Poradnik Przedsiębiorcy

Windykacja Masowa w wirtualnym świecie - weź udział w konferencji!

Windykacja Masowa w wirtualnym świecie 2019

To już IV edycja konferencji Windykacja Masowa w wirtualnym świecie 2019 organizowanej przez Practical Events. Co roku ponad 70 praktyków spotyka się, by śledzić zmiany rynkowe w obszarze windykacji i wymienić się cennym doświadczeniem. Rozwinięcie  „w wirtualnym świecie” zdradza na co w tym roku organizatorzy położyli nacisk.

Czym jest konferencja Windykacja Masowa w wirtualnym świecie?

Niezmiennie od kilku lat towarzyszy nam wzrost efektywności działań windykacyjnych dzięki zastosowaniu technologii i wykorzystaniu nowych możliwości w masowym windykowaniu należności. Z pewnością dobrze wyszkolona kadra i negocjatorzy telefoniczni czy terenowi nie zapewnią już przewagi konkurencyjnej na tym stale rozwijającym się rynku. Zwłaszcza, że w dzisiejszym świecie windykacji masowej przewagę daje umiejętne wykorzystanie technologii, która dostępna jest już na wyciągniecie ręki. W związku z tym programowanie maszynowe, blochchain w windykacji czy też możliwość windykowania należności bez użycia telefonu i wysyłki listów dają nowe możliwości. Ponadto, jak wynika z raportu KRD, główną przyczyną nieterminowych opłat jest „zapomnienie o danym zobowiązaniu” (ponad 39%). Dlatego nowoczesne narzędzia pomogą zdecydowanie w dotarciu do tej grupy zadłużonych bez konieczności kontaktu pracownika infolinii czy też wysyłki masowej korespondencji. Tak więc wirtualna rzeczywistość w windykacji masowej nie nadejdzie za kilka lat. Jest dostępna już dziś.

Windykacja Masowa w wirtualnym świecie - jaka tematyka zostanie poruszona przez prelegentów?

Znając problematykę branży windykacyjnej proponujemy udział w 2 blokach tematycznych:

  • Wirtualna rzeczywistość w służbie windykacji, którego zwieńczeniem będzie warsztat Design Experience, prowadzony przez guru edukacji windykacyjnej w Polsce: Borysa Sadowskiego oraz
  • warsztat dotyczący windykacji sądowej i egzekucyjnej, który będzie poświęcony zwiększaniu efektywności z egzekucji w oparciu o nowe realia rynkowe. Warsztat poprowadzi sędzia Przemysław Wojnicz..

Specjalnie dla czytelników portalu organizatorzy przewidzieli rabat 5% od ceny regularnej na to wydarzenie. Wystarczy przy rejestracji wpisać kod promocyjny: poradnik5.

Program i warunki uczestnictwa dostępne są na stronie organizatora: https://practicalevents.pl/s/wydarzenia/windykacja-masowa/

Konferencja Windykacja Masowa w wirtualnym świecie odbędzie się 14 marca w Warszawie. Serdecznie zapraszamy!