Poradnik Przedsiębiorcy

Biuro rachunkowe online

Przekazuj dokumenty księgowe bez wychodzenia z domu!

Nie musisz tracić czasu na dostarczenie dokumentów do biura. Po prostu wyślij je drogą elektroniczną i zyskaj czas na zarządzanie firmą!
Zapytaj o ofertę!
Użytkownicy

Najwyższa jakość świadczonych usług

Działamy na rynku od 25 lat wspierając przedsiębiorców z całej Polski. Oddając księgowość w nasze ręce, gwarantujemy Ci 100% bezpieczeństwa

Obsługa księgowa, kadrowa i doradztwo

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie księgowe, zadbamy o rozliczenia pracowników oraz udzielimy najwyższej jakości porad z zakresu prawa podatkowego i prawa pracy

Dokumenty

Udostępniony w ramach współpracy system ułatwia komunikację z klientami biura rachunkowego poprzez możliwość wykorzystania łatwych i szybkich w obsłudze wiadomości systemowych.

Biuro rachunkowe online pozwala na dostarczanie dokumentów bez wychodzenia z domu. Wysyłanie faktur za pomocą e-mail, udostępnianie na dysku Google Drive lub Dropbox znacząco usprawnia współpracę.

Dla większej wygody klientów umożliwiliśmy całodobowy dostęp do bieżących oraz archiwalnych danych. Dzięki czemu klient ma wgląd do ewidencji, wyliczeń podatków i deklaracji z każdego miejsca z dostępem do sieci.

Klient ma dostęp do wyliczeń podatków i ZUS. Łatwo i bezpiecznie dokona zapłaty wszystkich zobowiązań podatkowych zlecając przelew bezpośrednio z systemu bez ingerencji opiekuna.

W ramach współpracy udostępniamy naszym klientom program do fakturowania sprzedaży, CRM oraz webową aplikację na telefon lub tablet do wystawiania i wysyłania faktur oraz rozliczania płatności.

Nasze biuro rachunkowe online gwarantuje każdemu klientowi indywidualne podejście. Dedykowany opiekun zapewni pomoc we wszystkich bieżących sprawach z zakresu księgowości, podatków i kadr.

Biuro rachunkowe online - z nami zyskujesz więcej!

Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie prowadzenie swojej firmy. Powierz nam księgowość i zyskaj:

Dedykowanego opiekuna

Darmowy program do fakturowania

Bezpieczeństwo danych

Najlepsze rozwiązanie księgowe

Czas na prowadzenie biznesu

Biuro rachunkowe online czy księgowość przez internet?

Rozwój technologii oraz oszczędność czasu powoduje, że księgowość przez internet jest coraz bardziej powszechna. Daje przedsiębiorcy możliwość samodzielnego rozliczania, co jest o wiele tańsze niż usługi biura rachunkowego! Dowiedz się więcej!

Narzędzia online, które wspierają biznes w sieci

Chcąc prowadzić biznes w sieci, warto wykorzystać dostępne na rynku narzędzia online. Są najczęściej udostępniane w systemie chmury, co pozwala mieć dostęp do swoich plików z każdego miejsca. Sprawdź, jakie jeszcze mają zalety.

Księgowość online - propozycja dla oszczędnych

Księgowość online przeznaczona jest dla tych przedsiębiorców którzy cenią sobie samodzielność oraz wygodę w dostępie do danych swojej firmy. Sprawdź, czym jest księgowość online i dla kogo jest przeznaczona. Poznaj przewagi tego rozwiązania!

Biuro rachunkowe online – oszczędzaj czas i pieniądze

Biuro rachunkowe online to nowoczesna księgowość. Oprócz księgowego, który prowadzi rozliczenia podatkowe, przedsiębiorca otrzymuje szereg darmowych narzędzi do prowadzenia biznesu, w tym program do fakturowania, magazynowy, CRM oraz moduł windykacyjny.

26
lat
na rynku księgowości
11
tys.
publikacji w mediach naszych ekspertów
300
tys.
udzielonych porad eksperckich
Zapytaj o ofertę dla Ciebie!

Indywidualne podejście
do klienta

Dedykowany
opiekun

Uproszczony kontakt
z księgowością

Dane dostępne
24h online

Oszczędność
czasu i pieniędzy

Bezpieczeństwo
prawne i RODO

Ustrukturyzowana
faktura elektroniczna

System ERP dla
Twojej firmy

Wsparcie ekspertów

  • 5/5 (97)