Poradnik Przedsiębiorcy

Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych w Targach Kielce

Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych

Przyszłość i zwiększenie przychodów biur rachunkowych to główne tematy, które poruszą eksperci podczas Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych. Odbędzie się on w dniach 26-27 listopada w Targach Kielce.

Wydarzenie to spotkanie na którym będą obecni wszyscy liczący się przedstawiciele branży finansowej i rachunkowej. Ma on służyć wymianie doświadczeń oraz usług. Kongres to szansa, aby pogłębić relacje i wspólnie debatować nad przyszłością sektora małych i średnich firm. Profesjonalna obsługa przedsiębiorstw w zakresie księgowości to odpowiedzialna i pełna wyzwań praca, która wymaga nieustannej aktualizacji wiedzy i poszerzania kompetencji. 

Właściciele biur rachunkowych, księgowi i dostawcy usług finansowych wezmą udział w warsztatach oraz panelach dyskusyjnych. Prelegenci podejmą tematy, takie jak: zarządzanie kosztami, sposoby sprzedaży usług, zmiany w przepisach oraz zagadnienia związane z doborem klientów w celu zwiększenia przychodów, digitalizacji i automatyzacji w pracy księgowych. 

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęło m.in. Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii. Patronat merytoryczny sprawuje Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Okręgowy w Kielcach oraz ProProgressio. 

 Już dziś zarezerwuj swoje miejsce!

________________________________________________________________

Aby skorzystać z promocyjnej ceny należy wpisać w formularzu rejestracyjnym (na stronie mkbr.targikielce.pl) w pole KOD PROMOCJI hasło: Poradnik MKBR.