Poradnik Przedsiębiorcy

Program handlowo magazynowy

Sprzedawaj i wydawaj towary online

Program handlowo magazynowy zapewnia obsługę sprzedaży online, automatyczne fakturowanie oraz pełną ewidencję stanów magazynowych jednocześnie.
Dowiedź się więcej

System posiada integracje z najpopularniejszymi platformami do sprzedaży internetowej, dzięki której proces fakturowania odbywa się automatycznie, bezpośrednio po złożeniu zamówienia przez klienta.

Aplikacja mobilna MOJO pozwala na wystawianie faktur za pomocą telefonu czy tabletu. Informacje o sprzedanych produktach aktualizują automatycznie stany magazynowe.

Program jest zintegrowany z drukarką fiskalną D10 firmy Elzab, która posiada moduł do bezprzewodowej komunikacji WiFi. Z drukarki może korzystać jednocześnie wielu użytkowników.

Opcja tworzenia własnych grup cenowych dla wybranych produktów i definiowania cennika. Generowanie cenników dla klientów hurtowych, detalicznych, także w walucie obcej.

Obsługa produkcji w toku pozwala na kompletację i dekompletacje towarów posiadanych na stanie. Automatyczne generowanie dokumentów magazynowych ZPD, ZPM.

System umożliwia prowadzenie dowolnej ilości magazynów z nieograniczoną liczba produktów. Możliwość zdefiniowania magazynu głównego, pomocniczych oraz dostosowania ich ustawień.

Wybierz program handlowo magazynowy i sprzedawaj wygodnie

Oprócz bogatej funkcjonalności systemu zapewniamy dodatkowo:

Wsparcie ekspertów

Bezpłatne aktualizacje

Ochronę danych

Wygodę pracy

Dostęp online 24/7

19
mln
Wystawionych faktur
960
mln
Produktów na magazynie
10
mln
Dokumentów magazynowych
180
tys.
Użytkowników systemu
Użytkownicy

Korzystaj z systemu bez ograniczeń

Zapewniamy nielimitowany dostęp 24/7 z każdego miejsca na świecie

Nie ograniczamy ilości przechowywanych danych

Nielimitowane ilości magazynów, produktów na stanie oraz wystawionych dokumentów w ramach jednego konta

Dokumenty

Specyfikacja produktów

Dokumenty magazynowe

Daty ważności

Optymalizacja przepływów magazynowych

Usystematyzowane jednostki miar

Faktury ustrukturyzowane

Metoda FeFo pierwsze traci ważność

Kontrola stanów magazynowych

Własna baza CRM

CRM, czyli nowoczesny sposób zarządzania firmą

Każdy przedsiębiorca dąży do rozwoju swojej firmy, jednak, gdy firma nagle nabiera rozpędu, konieczna okazuje się zmiana koncepcji zarządzania. Dotyczy to wewnętrznej organizacji firmy, jak i kontaktu z klientem. Przedsiębiorca, dowiedz się czym jest CRM!

Magazynuj i zarabiaj - magazyn w sklepie internetowym

Każdy sklep internetowy potrzebuje innej organizacji przesyłek i przechowywania towarów. Jedni mogą sobie pozwolić na funkcjonowanie z niemal pustym magazynem, inni potrzebują więcej kontroli. Sprawdź, jaki powinien być magazyn w sklepie internetowym.

Czy wiesz kto ma obowiązek przekazać JPK na żądanie urzędu skarbowego?

Jednolity plik kontrolny jest już doskonale znany polskim przedsiębiorcom. Jednak nie wszyscy wiedzą, że obecnie obowiązuje JPK na żądanie urzędu skarbowego. Ma to na celu usprawnić kontrole podatników. Sprawdź z czym to się wiąże!

JPK MAG dla kogo jest obowiązkowy i co zawiera?

Podmioty prowadzące magazyn w formie elektronicznej mają obowiązek sporządzania pliku JPK MAG jako kolejnej struktury Jednolitego Pliku Kontrolnego przekazywanej na żądanie. Sprawdź, jak wygląda jego struktura. JPK MAG dla kogo jest obowiązkowy?

Wypróbuj za darmo
  • 4.99/5 (114)