Poradnik Przedsiębiorcy

System zarządzania sprzedażą

Wygodne narzędzie do fakturowania!

Funkcjonalny i nowoczesny system do zarządzania sprzedażą, dzięki integracji z bankowością internetową zapewni Ci monitorowanie bieżących należności.
Wypróbuj!
30 dni 180 dni
PLN / 30 DNI
  • Fakturowanie i CRM
  • JPK_FA
  • Rejestr VAT Sprzedaży
  • Wsparcie ekspertów
  • Aplikacja MOJO
  • Terminarz
Podane kwoty są cenami netto.

Zarządzaj sprzedażą online!

Skutecznie zarządzaj sprzedażą przez internet

Załóż darmowe konto

Wystawiaj i wysyłaj bezpośrednio do klienta, wszystkie rodzaje faktur elektronicznych w różnych językach i walutach. Wystawione faktury wyślesz do klienta za pomocą e-mail.

Funkcja dodawania zadań w Aplikacja webowa MOJO umożliwia Ci wystawianie oraz bezpośrednią wysyłkę faktur sprzedaży do klienta, na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Dzięki integracji z drukarką fiskalną Elzab D10 masz możliwość wystawiania paragonów fiskalnych z systemu, które zostaną automatycznie ujęte w prowadzonej ewidencji.

Skorzystaj z merytorycznego wsparcia ekspertów z zakresu księgowości, podatków oraz kadr! W przypadku problemów technicznych możesz liczyć na pomoc techników z dziedziny technologii serwerowej.

System wFirma.pl umożliwia proste i szybkie wygenerowanie pliku JPK_VAT na podstawie wystawionych faktur sprzedaży, które automatycznie ujmują się w Rejestrze VAT sprzedaży.

Funkcja dodawania zadań w systemie daje Ci gwarancje, że wszystkie ważne informacje masz zawsze pod ręką! Dodatkowo, kalendarz posiada wprowadzone już terminy podatkowe oraz dni wolne od pracy.

Użytkownicy

Wystawiaj faktury bez limitu

Korzystaj z możliwości wystawiania i przechowywania faktur krajowych i zagranicznych w nielimitowanej ilości na dowolnym urządzeniu mobilnym!

Baza kontrahentów CRM

Integracja z GUS umożliwi Ci pobieranie i zapisywanie danych kontrahentów bez konieczności ich ręcznego wprowadzania.

Dokumenty

System zarządzania sprzedażą - wygodne rozwiązanie do prowadzenia sprzedaży online!

Poznaj korzyści, z prowadzenia firmy w systemie wFirma.pl

Kontrola płatności i windykacja

Integracje e-Commerce

Rozbudowany katalog towarów

Generowanie JPK FA

Użytkownicy bez limitu

27
tys
wystawionych faktur
15
lat
działania na rynku
180
tys
klientów korzystających z naszych usług

JPK FA - nowa wersja struktury od lipca 2019 roku

Obowiązek wysyłki JPK od nowego roku obejmie większość podmiotów gospodarczych. W związku z tym, należy wiedzieć jakie obowiązują struktury plików JPK i czego dotyczą. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej na temat generowania i wysyłki JPK FA!

Rejestrowanie i wykreślenie z VAT - jakie zaszły zmiany?

Przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą, aby zostać czynnymi podatnikami VAT muszą dokonać rejestracji w urzędzie skarbowym na druku VAT-R. Jak wygląda rejestrowanie i wykreślenie z VAT oraz jakie obecnie zaszły zmiany w tym zakresie? Sprawdź!

Faktura uproszczona może być paragonem - sprawdź w jakich przypadkach!

Paragon jako faktura uproszczona? To możliwe. W niektórych sytuacjach przepisy dopuszczają ujęcie wydatków w ewidencjach na podstawie paragonu. Dowiedz się, kiedy przedsiębiorca może wystawić fakturę uproszczoną i jakie dane muszą się na niej znaleźć!

NIP nabywcy na paragonie a faktura do paragonu – warto wiedzieć!

Czy wiesz, że umieszczenie numeru NIP nabywcy na paragonie nie jest obowiązkowe, aby możliwe było wystawienie faktury do paragonu? Sprawdź, od kiedy wymóg ten wejdzie w życie i jakie są konsekwencje wystawienia faktury do paragonu bez NIP nabywcy!

Wypróbuj teraz!
5/5 (2)