Poradnik Przedsiębiorcy

Program do KPIR

Rozliczaj podatki z każdego miejsca na świecie

W jednym miejscu wystawisz faktury, wygenerujesz deklaracje, pliki JPK oraz rozliczysz się z urzędem.
Załóż darmowe konto

System umożliwia generowanie oraz wysyłkę wszystkich obowiązujących deklaracji, w tym zeznań rocznych oraz plików JPK, także tych nieobowiązkowych.

Dzięki funkcjonalności systemu, na bieżąco można śledzić prognozowaną kwotę podatku do zapłaty na podstawie wprowadzanych dokumentów.

System umożliwia prowadzenie ewidencji środków trwałych, WNiP oraz wyposażenia z możliwością dokonywania automatycznych odpisów amortyzacyjnych.

Automatyczne rozliczenia pojazdów zarówno firmowych, jak i prywatnych z zastosowaniem 20%, 75% lub 100% odliczenia kosztów w zależności od sposobu ich wykorzystania.

OCR

Program usprawnia proces księgowania poprzez odczytywanie danych z faktur w chmurze, na podstawie skanów dokumentów i przypisywanie odpowiednich schematów księgowych.

Automatyczne analizy informują na bieżąco o kondycji firmy, stanie należności i zobowiązań oraz przepływach pieniężnych w wybranych okresach.

19
mln.
Wystawionych faktur
197
tys.
Wysłanych e- deklaracji
15
lat
Tyle jesteśmy na rynku
140
tys.
Zarejestrowanych użytkowników

Program do KPIR

Bezpieczna i prosta księgowość online w zasięgu ręki.

Wsparcie ekspertów

CRM i windykacja

Kontrola płatności

Bezpieczeństwo

Dostęp online 24/7

Użytkownicy

Brak limitu użytkowników

Z naszego systemu, w ramach jednego konta może korzystać nielimitowana liczba użytkowników.

Brak innych limitów

Nieograniczona ilość wystawianych faktur oraz księgowanych wydatków przechowywanych w elektronicznym archiwum bez limitów.

Dokumenty

Schematy księgowe

Własna baza CRM

Różnice kursowe

Fakturowanie

Integracje z e-Commerce

JPK_PKPIR

Poznaj program do KPIR

Darmowe oprogramowanie do księgowości - musisz to wiedzieć!

W małych firmach samodzielne prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów przez przedsiębiorcę jest coraz cześciej stosowana praktyką. Dowiedz się, co zapewnia darmowe oprogramowanie do prowadzenia KPiR. Odpowiedź uzyskasz w naszym artykule!

Księgowość online - dlaczego warto ją sprawdzić?

Księgowość online - zakładasz własny biznes i zastanawiasz co zrobić z księgowością? Nie masz budżetu na księgową i szukasz innego rozwiązania? Przeczytaj artykuł i sprawdź, dlaczego księgowość on-line to najlepsze rozwiązanie

Księgowość online - wszystko, co niezbędne w jednym

Prowadzisz działalność i nie wiesz komu powierzyć rozliczenia? Czy lepszym rozwiązaniem jest tradycyjna księgowość czy też lepiej wziąć sprawy w swoje ręce? Sprawdź, czym jest księgowość on-line i kiedy jest dobrym rozwiązaniem dla przedsiębiorcy!

Księgowość online - propozycja dla oszczędnych

Księgowość online przeznaczona jest dla tych przedsiębiorców którzy cenią sobie samodzielność oraz wygodę w dostępie do danych swojej firmy. Sprawdź, czym jest księgowość online i dla kogo jest przeznaczona. Poznaj przewagi tego rozwiązania!

5/5 (109)