Poradnik Przedsiębiorcy

E-księgowość

Zyskaj niezależność oraz komfort pracy!

E-księgowość to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą posiadać kontrolę nad swoim biznesem
z pomocą naszych ekspertów.
Wypróbuj za darmo
30 dni 180 dni
PLN / 30 DNI
  • Ewidencja środków trwałych i WNiP
  • Weryfikacja białej listy podatnika
  • Generowanie i wysyłka e-deklaracji
  • Wsparcie ekspertów
  • E-faktury i CRM
  • Pobieranie danych kontrahenta z GUS
  • Wszystkie struktury JPK
  • Przelewy przez BlueMedia
Podane kwoty są cenami netto.

Wykupiono 164 razy / 7 dni

E-księgowość z wFirma.pl

Przetestuj darmowy pakiet i przekonaj się jakie to proste!

Załóż konto teraz

Skanuj, przesyłaj i księguj! Dzięki funkcji OCR masz możliwość automatycznego księgowania zakupów na podstawie skanów faktur lub e-faktur w formacie PDF i XML przesłanych na zintegrowany z systemem dysk Google Drive lub Dropbox.

Poszerz swoje horyzonty o rynek zagraniczny i rozliczaj wszystkie transakcje w jednym miejscu. W systemie możesz rozliczyć zarówno transakcje z UE (WNT, WDT, import usług, świadczenie usług w UE) oraz spoza UE (import i eksport usług i towarów).

Inwestuj w majątek firmy i nie przejmuj się wyliczeniem amortyzacji. Przy wprowadzaniu faktury za zakup środków trwałych lub WNiP system automatycznie dokonuje wyliczeń odpisów amortyzacyjnych i sporządza plan amortyzacji za Ciebie.

Martwisz się, że rozliczanie podatkowe może okazać się dla Ciebie zbyt trudne? Nie, w systemie wFirma.pl! System automatycznie wylicza i wypełnia e-deklaracje na podstawie wprowadzonych przez Ciebie danych, które możesz przesłać bezpośrednio do US, MF i ZUS.

Dodawaj samochody osobowe i ciężarowe do systemu, by cieszyć się prostym i szybkim rozliczeniem wydatków z nimi związanych bez względu na sposób ich użytkowania, czy formę własności!

W systemie wystawiasz wszystkie rodzaje faktur w różnych walutach i językach, które możesz wysłać bezpośrednio na e-mail klienta lub wysłać mu SMS-em powiadomienie o ich wystawieniu.

26
lat
wspieramy przedsiębiorców
200
tys
przedsiębiorców skorzystało z naszego systemu
940
tys
wysłanych e-deklaracji, ZUS i JPK VAT
220
tys
udzielonych porad przez naszych ekspertów

E-księgowość to idealne rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy

Nasz system nie tylko umożliwia prowadzenie kompleksowej księgowości online, ale posiada także wiele funkcji ułatwiających zarządzanie przedsiębiorstwem.

Rozbudowany magazyn

Baza kontrahentów CRM

Planowanie spotkań w terminarzu

Prognoza podatków

Windykacja należności

Użytkownicy

Jedno konto z wieloma użytkownikami

Przypinaj do konta wielu użytkowników i pracuj z nimi równocześnie na różnych urządzeniach, aby wasza praca była wykonywana dużo sprawniej i szybciej.

Wystawiaj faktury bez limitu

Nie musisz się obawiać limitów wystawianych i przechowywanych faktur. Gwarantujemy CI nielimitowane wystawianie faktur, które są bezpiecznie przechowywane zgodnie z zasadami RODO.

Dokumenty

Atrakcyjne ceny pakietów

Dostęp także na urządzeniach mobilnych

Program łatwy w obsłudze

Integracja z bankami

Nieograniczony dostęp do danych

Aplikacja do wystawiania faktur

Księgowość online - dlaczego warto ją sprawdzić?

Księgowość online - zakładasz własny biznes i zastanawiasz co zrobić z księgowością? Nie masz budżetu na księgową i szukasz innego rozwiązania? Przeczytaj artykuł i sprawdź, dlaczego księgowość on-line to najlepsze rozwiązanie

Samodzielne prowadzenie księgowości - krok po kroku

Samodzielne prowadzenie księgowości daje przedsiębiorcy wiele korzyści. Jednak wiąże się także z obowiązkami, o których przedsiębiorca musi sam pamiętać i je wypełniać. Zobacz, o czym należy pamiętać, prowadząc samodzielnie swoją księgowość!

JPK, czyli jednolity plik kontrolny dla mikroprzedsiębiorcy

Przedsiębiorco, czy wiesz, że weszły w życie nowe zasady kontroli podatkowej? Sprawdź, więc czym jest Jednolity Plik Kontrolny oraz czy jesteś zobowiązany do jego wysyłki? Zobacz, w jaki sposób należy wysłać plik JPK? Odpowiedzi znajdziesz w artykule!

Czy cudzoziemiec może zostać przedsiębiorcą w Polsce?

Nie tylko obywatel Polski może prowadzić działalność gospodarczą na terenie kraju. Własną działalność może założyć także obcokrajowiec. Dowiedz się, w jaki sposób cudzoziemiec może zostać przedsiębiorcą w Polsce i jakie warunki musi spełnić!

Testuj 30 dni za darmo
5/5 (100)