Poradnik Przedsiębiorcy

VII edycja konferencji Mail My Day - co czeka uczestników tym razem?

Wielkie święto Email Marketingu - VII edycja konferencji M@il My Day 

Już 10 i 11 kwietnia kolejny raz będziemy świadkami wydarzenia, które skupia elitę polskiego świata marketingu. Mowa o siódmej już edycji kultowej konferencji Mail My Day, organizowanej przez firmę FreshMail. Wydarzenie to w bardzo skuteczny sposób łączy inspirację, wiedzę oraz networking. 

Konferencja Mail My Day – co Cię czeka podczas wydarzenia?

Pierwszy dzień przebiegnie pod znakiem prelekcji, podczas których najświeższymi informacjami email marketingowymi podzielą się m.in: Paweł Sala, Kamil Kozieł, Artur Jabłoński czy Michał Sadowski. Niezwykły urok konferencji nada wspaniała lokalizacja, jaką jest Multikino Złote Tarasy, mieszczące się w samym sercu Warszawy.

Aby tradycji stało się zadość, pierwszy dzień zwieńczy okazja do luźnego networkingu i wymiany doświadczeń podczas After Party.

Drugi dzień wydarzenia Mail My Day to prawdziwy marketingowy poligon składający się z 15 praktycznych warsztatów, prowadzonych przez prawdziwych marketingowych komandosów. Uczestnicy zostaną przeszkoleni między innymi z: Strategii email marketingowej, Facebook Ads, Content Marketingu oraz Google Analytics.

Szykuje się prawdziwa marketingowa uczta. Jesteś na nią gotów? Jeśli tak, to sprawdź agendę na oficjalnej stronie Mail My Day i zagwarantuj sobie, i swoim kompanom biznesowym miejsce już teraz!

Do zobaczenia!