0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

6 wyników dla tematu: patronat-medialny-poradnik-przedsiebiorcy

Artykuły:

Sprzedaż za Granicę – E-wolucja 9 września 2022

Wydarzenie E-wolucja ma na celu przedstawienie charakterystyki sprzedaży za granicę. Z konferencji dowiesz się jak dokonać ekspansji na rynki zagraniczne oraz poszerzyć swoją działalność. Nie może Cię zabraknąć, zarejestruj się już teraz!

14 lipca 2022

GFKM Leadership Conference: Przywództwo włączające - 23 września 2022 rok

23 września będziemy mieli okazję uczestniczyć w V edycji konferencji GFKM Leadership Conference. Tegoroczne wydarzenie poświęcone jest nowoczesnym sposobom zarządzania, a także współpracy i inkluzywności. Dowiedz się więcej o konferencji!

13 lipca 2022

25 listopada odbędzie się VIII konferencja bankowców z regionu CEE organizowana przez SME Banking Club

Jesienią - 25 listopada w Pradze odbędzie się konferencja bankowców z regionu CEE. Uczestnicy będą mogli wysłuchać aż 30 prelegentów oraz wziąć udział w panelach dyskusyjnych. Wydarzenie jest świetną okazją do poznania najnowszych trendów w branży!

12 lipca 2022

Nowa normalność gospodarcza - firmy rodzinne i nierodzinne wobec współczesnych wyzwań zarządzania, czyli XI wydarzenie z cyklu Konferencja Wyzwania

W dniach 20-21 października odbędzie się konferencja dotycząca funkcjonowania biznesu, społeczeństwa, państwa w obecnych i nadchodzących czasach niepewności i nieprzewidywalności. Z pewnością możemy liczyć na ciekawe prelekcje. Zapisz się już teraz!

4 lipca 2022

Dwudniowy kongres „EOIF Summit 2022” już pod koniec lipca!

Już za miesiąc 27-28 lipca odbędzie się kongres EOIF Summit 2022, który poświęcony będzie elektronicznemu obiegowi informacji w firmie. Podczas konferencji czeka nas wiele merytorycznych prelekcji i duża dawka wiedzy. Zapisz się już teraz!

1 lipca 2022

Już 9 czerwca odbędzie się wydarzenie "Kobieta w Biznesie"- zapraszamy!

"Kobieta w biznesie" to wydarzenie dla ambitnych kobiet, odważnie kroczących biznesową ścieżką. Konferencja pozwoli rozwinąć osobiste i biznesowe kompetencje, a także podjąć nowe kontakty. Dowiedz się więcej o wydarzeniu!

25 maja 2022

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów