0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Patronaty

Patronaty

IX Kongres Księgowych i Płacowych Oświaty już we wrześniu

IX Kongres Księgowych i Płacowych Oświaty odbędzie się 14-15 września 2023 r. w Kołobrzegu. Wydarzenie skierowane jest do osób zajmujących się księgowością oraz płacami jednostek oświatowych. Poznaj szczegóły wydarzenia!

1 maja 2023

Patronaty

VII Kongres Rady Podatkowej Konfederacji Lewiatan

Już 29 -31 maja 2023 , weź udział w inspirujących dyskusjach VII Kongresu Rady Podatkowej Konfederacji Lewiatan. Kongres to platforma poświęcona współpracy przedsiębiorców, doradców podatkowych, przedstawicieli nauki i Ministerstwa Finansów. Sprawdź!

21 kwietnia 2023

Patronaty

Krakowska edycja DevOpsDays powraca

Już 25 kwietnia odbędzie się czwarta edycja kultowej międzynarodowej konferencji DevOpsDays Kraków w krakowskim hotelu Qubus. Konferencja będzie doskonałą okazją do poszerzenia swojej wiedzy i uczenia się od najlepszych specjalistów z całej Europy!

11 kwietnia 2023

Patronaty

I ❤ marketing & technology - kolejna edycja konferencji

15–19 maja w Warszawie odbędzie się kolejna edycja konferencji marketingowej I ❤ marketing & technology. Event odbędzie się stacjonarnie w Multikinie Złote Tarasy, ale można wziąć w nim udział również online. Sprawdź szczegóły w poniższym artykule!

30 marca 2023

Patronaty

XII edycja Morfologia Sprzedaży

Już 17 maja 2023 roku w Gdańsku, odbędzie się XII edycja Morfologia Sprzedaży. Tematem wiodącym na tegorocznej konferencji będą nowe trendy sprzedaży. Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziesz w poniższym artykule!

29 marca 2023

Patronaty

Kolejna edycja semKRK w wersji BIG!

Już 7 czerwca odbędzie się kolejna edycja samKRK w wersji BIG! Razem z barcampem ponownie zawitają do Starej Zajezdni w Krakowie. W wydarzeniu towarzyszyć będzie 12 ekspertów z branży SEM i SEO. Długi weekend w czerwcu? Rozpocznij go z semKRK!

23 marca 2023

Patronaty

Google Cloud Days – warsztaty i wykłady w warszawskiej siedzibie Google

Organizatorem konferencji Google Cloud Days jest partner Google Cloud – firma FOTC. Konferencja podzielona jest na dwa bloki tematyczne. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w ścieżce przeznaczonej dla przedsiębiorców oraz inżynierów.

15 marca 2023

Patronaty

V Kongres MIT Sloan Management Review Polska

To już piąta edycja wydarzenia skupiającego wybitnych ekspertów cyfrowej transformacji i liderów biznesu z całej Polski. Wydarzenie będzie miało dwie ścieżki tematyczne poświęcone innowacyjności i przywództwu.

15 marca 2023

Patronaty

Prosto o marketingu i sprzedaży

2 marca odbędzie się konferencja Prosto o marketingu i sprzedaży. Wydarzenie odbędzie się w Warszawskim klubie Hard Rock Cafe i będzie się składało z panelu dyskusyjnego oraz networkingu.

22 lutego 2023

Patronaty

Webinar „KSeF – projekt ustawy i jej konsekwencje. Identyfikacja i obsługa faktur w systemie”

Webinar „Krajowy System e-Faktur – projekt ustawy i jej konsekwencje. Identyfikacja i obsługa faktur w systemie” odbędzie się w dniu 26.01.2023. Webinar organizowany jest przez firmę EuroCert i będzie dotyczył gorącego tematu Krajowego Systemu e-Faktur.

12 stycznia 2023

Patronaty

Konferencja EOIF – Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie

Konferencja „EOIF – Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie” odbędzie się 19 stycznia 2023 roku w formule online. Zakres tematyczny wydarzenia jest dość szeroki i obejmuje między innymi: dokumenty w chmurze, rozwiązania mobilne, digitalizacja itd.

9 stycznia 2023

Patronaty

Festiwal ważnych spraw

Już 19 stycznia odbędzie się trzecia edycja Festiwalu Ważnych Spraw. To wydarzenie, które pozwala rozpocząć nowy rok w mądry, rozwojowy sposób.

15 grudnia 2022

Patronaty

Kongres bezpieczeństwa sieci

15 grudnia 2022 r. odbędzie się kolejna edycja Kongresu Bezpieczeństwa Sieci. Będzie to okazja do wysłuchania wystąpień specjalistów oraz poszerzenia wiedzy z zakresu cyberbezpieczeństwa.

11 grudnia 2022

Patronaty

Konferencja online "TAX Forum"

01.12.2022 odbędzie się konferencja TAX Forum, podczas którego zostanie omówiona aktualna sytuacja podatkową w Polsce. Podsumowane zostaną ostatnio wprowadzone przepisy oraz przedstawione planowane na najbliższe miesiące zmiany w tym zakresie.

29 listopada 2022

Patronaty

Prosto o marketingu i sprzedaży

W zabrzańskim kinie Roma 18 listopada br. odbędzie się spotkanie przeznaczone dla wszystkich osób zainteresowanych poszerzaniem wiedzy z zakresu zarządzania, sprzedaży i marketingu. Wydarzenie będzie złożone z m.in. modułów szkoleniowych.

16 listopada 2022

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów