0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Prowadzenie biznesu

Prowadzenie biznesu

Jakie zyski generuje wdrożenie systemu ERP?

irmy, które decydują się na wdrożenie systemu ERP, odnoszą szereg korzyści. Mowa tutaj przede wszystkim o usprawnieniu pracy wszystkich działów - marketingu, księgowości, produkcji, obsługi klienta czy dystrybucji.

27 stycznia 2023

Prowadzenie biznesu

Kwalifikowane usługi zaufania - gdzie mają zastosowanie?

Dokumentacja cyfrowa coraz bardziej wypiera dokumenty papierowe. W dobie dzisiejszej cyfryzacji administracji publicznej coraz więcej spraw można załatwić elektronicznie. Sprawdź, dlaczego kwalifikowane usługi zaufania są przydatne i jak z nich korzystać!

26 stycznia 2023

Prowadzenie biznesu

Postanowienia noworoczne. Jak rozwinąć własną firmę i odnieść sukces w Nowym Roku?

Nowy Rok to często postanowienia, również te zawodowe. Przeczytaj jakie kroki podjąć oraz jakie techniki stosować aby odnieść sukces zakładając własną firmę.

24 stycznia 2023

Prowadzenie biznesu

Podpis elektroniczny - jakie ma zastosowanie w KSeF?

Wystawianie faktur za pośrednictwem Krajowego Systemu e-Faktur w niedalekiej przyszłości stanie się obowiązkiem. Czy wiesz, że podpis elektroniczny oraz pieczęć elektroniczna mogą okazać się przydatne w korzystaniu z KSeF? Sprawdź, jak można je wyrobić!

19 stycznia 2023

Prowadzenie biznesu

Elektroniczny obieg dokumentów - efektywna kontrola przepływu informacji w Twojej firmie  

Elektroniczny obieg dokumentów to standard w prowadzeniu firmy. Sprawdź na czym polega elektroniczny obieg dokumentów i czy warto go wdrożyć w swojej firmie.

12 stycznia 2023

Prowadzenie biznesu

Podpis elektroniczny - jakie może mieć zastosowanie w branży prawnej?

W dobie rozwijającej się technologii digitalizacja dokumentów stale się rozwija, co wymaga stosowania kwalifikowanych usług zaufania. Sprawdź, czym jest kwalifikowany podpis elektroniczny, jak go wyrobić oraz jakie ma zastosowanie w branży prawnej!

12 stycznia 2023

Prowadzenie biznesu

Podpis kwalifikowany - czy jest przydatny w kadrach?

Digitalizacja akt osobowych stale się rozwija, co wymaga odpowiednich narzędzi pracy dla kadrowych. Czy wiesz, jakie korzyści daje podpis kwalifikowany i pieczęć elektroniczna w pracy kadrowego? Sprawdź, jak możesz go wyrobić i gdzie nim posłużyć!

5 stycznia 2023

Prowadzenie biznesu

Elektroniczne faktury i ich miejsce w nowoczesnym biznesie

Firmy muszą regularnie mierzyć się z różnymi procedurami i procesami, aby dążyć do efektywnego zarządzania dokumentacją. Cyfryzacja wkracza do każdego obszaru funkcjonowania firmy – również księgowości. Dowiedz się, czym są elektroniczne faktury.

4 stycznia 2023

Prowadzenie biznesu

Co zyskujesz rejestrując znak towarowy?

O formalnej ochronie marki w Urzędzie Patentowym zaczyna się mówić coraz więcej. Przeczytaj dlaczego warto rejestrować znak towarowy oraz co daje jego zastrzeżenie

2 stycznia 2023

Prowadzenie biznesu

Ochrona autorskich praw osobistych – jak twórca może chronić swoje dobra osobiste?

Osobiste prawa autorskie są to prawa nierozerwalnie związane z autorem, co znaczy, że nie można się ich zbyć. Ochrona autorskich praw osobistych ma chronić więź twórcy z utworem, a wszelkie próby naruszenia tych praw są nieważne oraz bezskuteczne.

27 grudnia 2022

Prowadzenie biznesu

Koszt całkowity zatrudnienia pracownika w 2023 roku - musisz to wiedzieć!

Przedsiębiorca w swojej firmie może zatrudnić pracowników w oparciu o różnorodne umowy. Począwszy od umowy o pracę, a skończywszy na umowach cywilnoprawnych. W zależności od rozmaitych aspektów, koszt całkowity zatrudnienia pracownika także jest zmienny.

22 grudnia 2022

Prowadzenie biznesu

Na co zwrócić uwagę przy wyborze agencji marketingowej?

Agencji marketingowych na rynku jest bardzo dużo. Każda z nich ma swoją ofertę na działania marketingowe. Przeczytaj artykuł i dowiedz się w jaki sposób wybrać agencję do współpracy oraz na co zwrócić szczególną uwagę.

19 grudnia 2022

Prowadzenie biznesu

Chmurowa kwalifikowana pieczęć elektroniczna ECQSS dla biznesu

Papierowe dokumenty są sukcesywnie eliminowane ze środowisk pracy na rzecz dokumentów cyfrowych, które mogą posiadać taką samą moc prawną. Wymagają one jednak odpowiedniej autoryzacji. Poznaj, czym jest chmurowa kwalifikowana pieczęć elektroniczna ECQSS!

15 grudnia 2022

Prowadzenie biznesu

Jak uzyskać kwalifikowany podpis elektroniczny?

Od lat dąży się do cyfryzacji procesów biznesowych w firmach i instytucjach. Dlatego warto się zastanowić, dlaczego kwalifikowany podpis elektroniczny może być pomocny w załatwianiu spraw? Sprawdź, jak wyrobić kwalifikowany podpis elektroniczny!

8 grudnia 2022

Prowadzenie biznesu

Bezpłatna Ewidencja w BDO - już w aplikacji WasteMaster

Zmiany na rynku gospodarki odpadami wymusiły na firmach wytwarzających odpady rejestrację w systemie BDO. Pojawiła się jednak aplikacja, która pomaga firmom w prowadzeniu ewidencji odpadów . Ewidencja w BDO w aplikacji WasteMaster- sprawdź, jak działa!

8 grudnia 2022

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów