lodówki z zamrażalnikiem?

  • Do zabudowy czy wolnostojąca - najpierw musimy określić, jakiego rodzaju sprzętu szukamy. Chcąc utrzymać spójną stylistykę, możemy postawić na urządzenie do zabudowy. Wiele sprzętów wolnostojących odznacza się jednak wyjątkowej jakości designem.
  • Wielkość lodówki - im wyższa, tym zwykle o większej pojemności. Z jednej strony, wpływa to na możliwość przechowywania w środku większych zapasów żywności, z drugiej - przekłada się na zajęcie konkretnej przestrzeni w domu. Wybierając lodówkę, trzeba dobrze zastanowić się, ile mamy miejsca w kuchni.
  • Klasa energetyczna - lodówka to sprzęt, który pracuje cały czas. Dlatego wybieranie sprzętu o wysokiej klasie energetycznej może pozwolić na oszczędności w trakcie korzystania.
  • Hałas - wszystkie sprzęty tego typu generują hałas - różni się jednak on natężeniem i tym, jak może przeszkadzać domownikom. Gdy lodówka będzie ustawiona w zamykanej kuchni, poziom tolerancji może być wyższy niż wtedy, gdy urządzenie stanie w aneksie połączonym z salonem będącym jednocześnie sypialnią.
  • Wygoda użytkowania - tutaj znaczącym elementem jest funkcjonalność wnętrza. Półki, szuflady i możliwość ich przesuwania i ustawiania to elementy, które znacząco wpływają na komfort codziennego korzystania z lodówki. Warto więc szukać takich rozwiązań, które pozwolą dostosować sprzęt do indywidualnych potrzeb.
  • Design - lodówka powinna dobrze prezentować się w kuchni. Samsung to producent, którego urządzenia są wysoko oceniane pod tym względem.
  • Wszystkie te punkty mogą być znaczącą pomocą w podjęciu decyzji o zakupie idealnej lodówki. Jaki konkretnie model wybrać? Spośród sprzętów Samsunga, mamy w czym wybierać!

Samsung - najlepsze modele lodówki z zamrażalnikiem

Samsung oferuje wiele zróżnicowanych modeli lodówek z zamrażalnikiem. Na którą opcję postawić? Dobrze zacząć od porównania konkretnych parametrów, szukając tych wartości, które interesują nas najbardziej.

Które modele można rozważyć? Oto ich lista:

  • Lodówka SAMSUNG Bespoke RB38A6B2E22/EF - to lodówka, którą można dostosować do swojego stylu, tworząc unikalne kombinacje kolorów i materiałów paneli drzwi. Sprzęt odznacza się cichą pracą, dobrze dopasowując się do aneksów kuchennych - generuje bowiem zaledwie hałas o natężeniu 35 dB. Wnętrze lodówki stworzone zostało z myślą o komforcie użytkownika - przykładowo, na drzwiach lodówki znajdują się 4 wygodne, głębokie pojemniki. Warto odnotować również funkcję Power Freeze w zamrażalniku, dzięki której szybko zamrozimy wiele produktów naraz.
  • Lodówka SAMSUNG B38T635ES9/EF - sprzęt odznaczający się równie niskim poziomem hałasu. Pojemność chłodziarki to 272l, a zamrażalnika - 114l. Zastosowana technologia Technologia Space Max™ sprawia, że przy tych samych wymiarach zewnętrznych, pojemność lodówki jest większa - łatwiej też dzięki temu przechowywać w lodówce większe naczynia. Warto zwrócić uwagę na wygodny dystrybutor wody o pojemności 3,5l.
  • Lodówka SAMSUNG RB38T602DSA/EF - lodówka o klasie energetycznej D, której dużą zaletą są systemy wspierające efektywne chłodzenie. Przykładowo, technologia All-Around Cooling równomiernie dostarcza chłodne powietrze do wewnątrz urządzenia. Sprzęt zwraca uwagę doskonałym zaprojektowaniem wnętrza, by przechowywanie było jeszcze prostsze. Przykładowo, na półkach drzwi lodówki możemy swobodnie przechowywać nawet 2-litrowe napoje. Chłodziarka ma pojemność 276l, a zamrażalnik - 114l.

Wybór urządzenia do kuchni nie jest prosty. Lodówki z zamrażalnikiem Samsung w sklepie MediaMarkt cieszą się dużą popularnością - nic dziwnego, to świetnej klasy urządzenia, które zdobywają pozytywne recenzje. Dobrze się z nimi uważnie zapoznać przed podjęciem decyzji o tym, na jaki model postawić.

Artykuł sponsorowany

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów