Finansowanie biznesu

Finansowanie biznesu

Pożyczki dla zadłużonych bez zdolności kredytowej – jak to działa i o czym warto wiedzieć?

By móc ubiegać się o kredyt należy spełniać określone warunki, jednym z nich i najważniejszym jest posiadanie zdolności kredytowej. Czy istnieją pożyczki dla zadłużonych bez zdolności kredytowej? W artykule odpowiadamy na pytania - poznaj odpowiedź!

1 czerwca 2022

Finansowanie biznesu

Czy warto wybrać kredyt gotówkowy ze stałym oprocentowaniem?

Każdy kredyt bankowy obarczony jest mniejszym lub większym poziomem ryzyka. Przeczytaj artykuł i sprawdź czy warto wybrać kredyt gotówkowy ze stałym oprocentowaniem

20 maja 2022

Finansowanie biznesu

Co wpływa na koszt kredytu?

Kredyt kredytowi nie równy. Całkowite koszty zobowiązania finansowego w postaci kredytu różnią się w zależności od banku. Ile więc kosztuje kredyt gotówkowy? Czy da się zmniejszyć koszt kredytu? W artykule opowiadamy na pytania kredytobiorców!

24 marca 2022

Finansowanie biznesu

Formy zabezpieczenia pożyczek i kredytów

Ubiegając się o kredyt lub pożyczkę musimy przedstawić jakąś formę zabezpieczenia. Przeczytaj artykuł i dowiedz się jakie są możliwe formy zabezpieczenia pożyczek czy kredytów oraz wybierz najlepszą dla siebie

9 marca 2022

Finansowanie biznesu

Dofinansowanie do otwarcia firmy z urzędu pracy – kto, jak i ile może dostać?

Większość przyszłych przedsiębiorców przed otworzeniem własnej działalności powstrzymuje brak środków. Niektórzy z nich mogą skorzystać z dofinansowania, które jest znaczącą pomocą. Sprawdź, ile wynosi dofinansowanie do otwarcia firmy z urzędu pracy!

23 lutego 2022

Finansowanie biznesu

Analiza wskaźnikowa przedsiębiorstwa - wskaźnik środków pieniężnych

Płynność finansowa oznacza zdolność przedsiębiorstwa do terminowego uiszczania swoich bieżących zobowiązań finansowych. Do najważniejszych wskaźników płynności finansowej należy wskaźnik środków pieniężnych. Na co on wpływa i czemu jest ważny? Sprawdź!

30 grudnia 2021

Finansowanie biznesu

Plan marketingowy - jaki powinien być?

Odpowiedni plan marketingowy może znacznie ułatwić uzyskanie sfinansowania nowej działalności. Odpowiedni plan marketingowy powinien zawierać właściwą strategie marketingową. Jak go stworzyć? Dlaczego plan marketingowy jest taki ważny? Odpowiadamy!

1 grudnia 2021

Finansowanie biznesu

Jak ma wyglądać nowy Polski Ład? Zmiany w podatkach, składkach i emeryturach

Zmiany wprowadzone przez Nowy Ład maja obowiązywać od 1 stycznia 2022r. Przeczytaj co zmieni się na gruncie podatków, w składkach i emeryturach, sprawdź kto i ile zyska na zmianach oraz ile będzie wynosić kwota wolna od podatku.

30 listopada 2021

Finansowanie biznesu

Faktoring - skutki podatkowe sprzedaży wierzytelności

Faktoring jest tak popularny wśród przedsiębiorców ze względu na niesłabnące problemy z odzyskiwaniem należności. Podatnicy korzystający z usług faktoringu dokonują w sprzedaży swojej wierzytelności. Jakie są skutki podatkowe korzystania z faktoringu?

26 listopada 2021

Finansowanie biznesu

Pomoc publiczna – najważniejsze kwestie

Pomoc publiczna rozumiana jest jako wsparcie instytucji państwowych dla wybranych podmiotów gospodarczych. Czy w Polsce można otrzymać taką pomoc? Jeśli tak, to na jakich zasadach? Przeczytaj i dowiedz się więcej na temat pomocy publicznej!

24 listopada 2021

Finansowanie biznesu

Ile się czeka na wypłatę kredytu gotówkowego?

Kredyty gotówkowe to coraz popularniejsza forma pozyskiwania dodatkowej gotówki. Dowiedz się jak pozyskać środki z tytułu kredytu gotówkowego oraz jak długo czeka się na wypłatę pieniędzy, a także czy można przyspieszyć czas wypłaty środków kredytu.

12 października 2021

Finansowanie biznesu

Kredyt a leasing

Różnica pomiędzy leasingiem, a kredytem, sprawdź dlaczego leasing może być bardziej opłacalny, na ile jest opłacalny i czy procedura leasingowa jest skomplikowana oraz jaki ma wpływa na zdolność kredytową.

9 września 2021

Finansowanie biznesu

Kredyt gotówkowy na mieszkanie

Zastanawiając się nad sfinansowaniem zakupu mieszkania, stajemy przed wyborem kredytu. Aby dobrze wybrać należy wiedzieć, który kredyt, gotówkowy czy hipoteczny, będzie bardziej opłacalny. Do tego warto wykorzystać porównarkę kredytów by sprawdzić ofertę.

3 września 2021

Finansowanie biznesu

Jak bank liczy zdolność kredytową jeśli kredyt hipoteczny zaciąga właściciel firmy?

Posiadając działalność gospodarczą przedsiębiorcy napotykają liczne problemy ze strony banków, które chętniej udzielają kredytów osobom fizycznym niż firmom. Kredyt hipoteczny - sprawdź, co banki biorą pod uwagę weryfikując zdolność kredytową przedsiębior

2 września 2021

Finansowanie biznesu

Kredyty konsolidacyjne – kompletny poradnik!

Kredyt konsolidacyjny to korzystne rozwiązanie finansowe, które pozwala na połączenie kilku rat kredytów w jedną. Warto wiedzieć, czym się kierować przy wyborze oferty takiego finansowania. Sprawdź, jak znaleźć najlepszy kredyt konsolidacyjny!

30 sierpnia 2021

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów