Poradnik Przedsiębiorcy

Work Smart Not Hard - jedyne takie szkolenie w Polsce!

Work Smart not Hard - szkolenie jakiego jeszcze w Polsce nie było!

Po raz pierwszy w Polsce, po polsku i jedyny raz w 2019 roku międzynarodowy trener biznesu i rozwoju osobistego Beatrice Bartlay, poprowadzi swoje flagowe szkolenie Work Smart Not Hard.

Czym jest szkolenie Work Smart Not Hard?

Warsztaty Work Smart Not Hard™ powstały w oparciu o moje międzynarodowe doświadczenia biznesowe i trenerskie, związane głównie z branżą rekrutacyjną, gdzie z jednej strony pracowałam z biznesem, a z drugiej z osobami szukającymi pracy – mówi Beatrice Bartlay.

Po tysiącach godzin spędzonych z szefami firm, managerami, kandydatami i uczestnikami szkoleń, widziałam, jak większość z nich w siebie nie wierzy, marnuje lub nie wykorzystuje w pełni swojego potencjału, nie potrafi zarządzać czasem, priorytetyzować zadań, godzi się na gorzej płatną pracę lub kontrakty, nie podnosi swoich kwalifikacji, nie inwestuje w siebie. Widziałam ich rozterki, zagubienie i zgodę na to, co im przyniesie los. Obserwowałam, jak dryfowali przez życie bez celu.

Spotykałam także osoby pełne energii, które chciały coś w swoim życiu zmienić, ale nie wiedziały, jak to zrobić, nie miały na siebie pomysłu lub ciągle czekały aż nadejdzie właściwy moment.

Jednym i drugim towarzyszyłam w ich rozwoju, wzrastaniu, lepszych i gorszych momentach. Obserwowałam z jakimi problemami się borykają, jak celebrują sukcesy, jakie bariery pokonują, jak radzą sobie z zarządzaniem czasem i finansami.

Często kontaktują się ze mną osoby, które już były na różnych szkoleniach z rozwoju osobistego czy biznesowego i teoretycznie tematy z moich warsztatów powinny mieć przepracowane. Po krótkiej rozmowie okazuje się jednak, że kiedy opadł poszkoleniowy entuzjazm już następnego dnia nie wiedzą nawet od czego tą pracę nad sobą zacząć.

Problem jaki zauważyłam głównie tkwi w tym, że w szkoleniach, których brali udział dowiedzieli się CO MAJĄ ZROBIĆ, a nie nauczyli się JAK TO ZROBIĆ, a w większości przypadków NIKT IM NA WŁASNYM PRZYKŁADZIE NIE POKAZAŁ JAK ZROBIŁ TO SAM.

JESTEM PRAKTYKIEM BIZNESU i wszystkiego czego przez lata w biznesie i życiu prywatnym doświadczyłam uczę na moich warsztatach.

Uniwersalną metodę WORK SMART NOT HARD™ wdrożyłam i przetestowała sama w międzynarodowym środowisku, dzięki czemu dziś z sukcesem wdraża ją w swoim życiu tysiące ludzi na całym świecie.

Zwróć proszę uwagę na słowo wdraża, ponieważ w oparciu o własne doświadczenia pokażę ci jak to zrobić, natomiast wdrożenie narzędzi i rozwiązań, które otrzymasz będzie leżało po twojej stronie.

Szkolenie Work Smart Not Hard po polsku we Wrocławiu 23 marca 2019 roku. To jedyna okazja, aby wziąć udział w warsztatach, które na lepsze odmieniły życie tysięcy ludzi na całym świecie. Na to wydarzenie przyjeżdża Polonia z całej Europy.

Więcej informacji i rezerwacja biletów: https://bit.ly/2KNkKYY