0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Marka Biura Rachunkowego - już pod koniec miesiąca 28.10.2022 r.

Wielkość tekstu:

Niezależnie od tego, czy zajmujesz się rozwojem dynamicznie rosnącej firmy, czy zawsze marzyłeś o małym biurze, czy też prowadzisz firmę jednoosobową, wszystkie one potrzebują pomocy w tych samych obszarach: strategii marki, kreowaniu wizerunku, budowaniu relacji - dlatego zapraszamy Cię na wyjątkowe spotkanie pasjonatów księgowości, właścicieli biur rachunkowych, przedsiębiorców!

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak zbudować silną markę, w jaki sposób budować i utrzymywać pozytywne relacje z klientem i jak zbudować zespół marzeń to nie może Cię tu zabraknąć! Zapraszamy Cię na kilka godzin intensywnej pracy. Musisz być gotowy/-a na dużo wiedzy, dużo rozmów, dużo uśmiechu!

Prelegent: Żaneta Hajne - Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego na Wydziale Prawa i Administracji, Zarządzania, Wyższej szkole Sopockiej. Posiada certyfikat księgowy nr 48425/2010 wydany przez Ministra Finansów. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu: coachingu, prawa podatkowego, marketingu, rachunkowości, czy MSR/MSSF w sprawozdawczości finansowej spółek.

Pani Żaneta to pasjonatka rachunkowości. Swoje doświadczenie przed założeniem Kancelarii zdobywała w kancelariach podatkowych, następnie w Polskich znanych przedsiębiorstwach typu Allcon Investement, a także w międzynarodowych korporacjach (Radisson Blu) a finalnie w spółce notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych Nokaut.pl. Swoją pracę traktuje jak misję. Bo księgowość jak sama mówi to powołanie. Poprzez swoje zaangażowanie chce pomagać przedsiębiorcom w prowadzeniu za nich wszelkich spraw związanych z rozliczaniem z Instytucjami Finansowymi. Bo jak sama twierdzi biuro rachunkowe, księgowy to partner w biznesie. Cechuje ją upór i zaangażowanie, determinacja oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji czego potwierdzeniem jest udział w szkoleniach i konferencjach tematycznych. Kancelarię usług księgowych Hejne z siedzibą w Gdańsku prowadzi z dużym powodzeniem od 8 lat, gdzie zatrudnia 20 osób i obsługuje ponad 300 podmiotów. Kancelaria jest jednym z największych jak i najbardziej prestiżowych biur w Trójmieście, o czym świadczą opinie klientów oraz pracowników chcących pracować w tejże firmie. Od kilku lat dzieli się wiedzą z zakresu zarządzania i prowadzenia biura rachunkowego z innymi właścicielami organizując konferencje, szkolenia, webinary. A ponadto... uśmiech nigdy nie schodzi z jej ust.

Program:

  • 09:00 - 09:30 Przywitanie uczestników i przedstawienie Prelegenta
  • 09:30 - 11:30 Budowanie marki firmy
  • 11:30 - 11:45 Przerwa kawowa
  • 11:45 - 13:45 Budowanie relacji z pracownikami i klientami
  • 13:45 - 14:00 Przerwa kawowa
  • 14:00 - 15:30 Warsztaty relacji ja - pracownik
  • 15:30 - 16:30 Obiad
  • 16:30 - 18:00 Warsztaty relacji ja - klient

Obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań byś spędził/-a ten czas efektywnie i miło.

A po warsztatach.... O godzinie 20:00 planujemy spotkanie integracyjne w jednej z wrocławskich restauracji. Menu a la carte, płatne we własnym zakresie. Jeśli chcesz wziąć udział w kolacji - integracji to "wykup" bilet - pomoże nam to zrobić rezerwację na odpowiednią ilość osób.

Do zobaczenia wkrótce!

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów