Poradnik Przedsiębiorcy

Notes reklamowy z prawdziwego zdarzenia

Często musimy coś szybko zanotować, a brakuje nam akurat niewielkich luźnych kartek. Dobrym rozwiązaniem może być wówczas notes, większy lub mniejszy, który z pewnością zmieści się w naszej kieszeni albo znajdzie swoje miejsce na biurku w pracy. Notes taki może być także niedrogim, ale bardzo przydatnym nośnikiem reklamowym. Na jego okładce można bez trudu umieścić nasze hasło reklamowe, nazwę firmy, czy adres konkretnej strony internetowej. Warto więc zastanowić się, czy zamówienie takich notesów, nie byłoby dobrym pomysłem na promowanie naszego przedsiębiorstwa wśród potencjalnych kontrahentów. Zyskamy bowiem w ten sposób gadżet, po który każdy chętnie sięgnie z przyjemnością niejeden raz.

1. Notes reklamowy z prawdziwego zdarzenia - dobry pomysł dla każdej firmy

2. Nieduża inwestycja - przydatny notes 

Notes reklamowy z prawdziwego zdarzenia - dobry pomysł dla każdej firmy

Gdzie zatem można znaleźć firmy produkujące notesy reklamowe? Z pewnością warto skierować w tym celu swoje kroki do wyszukiwarki sieciowej. W Internecie z pewnością znajdziemy różne formy, które chętnie przyjmą zlecenie na notesy firmowe. Jednym z takich miejsc, w których możemy zamówić solidne notesy z nadrukiem jest Drukomat, którego stronę sieciową znajdziemy pod adresem: https://www.drukomat.pl/produkty/notesy. Możemy więc u nich zamówić trzy podstawowe typy notesów: klejone z okładką, klejone bez okładki, a także notesy spiralowane. Istnieje także możliwość dobrania zróżnicowanych formatów notesów, czyli: A6, A5, A4 albo DL. To nam daje duże pole do popisu. To samo może się tyczyć typu papieru, który się znajdzie w środku notesu, czy też okładki kredowej matowej lub błyszczącej. Możemy także sięgnąć po okładki wykonane z papierów kraftowych. Także wykończenie notesu może odbiegać od standardu i nasz potencjalny produkt może mieć, np. zaokrąglone narożniki, itp.

Nieduża inwestycja - przydatny notes

Wbrew temu, co można sądzić, ceny wydrukowania takich notesów nie są duże, a więc nawet dość małe firmy mogą sobie pozwolić na ich zamówienie. Notes z pewnością może się stać częścią składową firmowej siatki z przydatnymi gadżetami reklamującym nasze przedsiębiorstwo, np. na targach. Dodatkowa inwestycja w okładkę PCV może nadać mu elegancki sznyt. Warto więc dokładnie przyjrzeć się ich ofercie, bo drukują oni nie tylko notesy firmowe, ale i inne rzeczy tego typu, jak: planery, czy też kalendarze ścienne oraz stojące. Być może zamówimy tam cały zestaw ciekawych gadżetów o charakterze biurowym.

Artykuł sponsorowany, tekst zewnętrzny