Poradnik Przedsiębiorcy

Program do księgowości

Rozliczaj swoją firmę online

Dostosuj system do księgowości według swoich potrzeb. Rozliczaj działalność według wybranej formy opodatkowania i statusu VAT w przystępnej cenie.
Poznaj księgowość online
30 dni 180 dni
PLN / 30 DNI
  • Księgowość uproszczona
  • e-Deklaracje, e-ZUS i JPK
  • Fakturowanie i CRM
  • Ewidencja środków trwałych
  • Rozliczanie pojazdów
  • Wsparcie ekspertów
Podane kwoty są cenami netto.

Wykupiono 112 razy / 7 dni

Program do księgowości online

Wypróbuj kompletne oprogramowanie do samodzielnej księgowości.

Testuj za darmo

Wprowadzanie kosztów w pełnych wartościach i automatyczne ich rozliczenie na gruncie podatkowym zgodnie z obowiązującym limitami rozliczenia pojazdów.

Generowanie i elektroniczna wysyłka wszystkich deklaracji ZUS, VAT, PIT i JPK do Ministerstwa Finansów, urzędu skarbowego oraz ZUS-u z możliwością pobrania UPO.

Wystawianie dokumentów fiskalnych i drukowanie ich na drukarce z możliwością automatycznego księgowania, dzięki integracji systemu z drukarką fiskalną.

Prowadzenie ewidencji środków trwałych i WNiP wraz z księgowaniem odpisów amortyzacyjnych. System posiada funkcje do sprzedaży i likwidacji składników majątku.

Załączanie elektronicznych faktur w formacie XML lub PDF na dysk Dropbox bądź Google Drive. Automatyczne księgowanie załączonych faktur poprzez funkcję OCR in cloud.

Księgowanie transakcji wewnątrzwspólnotowych takich jak WNT, WDT, WŚU a także transakcji spoza UE w tym import i eksport usług lub towarów.

26
lat
Wspieramy przedsiębiorców na rynku
40
mln
Wystawionych faktur sprzedaży
39
mln
Zaksięgowanych dokumentów

Program do księgowości - zyskaj więcej niż myślisz!

System do księgowości online to wiele możliwości w jednym miejscu. Nasz program aktualizowany jest na bieżąco - uwzględniając nie tylko aktualne przepisy podatkowe, ale również wprowadzając nowe funkcje.

Windykacja

Wsparcie ekspertów

Kontrola płatności

Darmowe aktualizacje

Bezpieczeństwo danych

Użytkownicy

Brak limitów

Obsługa jednego konta przez wielu użytkowników. Brak limitu wystawianych dokumentów oraz dostęp do programu 24/7.

Elektroniczne archiwum

Nieograniczone przechowywanie dokumentów firmowych w formie elektronicznej, bez konieczności gromadzenia ich w wersji papierowej.

Dokumenty

Integracja e-Commerce

Kasa / Bank

Mobilne fakturowanie

Schematy księgowe

Kilometrówka

Różnice kursowe

Rozliczanie zaliczek

Baza CRM

Ewidencja wyposażenia

Księgowość online - dlaczego warto ją sprawdzić?

Księgowość online - zakładasz własny biznes i zastanawiasz co zrobić z księgowością? Nie masz budżetu na księgową i szukasz innego rozwiązania? Przeczytaj artykuł i sprawdź, dlaczego księgowość on-line to najlepsze rozwiązanie

E-księgowość - sposób na prowadzenie rozliczeń firmy

E-księgowość staje się coraz bardziej popularna wśród przedsiębiorców. Bowiem jest to dla nich duże ułatwienie, a także oszczędność czasu i pieniędzy. Sprawdź, czytając nasz artykuł na czym polega księgowość internetowa i jak wybrać najlepszą!

Księgowość online - propozycja dla oszczędnych

Księgowość online przeznaczona jest dla tych przedsiębiorców którzy cenią sobie samodzielność oraz wygodę w dostępie do danych swojej firmy. Sprawdź, czym jest księgowość online i dla kogo jest przeznaczona. Poznaj przewagi tego rozwiązania!

Księgowość internetowa dla samozatrudnionych - jakie są jej zalety?

W dobie rozwoju technologii, wielu przedsiębiorców zastanawia się czy prowadzić księgowość samodzielnie czy skorzystać z pomocy biura rachunkowego. Jakie zalety ma księgowość internetowa dla samozatrudnionych i kto może z niej korzystać? Odpowiadamy!

Wypróbuj już dziś!
5/5 (93)