0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Finansowanie biznesu

Finansowanie biznesu

Czym jest weksel?

Weksel - tajemniczy dokument, który w finansach wiele znaczy. Pełni on pewnego rodzaju papier wartościowy, będący zabezpieczeniem umowy zawartej pomiędzy stronami. Przeczytaj artykuł i dowiedz się czym jest weksel, kiedy go używamy i kto go podpisuje?

26 maja 2023

Finansowanie biznesu

Zawiodły ją banki. Uratował polski Bitomat do Bitcoin

Bitomaty to maszyny, które są jak bankomaty, lecz do kryptowalut. Na przełomie lat zmieniło się postrzeganie bitomatów. Skąd ta zmiana? Jakie są prowizje w bitomatach w Polsce oraz jak dokonać sprzedaży w bitomacie? Dowiedz się z poniższego artykułu

23 marca 2023

Finansowanie biznesu

ProStream - platforma walutowa przynosi firmom oszczędności

Potrzebujesz wymienić walutę dla swojej firmy, ale zastanawiasz się jak zrobić to korzystnie? Dowiedz się więcej o platformie wymiany walut ProStream, która właśnie weszła na polski rynek. Dowiedz się więcej!

13 marca 2023

Finansowanie biznesu

Co powinna zawierać umowa kupna i sprzedaży samochodu?

Na umowie kupna i sprzedaży samochodu muszą się znaleźć określone dane. Dowiedz się co dokładnie powinno się znaleźć na takiej umowie oraz na co należy zwrócić szczególną uwagę!

24 lutego 2023

Finansowanie biznesu

Pobierz darmowy e-book epaka.pl i dowiedz się więcej o rynku franczyzy

Forma współpracy, jaką jest model franczyza, jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą zacząć karierę w biznesie, ale boją się zawirowań rynkowych. Dowiedz się więcej o działalności franczyzowej oraz o funkcjonowaniu tego modelu w branży kurierskiej

16 lutego 2023

Finansowanie biznesu

Kredyt ekologiczny – zwiększenie efektywności energetycznej przedsiębiorstwa

Kredyt ekologiczny jest instrumentem zwiększającym efektywność energetyczną przedsiębiorstw poprzez modernizację infrastruktury. Czy wiesz, jak uzyskać kredyt ekologiczny, jakie są warunki skorzystania z kredytu i ile środków można otrzymać?

15 lutego 2023

Finansowanie biznesu

Kredyt technologiczny – jak wejść na wyższy poziom innowacji?

Przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą mogą ubiegać się o kredyt technologiczny. Wspomniany kredyt ma bardzo korzystne warunki, a jego celem jest wpieranie innowacyjności polskich przedsiębiorstw. Sprawdź, jak skorzystać z kredytu na innowacje!

30 stycznia 2023

Finansowanie biznesu

Erasmus dla młodych przedsiębiorców - dla kogo?

"Erasmus dla młodych przedsiębiorców" ma na celu stworzenie warunków do wymiany doświadczeń pomiędzy młodymi, a doświadczonymi przedsiębiorcami. Udział w programie przyczynia się do rozwoju kontaktów handlowych w Unii Europejskiej. Zobacz, jak aplikować!

27 stycznia 2023

Finansowanie biznesu

Dotacje z urzędu pracy na podjęcie działalności gospodarczej

Planujesz założyć własną działalność gospodarczą? Sprawdź, jakie dotacje z urzędu pracy możesz otrzymać! Jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać dotację? Jak wygląda procedura otrzymania dotacji? Przeczytaj i dowiedz się więcej!

9 stycznia 2023

Finansowanie biznesu

ABC kredytów gotówkowych

Coraz więcej osób korzysta z kredytów gotówkowych. Dowiedz się czym są kredyty gotówkowe, jak działają oraz jak znaleźć najlepszy kredyt dla siebie

15 grudnia 2022

Finansowanie biznesu

Konsolidacja chwilówek

Masz kilka produktów finansowych?Sprawdź jak skonsolidować chwilówki oraz jak wybrać najlepszą. Dowiedz się jak się rozliczyć z konsolidacji oraz którą instytucję wybrać.

30 sierpnia 2022

Finansowanie biznesu

BIK, czyli Biuro Informacji Kredytowej – jak działa i czym się zajmuje?

Czy wiesz czym zajmuje się Biuro Informacji Kredytowej? Czy warto założyć konto w BIK? Zobacz, jak możesz uchronić swoje dane kredytowe. Sprawdź, jak założyć konto w Biurze informacji Kredytowej oraz dowiedz się, ile kosztują takie usługi.

20 lipca 2022

Finansowanie biznesu

Kredyty dla nowych firm - kiedy można wnioskować o dofinansowanie?

Dla niektórych przedsiębiorców kredyty dla firmy to często jedyna szansa na rozwój oraz kolejne inwestycje. Przeczytaj i sprawdź gdzie i w jaki sposób dostać kredyt na rozwój firmy

14 lipca 2022

Finansowanie biznesu

Pożyczki dla zadłużonych bez zdolności kredytowej – jak to działa i o czym warto wiedzieć?

By móc ubiegać się o kredyt należy spełniać określone warunki, jednym z nich i najważniejszym jest posiadanie zdolności kredytowej. Czy istnieją pożyczki dla zadłużonych bez zdolności kredytowej? W artykule odpowiadamy na pytania - poznaj odpowiedź!

25 czerwca 2022

Finansowanie biznesu

Czy warto wybrać kredyt gotówkowy ze stałym oprocentowaniem?

Każdy kredyt bankowy obarczony jest mniejszym lub większym poziomem ryzyka. Przeczytaj artykuł i sprawdź czy warto wybrać kredyt gotówkowy ze stałym oprocentowaniem

25 maja 2022

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów