0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Patronaty

Patronaty

XX Kurs na HR

Kurs na HR – ogólnopolski cykl spotkań bezpłatnych, na którym poruszane są najbardziej istotne kwestie dot. rynku pracy – odbędzie się 20 października w formie online. W programie liczne prezentacje i dyskusje, debata, wyjątkowi goście.

20 września 2022

Patronaty

Konferencja "Szanse i wyzwania biur rachunkowych w dobie nieustannych zmian przepisów"

Konferencja Biur Rachunkowych "Szanse i wyzwania biur rachunkowych w dobie nieustannych zmian przepisów" organizowana jest przez Fundację Wspierania i Rozwoju Biur Rachunkowych i Kancelarię Staniek&Partners - Law for Industry.

20 września 2022

Patronaty

WIRTUALNE TARGI PRACY KARIERA IT – EDYCJA OGÓLNOPOLSKA

Już 8 października 2022 zapraszamy do udziału w ogólnopolskim spotkaniu rekrutacyjnym. Zasiądź przed ekranem swojego komputera i szukaj pracowników lub pracodawców. Umawiaj spotkania w wygodny i bezpieczny sposób, bez wychodzenia z domu.

16 września 2022

Patronaty

Metaverse, Tech4Good, Web3 – najgłośniejsze tematy ze świata biznesu już niedługo na Infoshare 2022

Tegoroczna, czyli już 16. edycja Infoshare odbędzie się 6 października. To największe wydarzenie technologiczne w CEE, gromadzi ok. 6 tys. osób. Dowiedz się więcej o konferencji i zarejestruj się już teraz!

15 września 2022

Patronaty

Przyszłość sektorów fintech i insurtech. Komentarz ekspertów podczas 12. FinTech & 11. InsurTech Digital Congress

Już pod koniec miesiąca 27 i 28 września stacjonarnie oraz online odbędzie się wydarzenie 12. FinTech & 11. InsurTech Digital Congress. Kongres obejmie takie tematy jak aktualne trendy i kierunki sektora fintech i insurtech. Zapraszamy!

13 września 2022

Patronaty

semKRK#20

semKRK odsłona 20-sta! Największy barcamp o tematyce SEM i SEO zawita ponownie do Muzeum Manggha w Krakowie, a razem z nim 7 ekspertów z branży ze swoimi prelekcjami! Rozpocznij ostatni październikowy weekend z DevaGroup i semKRK!

9 września 2022

Patronaty

Informatyczne targi pracy - VI edycja IT Career Summit – Twoja Kariera w branży IT!

Już 22 września 2022r. odbędzie się kolejna, czyli VI edycja IT Career Summit. To doskonała okazja, by zapoznać się z rynkiem pracy w branży IT. Zapraszamy wszystkich poszukujących zatrudnienia w IT. Wstęp bezpłatny, zarejestruj się już teraz!

8 września 2022

Patronaty

IX Konferencja Delegowania Pracowników do UE - 20.10.2022 r.

Pod koniec października odbędzie się już IX Konferencja Delegowania Pracowników do UE. Głównym tematem poruszanym podczas wydarzenia będzie zapobieganie łamania prawa w procesie delegowania. Zapraszamy do udziału - zapisz się już dziś!

7 września 2022

Patronaty

Segfault Unconference 2022

Segfault Unconference to dwa dni inspiracji, których szukasz! Pierwszy dzień to prelekcje - odpowiedzi na nurtujące pytania. Tylko szczere odpowiedzi na trudne pytania. Drugi dzień to czas na "open space unconference".

5 września 2022

Patronaty

Prosto o marketingu i sprzedaży

Konferencja skierowana jest głownie do osób, które rozwijają swoje i całego zespołu działania w obszarze marketingu i sprzedaży. Konferencja przeznaczona jest również dla wszystkich osób intersujących się rozwojem powyższych działań.

4 września 2022

Patronaty

XXI Międzynarodowy Kongres Kontroli Wewnętrznej, Audytu Wewnętrznego, Antykorupcji i Zwalczania Oszustw

XXI Międzynarodowy Kongres Kontroli Wewnętrznej, Audytu Wewnętrznego, Antykorupcji i Zwalczania Oszustw odbędzie się w dniach 29-30.09.2022 w Krakowie. Celem tego spotkania jest wymiana doświadczeń i gromadzenie wiedzy na temat problemów, wyzwań i perspe

2 września 2022

Patronaty

Google Cloud Days – spotkanie przedsiębiorców i inżynierów już w dniach 26-27 września.

Przez dwa dni warszawska siedziba Google stanie się miejscem m.in. dzielenia się wiedzą i najlepszymi praktykami w tematach usprawnienia komunikacji w firmie, zwiększania wydajności infrastruktury chmurowej, a także optymalizacji kosztów.

2 września 2022

Patronaty

Kongres Księgowych i Ekspertów Finansowych już 25 sierpnia 2022 r.

Już wkrótce 25 sierpnia 2022 roku odbędzie się wydarzenie online Kongres Księgowych i Ekspertów Finansowych. Zapraszamy księgowych, dyrektorów finansowych oraz biura rachunkowe. Zarejestruj się już dziś, udział w prelekcjach jest bezpłatny!

26 sierpnia 2022

Patronaty

Konferencja dev.js Summit 2022 (online) Autumn Edition

dev.js Summit 2022 (online) Autumn Edition to największa polska konferencja poświęcona JavaScript i Front-endowi, która odbędzie się 13.10.2022 r. w formie transmisji online. Konferencja skierowana jest do architektów i developeróww technologii webowych.

24 sierpnia 2022

Patronaty

Ogólnopolska konferencja księgowych, biur rachunkowych i przedsiębiorców - KONEL

Konferencja Konel organizowana jest w dniu 06.10.2022 w Hali Stulecia we Wrocławiu. III Ogólnopolska Konferencja to kontynuacja działań wspierających dialog, wymianę doświadczeń, budowanie relacji oraz przekazywanie wiedzy z zakresu usług księgowych.

24 sierpnia 2022

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów