0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Nowe kierunki na uczelni WSB-NLU

Wielkość tekstu:

wsb-nlu

WSB-NLU to nowoczesna, jedyna w swoim rodzaju uczelnia, gdzie doskonałe i wyjątkowe podejście do każdego studenta łączy się z naciskiem na praktyczne aspekty kształcenia. Niezależnie od kierunku, podczas prowadzonych na WSB-NLU zajęć, wykładowcy skupiają się przede wszystkim na takich metodach kształcenia, które będą w stanie umożliwić studentom wejście na własną ścieżkę kariery zawodowej lub naukowej z pełnym, kompleksowym przygotowaniem. Wyższa Szkoła Biznesu National Louis University w Nowym Sączu nie spoczywa jednak na laurach, stale usprawniając swoje działania, badając poziom zadowolenia studentów, ale także poszerzając swoją ofertę naukową o nowe kierunki studiów. Przykładem tego jest nowy kierunek umożliwiający studiowanie Prawa na dwóch specjalnościach: 

  • Prawo w biznesie,

  • Prawo w administracji.

Wyższa Szkoła Biznesu – National Louis University – co warto wiedzieć?

Przygotowane z myślą o potrzebach przyszłych studentów, ale także oczekiwaniach i wymaganiach współczesnego rynku pracy, kierunki to jednolite, pięcioletnie studia magisterskie. Ich programy stworzone zostały z pomocą doświadczonych specjalistów, doskonale znających branżę, ale i wybitnych wykładowców, dbających zawsze o dobro studentów. 

WSB-NLU stawia przede wszystkim na praktyczne podejście do nauki, nie mniej jednak wyjątkowo skrupulatnie podchodzi się również do doskonałego i ugruntowanego przygotowania teoretycznego. Dzięki tak kompleksowemu podejściu, dającemu gwarancję nienagannego przygotowania do rozpoczęcia kariery zawodowej, imponująca część studentów WSB-NLU znajduje zatrudnienie w krótkim czasie po zakończeniu studiów. Niemal 90% absolwentów kierunków oferowanych przez Wyższą Szkołę Biznesu- National Louis University znajduje pracę w zawodzie w rok po otrzymaniu dyplomu!

Prawo na WSB-NLU

Nowo powstały kierunek Prawo to kolejne wyjątkowe możliwości rozwoju dla przyszłych studentów Wyższej Szkoły Biznesu- National Louis University. Oba kierunki to przyszłościowy, praktyczny, ale i ciekawy wybór dla młodych adeptów prawa. Program studiów obejmuje teoretyczne zajęcia – pozwalające na poznanie podstaw prawa, jego historii, filozofii, jak również jego poszczególnych gałęzi – ale także ćwiczenia typowo praktyczne, dzięki którym przyszli absolwenci Prawa świetnie radzą sobie z pracą w zespole, jak i jego kierowaniem, a także tworzeniem i wypełnianiem niezbędnych dokumentów i wniosków dla swoich klientów. 

W Wyższej Szkole Biznesu – National Louis University ogromny nacisk kładzie się także na doskonałe, praktyczne przygotowanie, dlatego też studenci nowych prawniczych kierunków muszą odbyć i zaliczyć kilkaset godzin praktyk studenckich, które kompleksowo przygotują ich do późniejszego wykonywania ich zawodowych obowiązków. 

Prawnicze kierunki na WSB-NLU – perspektywy zawodowe

Dzięki doskonale przygotowanemu programowi, obejmującemu ugruntowaną wiedzę teoretyczną, wiedzę praktyczną oraz możliwość zyskania bogatego doświadczenia jeszcze przed zakończeniem studiów, absolwenci prawniczych kierunków na WSB-NLU bez trudu znajdują dla siebie miejsce na rynku pracy. Osoby, które ukończą Prawo w administracji lub Prawo w biznesie z powodzeniem znajdą zatrudnienie w takich miejscach, jak kancelarie prawne, banki, czy agencje ubezpieczeń, ale także działy prawne oraz prawno- administracyjne przedsiębiorstw i spółek. Ponadto mogą także z powodzeniem wykonywać swój zawód w szeregach organizacji rządowych, jak i pozarządowych, w biurach konsultingowych oraz biurach doradztwa prawnego, zawodowego i biznesowego.

Artykuł sponsorowany

  

 

 

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów