W czasie wolnym

W czasie wolnym

Lodówka z zamrażalnikiem od Samsung – jaką wybrać?

Lodówka to jeden z niezbednych sprzetów AGD w domu. Chcesz kupić lodówkę? Sprawdź na co zwrócić szczególna uwagę podczas wyboru, czy warto kupic lodówkę z zamrażalnikiem, oraz który producent ma najlepszą ofertę.

13 września 2022

W czasie wolnym

Co zabrać w podróż samochodem: niezbędne akcesoria

Wybierając się w długą podróż samochodem należy pamiętać aby zabrać ze sobą rzeczy, które mogą okazać się niezbędnę. Przeczytaj artykuł i dowiedz się co powinieneś zabrać w długą podróż samochodową.

29 czerwca 2022

W czasie wolnym

Czy wiesz kto kryje się za Poradnikiem Przedsiębiorcy?

Codziennie nasz portal - Poradnik Przedsiębiorcy, dociera do ok. 6 milionów czytelników. Jednak mało osób wie, kto jest twórcą naszych treści. Dowiedz się, czym zajmuje się WINS Wydawnictwo!

24 czerwca 2022

W czasie wolnym

Przydatne oprogramowanie dla szkół

Szkoły kształtują młodych ludzi, pozwalając im zdobywać wiedzę i przygotowując do dorosłego życia. Efektywne nauczanie wymaga jednak odpowiednich narzędzi, które usprawnią i przyśpieszą proces uczenia się. Poznaj przydatne oprogramowanie dla szkół!

19 maja 2022

W czasie wolnym

Kupno mieszkania lub domu - inwestycja na całe życie

Kupno mieszkania lub domu to często inwestycja na całe życie. Nalezy wziąć pod uwagę różne kwestie, na przykład czy kupić nieruchomość z rynku wtórnego czy pierwotnego. W przypadku domu warto tez zastanowić się nad jego budową.

3 listopada 2021

W czasie wolnym

Jak wybrać odpowiedni prezent na święta?

Wybór prezentów pod choinkę w trakcie przedświątecznego rozgardiaszu to przepis na katastrofę i kolejne paczuszki ze skarpetkami dla całej rodziny. Jeśli chcesz zaskoczyć najbliższych i wręczyć im piękne, przemyślane prezenty, przeczytaj poradnik.

25 października 2021

W czasie wolnym

Zimowy urlop - na jakie sporty warto postawić?

Zimowy urlop to idealna okazja do rozpoczęcia przygody z zimowymi sportami. Aktywność fizyczna wpływa zbawiennie na nasz układ odpornościowy oraz nerwowy. To ogromnie ważne zwłaszcza po ciężkich dniach w pracy.

4 października 2021

W czasie wolnym

Kawowy zastrzyk energii - czym jest coffee nap?

Kawa i sen to dwie rzeczy, które wydają się stać ze sobą w sprzeczności. Bardzo wiele osób spożywa popularny czarny napar właśnie po to, by zapobiec zmęczeniu, senności i uzyskać dodatkowy zastrzyk energii, by móc dalej produktywnie spędzać dzień.

27 września 2021

W czasie wolnym

E-recepty - nowa era służby zdrowia

E-recepty to inaczej recepty wystawione przez Internet. Dzięki nim możesz otrzymać receptę bez osobistego kontaktu z lekarzem. Wystarczy podać w aptece PIN e-recepty oraz PESEL lub pobrać aplikacje, dzięki której kupienie leków będzie jeszcze prostsze.

3 września 2021

W czasie wolnym

Prefabrykowane domy drewniane – rozwiązanie dla zapracowanych osób

Domy drewniane to idealne rozwiązanie dla zapracowanych osób. Budowa takiego domu jest znacznie krótsza i koszty budowy są niższe niż w przypadku domu tradycyjnego - ceglanego. Prefabrykowane domy drewniane jest szybką technologią budowy domu. Sprawdź!

27 lipca 2021

W czasie wolnym

Arbuz i jego zdrowotne właściwości

Wiele osób nie wyobraża sobie upalnych dni lata bez podjadania orzeźwiającego, soczystego arbuza. Nawadnia on organizm i obniża temperaturę ciała. Pojawia się jednak pytanie czy arbuz ma zdrowotne właściwości? Dowiedz się czytając nasz artykuł!

25 maja 2021

W czasie wolnym

Savoir-vivre obowiązuje zawsze i wszędzie!

Savoir-vivre to zbiór zasad i reguł obowiązujących nie tylko w biznesie, ale także w życiu codziennym. Dotyczą one sposobu zachowania się w danej sytuacji i w określonym miejscu. Jakie to zasady? Na to pytanie znajdziesz odpowiedź w naszym artykule!

13 maja 2021

W czasie wolnym

Jak skutecznie zaplanować domowy budżet?

Zastanawiasz się, jak racjonalnie zaplanować domowy budżet, by na koniec miesiąca nie zabrakło Ci pieniędzy? Czy da się zorganizować domowe finanse i wydatki tak, aby zaoszczędzić? Poznaj kilka sposobów oraz narzędzi na zarządzanie funduszami.

21 kwietnia 2021

W czasie wolnym

Ciekawa prezentacja multimedialna - co powinna zawierać?

Prowadząc wykład, musisz być odpowiednio przygotowany. Zastanawiasz się, jak powinna wyglądać idealna prezentacja multimedialna oraz jakie informacje muszą się w niej znaleźć? Przeczytaj artykuł i poznaj elementy dobrej prezentacji.

6 kwietnia 2021

W czasie wolnym

Wczoraj kolega, dziś kierownik - co robić?

Objęcie posady kierowniczej może być bardzo stresujące i wymagające. Zwłaszcza, gdy ze współpracownika nagle stajesz się kierownikiem. Czy wiesz, jak znaleźć idealną granicę pomiędzy: kierownik-kumpel a kierownik szanowany? Sprawdź!

1 kwietnia 2021

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów