0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Patronaty

Patronaty

Zapraszamy na Kongres Księgowych i Ekspertów Finansowych

Kongres Księgowych i Ekspertów Finansowych to wydarzenie online mające na celu wymianę doświadczeń, budowanie relacji oraz przekazywanie wiedzy z zakresu usług księgowych i finansowych.

6 lipca 2022

Patronaty

11 prelekcji. 1 dzień. Niezliczona ilość wiedzy. Weź udział w e-commerce masterclass 2022!

Serdecznie zapraszamy na całodniową bezpłatną konferencję on-line E-COMMERCE MASTERCLASS 2022, gdzie biznesy on-line zyskują wiedzę i spokój!

6 lipca 2022

Patronaty

Konferencja DATA CENTER od GigaCon odbędzie się już 24 marca!

24 marca 2022 r. online odbędzie się organizowana przez GigaCon konferencja „Data Center”. Wydarzenie jest poświęcone technologiom, środowiskom i narzędziom gwarantującym niezawodny i bezpieczny dostęp do baz danych. Zapraszamy!

6 lipca 2022

Patronaty

Aplikuj do kolejnej edycji programu edukacyjnego Next

Fundacja Przedsiębiorczości Kobiet przy wsparciu J.P. Morgan, rekrutuje do programu edukacyjnego Next. Przedsiębiorczynie z Mazowsza, mają wyjątkową możliwość bezpłatnie pogłębić swoją wiedzę i rozwinąć kompetencje biznesowe. Dołącz do programu!

6 lipca 2022

Patronaty

Tydzień Kobiet Sukcesu 2022 - together breaking the stereotypes

Chcesz się dowiedzieć, jak osiągnąć sukces niezależnie od płci? Myślisz nad założeniem swojego biznesu lub rozwojem w tym co kochasz robić? Już 21 marca startuje XVI edycja Tygodnia Kobiet Sukcesu. Nie może Cię zabraknąć!

6 lipca 2022

Patronaty

E-commerce przyszłości. Dowiedz się jak zyskać więcej na eTrade show 2022

E-commerce przyszłości zaczyna się dziś! Co zrobić, by kolejne miesiące i lata przyniosły znaczący zysk osiągany dzięki e-handlowi? O tym wszystkim powiedzą najlepsi krajowi eksperci podczas V edycji eTradeshow już 10 marca w Warszawie!

6 lipca 2022

Patronaty

Bezpłatna Konferencja ON-LINE - IT Security Trends – wyzwania cyberbezpieczeństwa i ochrony danych

Firmy muszą zmierzyć się z bieżącymi wyzwaniami ochrony przed cyber atakami oraz kradzieży danych. To trudne zadanie i wymaga odpowiednich narzędzi oraz kwalifikacji. Zapraszamy na wydarzenie IT Security Trends już 3 marca w formie online!

6 lipca 2022

Patronaty

Liderzy elektromobilności powracają do Poznania – Kongres MOVE już 7 kwietnia

International Mobility Congress to najważniejsza konferencja branżowa w Polsce poświęcona przyszłości motoryzacji. W tym roku kongres skupi się wokół czterech bloków tematycznych poprowadzonych przez ekspertów z dziedziny elektomobilności. Weź udział!

6 lipca 2022

Patronaty

Workflow Trends, czyli biuro bez papierów - konferencja już 24 lutego!

Już 24 lutego 2022 odbędzie się konferencja on-line, dotycząca metod i rozwiązań przyspieszających procesowanie dokumentów oraz przepływ informacji w firmie. Serdecznie zapraszamy do udziału i rejestracji na konferencję

6 lipca 2022

Patronaty

Bezpieczna franczyza to pewne zarobki - dołącz do franczyza EXPO 2022!

Bezpieczna franczyza to najlepsze możliwe rozwiązanie biznesowe. Plan działania jest znany, a zyski pewne. Takie rozwiązania można znaleźć podczas Franczyza EXPO, czyli sprawdzonego eventu dla przedsiębiorców, już 5 marca 2022 r na PGE Narodowym.

6 lipca 2022

Patronaty

Szukasz specjalisty ds. IT? Weź udział w Targach Pracy!

Weź udział w ogólnopolskim spotkaniu rekrutacyjnym specjalistów IT i znajdź pracownika dla swojej firmy! Wydarzenie odbędzie się online, co daje możliwość przeprowadzenia bezpiecznych rozmów rekrutacyjnych. Dowiedz się więcej!

6 lipca 2022

Patronaty

Zostań prelegentem na wydarzeniu 4Developers 2022!

Trwa nabór na Prelegentów do największego programistycznego festiwalu technologicznego 4Developers, który odbędzie się Online 4-7.04.2022! Zbuduj swój wizerunek w branży, przyśpiesz rozwój kariery i zdobądź cenne doświadczenie. Dowiedz się więcej!

6 lipca 2022

Patronaty

Marketing 2022 - czy wkroczyliśmy w nową erę marketingu?

Przed nami już 10. edycja Golden Marketing Conference. Głównym tematem tegorocznej edycji będzie sztuczna inteligencja w działaniach marketingowych. Poznasz odpowiedź na pytanie, czy wkroczyliśmy w nową erę marketingu? Weź udział!

6 lipca 2022

Patronaty

Znajdź pomysł na biznes, dołącz do targów franczyzy i wsparcia dla biznesu!

Znajdź pomysł na biznes dołączając do ludzi przedsiębiorczych na targach franczyzy i wsparcia dla biznesu

6 lipca 2022

Patronaty

Bezpieczeństwo i Niezawodność Systemów Informatycznych od GiaCon odbędzie się już 27 stycznia!

Wydarzenie dedykowane jest kierownikom działów IT, oficerom bezpieczeństwa, managerom IT, administratorom sieci i systemów zabezpieczeń oraz wszystkim osobom odpowiedzialnym za strategię i utrzymanie bezpieczeństwa systemów w firmie

6 lipca 2022

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów