Poradnik Przedsiębiorcy

Program dla biur rachunkowych online

Kompleksowe, wygodne oprogramowanie ALL IN ONE.

System cechuje intuicyjny interfejs i zaawansowane narzędzie funkcjonujące w technologii internetowej. Oprogramowanie umożliwia prostą współpracę biura rachunkowego z klientem. Gwarantuje bezpieczeństwo przetwarzanych danych i stałą zgodność systemu z aktualnym prawem podatkowym. Nad poprawnością funkcji czuwają wysokiej klasy specjaliści IT oraz prawnicy i eksperci prawa podatkowego, księgowości, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

Dodatkowym atutem rozwiązania jest nielimitowane wsparcie ekspertów współtworzących jeden z największych portali o tematyce księgowej, Poradnik Przedsiębiorcy.
Testuj za darmo
zawsze 80% rabatu na pakiety MojeBiuro24.pl
45,00 9,00 pln / 30 dni
za 1 klienta
 • Księgowość podatkowa
 • Środki trwałe
 • e-Deklaracje i e-ZUS
 • Zarządzanie biurem
 • Przetwarzanie danych OCR
 • Różnice kursowe
 • Fakturowanie automatyczne
 • Struktury JPK
 • Analizy i raporty
 • Windykacja
Podane kwoty są cenami netto.

Cena programu online

Korzystaj z kompleksowego oprogramowania dla księgowych i kadrowych w jednym.

Testuj za darmo

Automatyczne księgowanie zdarzeń

Zintegrowany system OCR

System posiada wyjątkowe rozwiązanie pozwalające wykorzystać zaprogramowane schematy księgowe, przetwarzanie danych z OCR i maszynowe uczenie się aplikacji na podstawie sumy księgowań w kontekście określonych warunków klienta.

Funkcja znacząco przyspiesza księgowanie dokumentów źródłowych, ograniczając pracę księgowego do sprawdzania zapisów i zatwierdzania wpisów.

Ewidencja środków trwałych

Zarządzanie majątkiem firmy

Ewidencja środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych jest rozbudowanym systemem, w którym tworzenie i zarządzanie majątkiem jest banalnie proste. Aplikacja intuicyjnie podpowiada stawki amortyzacyjne.

System kwalifikuje majątek według klasyfikacji środków trwałych, ustala stawkę i okres amortyzacji. Pozwala dokonywać odpisy metodą liniową, degresywną, jak i progresywną.

Funkcje wspierające księgowość

Różnice kursowe i RMK

Dzięki technologii internetowej platforma jest zintegrowana z e-bankowością, tabelą kursów NBP. Te oraz inne funkcje rozwiązują problem rozliczania różnic kursowych w tle. Na koniec miesiąca różnice kursowe księgowane są automatycznie.

Funkcja rozliczania międzyokresowego kosztów pozwala raz wpisać koszt i zaprogramować jego odpisy na wybrany okres ponoszenia danego kosztu. Wpisujesz i zapominasz.

System rozliczanie pojazdów

Ewidencja przebiegu pojazdu

Oprogramowanie posiada intuicyjny interfejs prowadzenia ewidencji przebiegu pojazdu. GPS zintegrowany z systemem monitorowania przejechanych tras pozwala zautomatyzować proces ewidencjonowania tras i tworzenia kilometrówki.

Program automatycznie rozlicza wydatki związane z użytkowaniem określonego pojazdu, zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi. System zawsze aktualny prawnie.

Integracja z Fiskusem

Sprawdzanie wiarygodności klientów

Oprogramowanie jest w pełni zintegrowane z serwerami Ministerstwa Finansów. Podczas księgowania i wystawiania faktur, system pobiera informacje czy kontrahent jest zarejestrowanym podatnikiem VAT, czy jego rachunek bankowy jest zgłoszony na białą listę.

Ma to szczególne znaczenie przy rozliczaniu odwrotnego obciążenia czy też zakupów, których wartość przekracza 15 000 PLN.

Rozliczenia z ZUS

Pełna integracja z serwerami ZUS

Platforma, jako jedna z nielicznych na rynku, posiada pełną integrację z serwerami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Pozwala rozliczyć wszystkie zdarzenia, które bezpośrednio lub pośrednio mają wpływ na wysokość składek.

Jest ona wymieniana na stronach ZUS jako narzędzie w pełni zastępujące tradycyjny system do rozliczania ubezpieczeń, jakim do tej pory był Płatnik.

Otwieranie i zamykanie okresów

Rozbudowany system uprawnień

Stosowanie okresów księgowych pozwala na współpracę księgowych biura rachunkowego z klientem online. Zwiększa to bezpieczeństwo dokonywanych rozliczeń i ogranicza dostęp przedsiębiorcy do danych, by ten nie zakłócał pracy księgowej.

System został stworzony na bazie doświadczeń setek biur rachunkowych współpracujących i zgłaszających innowacje twórcom systemu.

Publikowanie wyliczeń i deklaracji

Wyliczone podatki i składki online

Po rozliczeniu okresu księgowego system udostępnia przedsiębiorcy informacje o wysokości podatków i składek poprzez opcje publikowania wyliczeń, aby w łatwy sposób mógł on dokonać płatności bezpośrednio w systemie.

Dzięki integracji z elektronicznymi systemami płatności przedsiębiorca w prosty sposób ureguluje swoje zobowiązania, rozliczając je w systemie.

Fakturowanie automatyczne

Cykliczne fakturowanie klientów

W systemie można zaprogramować automatyczne wystawianie faktur za usługi księgowe. Ponadto na podstawie zestawienia odpłatnych zdarzeń, generowanego na koniec miesiąca, biuro rachunkowe wystawi fakturę, obciążającą klienta.

Integracja z płatnościami elektronicznymi tworzy funkcję, dzięki której klient z fakturą dostaje linka do e-płatności. Płatność można regulować poprzez telefon komórkowy.


Program dla biur rachunkowych online to więcej niż myślisz!

Profesjonalne narzędzie księgowo-kadrowe to oszczędność czasu, który możesz wykorzystać na rozwijanie biznesu.

Mobilne fakturowanie

integracja z US, MF i ZUS

Wsparcie techniczne

Integracja z GUS

Własna baza CRM

Dane dostępne 24h online

Bezpieczeństwo prawne i RODO

Bezpłatne aktualizacje

System uprawnień użytkowników

Terminarz z powiedomieniami

Komunikacja klient - biuro

Drukarki fiskalne online

Pobieranie danych z GUS

Integracja z Dropbox i Google Drive

Moduł do windykacji

Katalog kontrachentów z CRM

Elektroniczne archiwum dokumentów

26
lat
na rynku księgowości
11
tys
publikacji w mediach naszych ekspertów
26
tys
użytkowników naszego systemu

Oprogramowanie w biznesie - jakie będzie odpowiednie dla Twojej firmy?

Ważnym elementem w optymalizacji kosztów działania wielu przedsiębiorstw okazuje się oprogramowanie, którego odpowiedni dobór pozwoli zwiększyć efektywność działania firmy. Sprawdź, które oprogramowanie w biznesie pozwoli zaoszczędzić Ci czas i pieniądze.

SaaS - Innowacyjne rozwiązania biznesowe

Na rynku powstaje coraz więcej aplikacji i programów udostępnianych w modelu SaaS. Są bardzo popularne, zwłaszcza wśród małych i średnich przedsiębiorstw. Często pozwalają zaoszczędzić czas i pieniądze. Przeczytaj na czym polega taki system.

Co grozi przedsiębiorcy za pirackie oprogramowanie w firmie?

W firmie na co dzień korzystamy z różnych rodzajów oprogramowań. Część z nich zakupowana jest w tradycyjnej formie wraz z unikatowym kluczem licencyjnym lub używana online. Co grozi przedsiębiorcy za pirackie oprogramowanie w firmie? Przeczytaj i sprawdź.

W jakim kierunku idzie rozwój aplikacji internetowych?

Rozwój internetu niesie ze sobą nieunikniony szybki rozwój aplikacji internetowych. Czym nas jeszcze zaskoczą ich projektanci? W jakim kierunku potoczą się zmiany? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się na ten temat znacznie więcej!

 • Wygoda w pracy

 • Mobilność

 • Bezpieczeństwo

Bezpłatne aktualizacje systemu

Rozwijamy serwis poprzez regularne aktualizacje zgodne z obowiązującym stanem prawnym i potrzebami naszych klientów.

Bezpieczeństwo informacji

Dane przechowujemy w profesjonalnych serwerowniach spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Ochrona danych osobowych

Dostosowaliśmy zasady działania systemu do wymogów stawianych w ustawie o ochronie danych osobowych.

Załóż konto
Użytkownicy

Brak limitu użytkowników

Przypinaj do kont klientów nieograniczoną liczbę księgowych oraz kadrowych i korzystaj z funkcji głównego opiekuna!

Nieograniczony dostęp

Rozwijaj biuro rachunkowe i korzystaj z systemu z każdego miejsca na ziemi, z dostępem do internetu!

Dokumenty
5/5 (104)