0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Finansowanie biznesu

Finansowanie biznesu

Dotacje dla przedsiębiorców z kujawsko-pomorskiego - gdzie szukać wsparcia?

Program Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza ma przyczynić się do wzrostu gospodarczego regionu. Jakie są przewidziane dotacje dla przedsiębiorców z kujawsko-pomorskiego? Sprawdź, jak uzyskać wsparcie i co można sfinansować z pozyskanych środków!

8 kwietnia 2024

Finansowanie biznesu

Ile trwa decyzja kredytowa?

Kiedy decydujemy się na kredyt, musimy pamiętać, że decyzja o jego przyznaniu może potrwać dłuższy czas, który może okazać się naszym przeciwnikiem w drodze do finansowej pewności. Ile może trwać decyzja kredytowa? Przeczytaj artykuł i sprawdź!

25 stycznia 2024

Finansowanie biznesu

Dotacje z urzędu pracy na podjęcie działalności gospodarczej w 2024 roku

Planujesz założyć własną działalność gospodarczą? Sprawdź, jakie dotacje z urzędu pracy możesz otrzymać! Jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać dotację? Jak wygląda procedura otrzymania dotacji? Przeczytaj i dowiedz się więcej!

22 stycznia 2024

Finansowanie biznesu

Czy warto wykorzystywać kryptowaluty takie jak bitcoin w biznesie?

Czy kryptowaluty to tylko chwilowa moda, czy też rzeczywiście mają potencjał, aby zmienić sposób, w jaki prowadzimy działalność gospodarczą? Bitcoin - jakie korzyści i wyzwania niesie ze sobą jego wykorzystywanie w biznesie? Przeczytaj artykuł i sprawdź!

20 grudnia 2023

Finansowanie biznesu

Na co uważać, decydując się na kredyt przez Internet?

Pozyskanie dodatkowych środków poprzez kredyt online często nie wymaga wychodzenia z domu – całą procedurę można przejść zdalnie. Czy takie rozwiązanie jest bezpieczne? Na co uważać przy wnioskowaniu o kredyt przez Internet? Przeczytaj i dowiedz się!

11 grudnia 2023

Finansowanie biznesu

Konto firmowe - na co zwrócić uwagę?

Posiadając osobny rachunek do biznesu, przedsiębiorcy zyskują dostęp do ofert oraz usług finansowych niezbędnych do prowadzenia biznesu. Jakie cechy związane z kontem firmowym mogą być istotne, jeśli prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą?

30 listopada 2023

Finansowanie biznesu

Fundusze Europejskie dla województwa opolskiego

Fundusze Europejskie zapewniają przedsiębiorcom z województwa opolskiego dotacje w ramach programu Fundusze Europejskie dla Opolskiego 2021-2027. Sprawdź, jakie są dostępne Fundusze Europejskie dla województwa opolskiego i w jaki sposób je pozyskać!

30 października 2023

Finansowanie biznesu

Dotacje dla firm z Wielkopolski - jakie są możliwości?

Dotacje dla firm z Wielkopolski to wsparcie finansowe dla rozwoju przedsiębiorstw. Dostępne są m.in. dla firm startujących, rozszerzających działalność lub inwestujących w nowe technologie. Dowiedz się, jak uzyskać dodatkowe źródło finansowania!

13 października 2023

Finansowanie biznesu

Kredyt dla jednoosobowej działalności gospodarczej

Jakie warunki należy spełnić i jakie dokumenty przygotować, wnioskując o kredyt dla jednoosobowej działalności gospodarczej? Artykuł wyjaśnia, jakie kroki podjąć, aby uzyskać wsparcie finansowe od banków. Sprawdź!

28 września 2023

Finansowanie biznesu

Pożyczki online - jak szybko można otrzymać?

Pożyczki na raty udzielane przez Internet zaciągane są często przez tych, którym zależy na szybkiej wypłacie. Od czego zależy czas wypłaty pożyczki online i jak szybko można ją otrzymać? Przeczytaj artykuł i sprawdź!

30 sierpnia 2023

Finansowanie biznesu

Przystąpienie do długu członka rodziny – skutki podatkowe

W przypadku wystąpienia trudnej sytuacji finansowej przedsiębiorcy możliwe jest przystąpienie do długu członka rodziny. Omawiamy jakie skutki podatkowe po stronie dłużnika wywołuje taka sytuacja, koncentrując się głownie na przepisach ustawy o PIT.

25 sierpnia 2023

Finansowanie biznesu

Jakie są rodzaje pożyczek? Co warto o nich wiedzieć?

W życiu są momenty, kiedy możemy potrzebować dodatkowej gotówki. Wyjściem z takiej sytuacji może być wzięcie pożyczki. jakie są rodzaje pożyczek i na którą się zdecydować? O czym należy pamiętać przed jej wzięciem? Odpowiadamy w artykule!

28 lipca 2023

Finansowanie biznesu

Czym jest weksel?

Weksel - tajemniczy dokument, który w finansach wiele znaczy. Pełni on pewnego rodzaju papier wartościowy, będący zabezpieczeniem umowy zawartej pomiędzy stronami. Przeczytaj artykuł i dowiedz się czym jest weksel, kiedy go używamy i kto go podpisuje?

26 maja 2023

Finansowanie biznesu

Pobierz darmowy e-book epaka.pl i dowiedz się więcej o rynku franczyzy

Forma współpracy, jaką jest model franczyza, jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą zacząć karierę w biznesie, ale boją się zawirowań rynkowych. Dowiedz się więcej o działalności franczyzowej oraz o funkcjonowaniu tego modelu w branży kurierskiej

16 lutego 2023

Finansowanie biznesu

Kredyt ekologiczny – zwiększenie efektywności energetycznej przedsiębiorstwa

Kredyt ekologiczny jest instrumentem zwiększającym efektywność energetyczną przedsiębiorstw poprzez modernizację infrastruktury. Czy wiesz, jak uzyskać kredyt ekologiczny, jakie są warunki skorzystania z kredytu i ile środków można otrzymać?

15 lutego 2023

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów