0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

W czasie wolnym

W czasie wolnym

Kiwi - dlaczego warto wzbogacić nim dietę?

Kiwi po przekrojeniu wygląda bardzo efektownie. W dodatku jest smaczne i orzeźwiająca, nadaje się zarówno jako przekąska, jak i składnik innych dań. Czy jednak jest zdrowe? Z pewnością pod włochatą skórką kryje się wiele właściwości. Dowiedz się więcej!

14 marca 2023

W czasie wolnym

Meble do domowego biura

Popularność pracy zdalnej spowodowała zainteresowanie ergonomią pracy. Przeczytaj artykuł i dowiedz się jakie meble biurowe ułatwią ci wykonywanie codziennych obowiązków biurowych.

27 grudnia 2022

W czasie wolnym

Prezenty na święta - podaruj bliskim fantastyczne upominki

Prezenty na święta. Wielu z nas co roku ma ten sam problem – co kupić bliskim na Boże Narodzenie? Czy nieśmiertelne skarpety i krawat to dobry pomysł? Jak nie zbankrutować? Odpowiemy na te pytania i przestawimy ciekawe propozycje świątecznych podarunków!

9 grudnia 2022

W czasie wolnym

Zarządzanie czasem - jak robić to skutecznie?

Czym jest efektywne zarządzanie czasem oraz czemu ono służy? Od czego warto zacząć, w celu optymalizacji czasu pracy? Jakie czynniki wpływają destruktywnie na nasze zarządzanie czasem? Czym jest zasada SMART? Przeczytaj artykuł i sprawdź!

29 listopada 2022

W czasie wolnym

Jak wybrać komputer? Sprawdzamy gotowe zestawy komputerowe

Komputery stacjonarne, czyli popularne PC-ty, są prawie w każdym domu. Jak wybrać komputer stacjonarny zgdnie z jego przeznaczeniem? Oto poradnik, w którym testujemy gotowe zestawy komputerowe.

28 listopada 2022

W czasie wolnym

Wizyty lekarskie online – dlaczego warto?

Dowiedz się jak czym jest i jak skorzystać z wizyty lekarskiej online, jak przebiega konsultacja oraz czy warto korzystać z takiej usługi

21 listopada 2022

W czasie wolnym

Wiza turystyczna - kiedy jest wymagana i jak ją otrzymać?

Wyjazdy za granice w dowolne zakątki świata są właściwie na wyciągniecie ręki. Jednak sam bilet lotniczy nie zawsze wystarcza. Czasami potrzebna jest także wiza turystyczna. Jak ją otrzymać i ile kosztuje? Przeczytaj i dowiedz się!

28 października 2022

W czasie wolnym

Recepta elektroniczna – co powinieneś o niej wiedzieć?

Recepta elektroniczna to juz prawie codzienność. Dowiedz się czym dokładnie jest e-recepta, jakie są jej glówne zalety oraz poznaj opinię na tematy cyfryzacji w medycynie.

21 października 2022

W czasie wolnym

Lodówka z zamrażalnikiem od Samsung – jaką wybrać?

Lodówka to jeden z niezbednych sprzetów AGD w domu. Chcesz kupić lodówkę? Sprawdź na co zwrócić szczególna uwagę podczas wyboru, czy warto kupic lodówkę z zamrażalnikiem, oraz który producent ma najlepszą ofertę.

13 września 2022

W czasie wolnym

Co zabrać w podróż samochodem: niezbędne akcesoria

Wybierając się w długą podróż samochodem należy pamiętać aby zabrać ze sobą rzeczy, które mogą okazać się niezbędnę. Przeczytaj artykuł i dowiedz się co powinieneś zabrać w długą podróż samochodową.

4 lipca 2022

W czasie wolnym

Czy wiesz kto kryje się za Poradnikiem Przedsiębiorcy?

Codziennie nasz portal - Poradnik Przedsiębiorcy, dociera do ok. 6 milionów czytelników. Jednak mało osób wie, kto jest twórcą naszych treści. Dowiedz się, czym zajmuje się WINS Wydawnictwo!

28 czerwca 2022

W czasie wolnym

Przydatne oprogramowanie dla szkół

Szkoły kształtują młodych ludzi, pozwalając im zdobywać wiedzę i przygotowując do dorosłego życia. Efektywne nauczanie wymaga jednak odpowiednich narzędzi, które usprawnią i przyśpieszą proces uczenia się. Poznaj przydatne oprogramowanie dla szkół!

21 maja 2022

W czasie wolnym

Jak wybrać odpowiedni prezent na święta?

Wybór prezentów pod choinkę w trakcie przedświątecznego rozgardiaszu to przepis na katastrofę i kolejne paczuszki ze skarpetkami dla całej rodziny. Jeśli chcesz zaskoczyć najbliższych i wręczyć im piękne, przemyślane prezenty, przeczytaj poradnik.

28 października 2021

W czasie wolnym

Kawowy zastrzyk energii - czym jest coffee nap?

Kawa i sen to dwie rzeczy, które wydają się stać ze sobą w sprzeczności. Bardzo wiele osób spożywa popularny czarny napar właśnie po to, by zapobiec zmęczeniu, senności i uzyskać dodatkowy zastrzyk energii, by móc dalej produktywnie spędzać dzień.

9 czerwca 2022

W czasie wolnym

E-recepty - nowa era służby zdrowia

E-recepty to inaczej recepty wystawione przez Internet. Dzięki nim możesz otrzymać receptę bez osobistego kontaktu z lekarzem. Wystarczy podać w aptece PIN e-recepty oraz PESEL lub pobrać aplikacje, dzięki której kupienie leków będzie jeszcze prostsze.

29 października 2021

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów