0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Patronaty

Patronaty

Marka Biura Rachunkowego - już pod koniec miesiąca 28.10.2022 r.

Niezależnie czy prowadzisz małe - jednoosobowe biuro rachunkowe, czy duże - posiadające wielu pracowników, Marka Biura Rachunkowego to wydarzenie dla Ciebie! Zapraszamy do udziału wszystkich zainteresowanych tematyką księgowości i kadr. Widzimy się 28.10!

18 października 2022

Patronaty

Certyfikowany Kurs SEO & Content Marketing w WhitePress®

WhitePress, to platforma automatyzująca działania content marketingowe. Umożliwia dostęp do ponad 50 000 portali, 11 300 influencerów i 900 dziennikarzy w całej Europie i co roku dodaje nowe funkcjonalności i ulepszenia.

13 października 2022

Patronaty

24. Banking Forum &20. Insurance Forum: Polska gospodarka w obliczu wyzwań

25-26 października 2022 r. odbędzie się 24. Banking Forum &20. Insurance Forum. Po raz drugi w tym roku liderzy świata finansów spotkają się, aby przedyskutować priorytety oraz wyzwania sektora bankowego i ubezpieczeniowego w Polsce.

12 października 2022

Patronaty

VI Kongres Next Generation Sukcesja – suma wszystkich strachów

Trudna tematyka, ale też dobra zabawa - Kongres NextG jest także miejscem nawiązania długoletnich biznesowych relacji i świetnej zabawy w gronie ok. 150 sukcesorów z polskich przedsiębiorstw rodzinnych.

11 października 2022

Patronaty

Zapraszamy do prestiżowego Klubu Mentorek

Klub Mentorek Przedsiębiorczych Kobiet zaprasza do udziału w rekrutacji. Top już ostatnie chwile, by zgłosić swoją kandydaturę. Przeczytaj więcej o działalności klubu i dołącz do już teraz!

10 października 2022

Patronaty

XXVI Edykonferencji Cloud Computing GigaCon

Jeśli zastanawiają się Państwo, jak dołączyć do grona przedsiębiorców, którzy odkryli zalety chmury – optymalizację kosztów, szybkość wdrożenia i elastyczność rozwiązań IT-serdecznie zapraszamy do udziału w XXVI edycji konferencji Cloud Computing GigaCon.

6 października 2022

Patronaty

Rekordowa edycja Kongresu Biur Rachunkowych już wkrótce!

MKBR, czyli Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych odbędzie się w Kielcach już 27-27 października 2022 roku. Jeśli jesteś związany z tematyką biur rachunkowych, księgowości, podatków czy kadr to nie może Cię tam zabraknąć! Zapisz się już teraz!

4 października 2022

Patronaty

DevOpsDays Warsaw

Bogate w wiedzę prezentacje przedstawią międzynarodowi eksperci, którzy aktywnie uczestniczą w światowych konferencjach branżowych. Z pewnością możecie spodziewać się solidnej dawki wiedzy, technicznych tematów i praktycznych case’ów.

2 października 2022

Patronaty

18. Kongres Public Relations i Komunikacji

Szybko zmieniające się otoczenie, nowy krajobraz biznesowy, sprawiają, że przed PR-owcami stają coraz trudniejsze wyzwania. Reagowanie na zmiany, neutralizowanie zagrożeń - to kluczowe umiejętności, które musi rozwijać każdy ekspert od komunikacji.

2 października 2022

Patronaty

XVI Kongres ICV POLSKA

Zwinność w zarządzaniu finansami, zrównoważony rozwój, serwicyzacja oraz digitalizacja umożliwiająca zwiększanie efektywności w finansach to główne zagadnienia, z którymi podczas Kongresu zmierzą się przedstawiciele ICV oraz polskich i zagranicznych firm.

27 września 2022

Patronaty

Konferencja Kadry bez granic

Kadry bez granic to spotkanie ekspertów, którzy wskażą jak bezpiecznie i świadomie działać w tym dynamicznie zmieniającym się świecie. Powiemy o istotnych faktach, zagrożeniach, mitach, perspektywach. Rozwiejemy wątpliwości, wskażemy rozwiązania.

23 września 2022

Patronaty

XX Kurs na HR

Kurs na HR – ogólnopolski cykl spotkań bezpłatnych, na którym poruszane są najbardziej istotne kwestie dot. rynku pracy – odbędzie się 20 października w formie online. W programie liczne prezentacje i dyskusje, debata, wyjątkowi goście.

20 września 2022

Patronaty

Konferencja "Szanse i wyzwania biur rachunkowych w dobie nieustannych zmian przepisów"

Konferencja Biur Rachunkowych "Szanse i wyzwania biur rachunkowych w dobie nieustannych zmian przepisów" organizowana jest przez Fundację Wspierania i Rozwoju Biur Rachunkowych i Kancelarię Staniek&Partners - Law for Industry.

19 września 2022

Patronaty

WIRTUALNE TARGI PRACY KARIERA IT – EDYCJA OGÓLNOPOLSKA

Już 8 października 2022 zapraszamy do udziału w ogólnopolskim spotkaniu rekrutacyjnym. Zasiądź przed ekranem swojego komputera i szukaj pracowników lub pracodawców. Umawiaj spotkania w wygodny i bezpieczny sposób, bez wychodzenia z domu.

16 września 2022

Patronaty

Metaverse, Tech4Good, Web3 – najgłośniejsze tematy ze świata biznesu już niedługo na Infoshare 2022

Tegoroczna, czyli już 16. edycja Infoshare odbędzie się 6 października. To największe wydarzenie technologiczne w CEE, gromadzi ok. 6 tys. osób. Dowiedz się więcej o konferencji i zarejestruj się już teraz!

15 września 2022

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów