0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Finansowanie biznesu

Finansowanie biznesu

Erasmus dla młodych przedsiębiorców - dla kogo?

"Erasmus dla młodych przedsiębiorców" ma na celu stworzenie warunków do wymiany doświadczeń pomiędzy młodymi, a doświadczonymi przedsiębiorcami. Udział w programie przyczynia się do rozwoju kontaktów handlowych w Unii Europejskiej. Zobacz, jak aplikować!

27 stycznia 2023

Finansowanie biznesu

Dotacje z urzędu pracy na podjęcie działalności gospodarczej

Planujesz założyć własną działalność gospodarczą? Sprawdź, jakie dotacje z urzędu pracy możesz otrzymać! Jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać dotację? Jak wygląda procedura otrzymania dotacji? Przeczytaj i dowiedz się więcej!

9 stycznia 2023

Finansowanie biznesu

ABC kredytów gotówkowych

Coraz więcej osób korzysta z kredytów gotówkowych. Dowiedz się czym są kredyty gotówkowe, jak działają oraz jak znaleźć najlepszy kredyt dla siebie

15 grudnia 2022

Finansowanie biznesu

Konsolidacja chwilówek

Masz kilka produktów finansowych?Sprawdź jak skonsolidować chwilówki oraz jak wybrać najlepszą. Dowiedz się jak się rozliczyć z konsolidacji oraz którą instytucję wybrać.

30 sierpnia 2022

Finansowanie biznesu

BIK, czyli Biuro Informacji Kredytowej – jak działa i czym się zajmuje?

Czy wiesz czym zajmuje się Biuro Informacji Kredytowej? Czy warto założyć konto w BIK? Zobacz, jak możesz uchronić swoje dane kredytowe. Sprawdź, jak założyć konto w Biurze informacji Kredytowej oraz dowiedz się, ile kosztują takie usługi.

20 lipca 2022

Finansowanie biznesu

Kredyty dla nowych firm - kiedy można wnioskować o dofinansowanie?

Dla niektórych przedsiębiorców kredyty dla firmy to często jedyna szansa na rozwój oraz kolejne inwestycje. Przeczytaj i sprawdź gdzie i w jaki sposób dostać kredyt na rozwój firmy

30 czerwca 2022

Finansowanie biznesu

Pożyczki dla zadłużonych bez zdolności kredytowej – jak to działa i o czym warto wiedzieć?

By móc ubiegać się o kredyt należy spełniać określone warunki, jednym z nich i najważniejszym jest posiadanie zdolności kredytowej. Czy istnieją pożyczki dla zadłużonych bez zdolności kredytowej? W artykule odpowiadamy na pytania - poznaj odpowiedź!

1 czerwca 2022

Finansowanie biznesu

Czy warto wybrać kredyt gotówkowy ze stałym oprocentowaniem?

Każdy kredyt bankowy obarczony jest mniejszym lub większym poziomem ryzyka. Przeczytaj artykuł i sprawdź czy warto wybrać kredyt gotówkowy ze stałym oprocentowaniem

20 maja 2022

Finansowanie biznesu

Co wpływa na koszt kredytu?

Kredyt kredytowi nie równy. Całkowite koszty zobowiązania finansowego w postaci kredytu różnią się w zależności od banku. Ile więc kosztuje kredyt gotówkowy? Czy da się zmniejszyć koszt kredytu? W artykule opowiadamy na pytania kredytobiorców!

24 marca 2022

Finansowanie biznesu

Formy zabezpieczenia pożyczek i kredytów

Ubiegając się o kredyt lub pożyczkę musimy przedstawić jakąś formę zabezpieczenia. Przeczytaj artykuł i dowiedz się jakie są możliwe formy zabezpieczenia pożyczek czy kredytów oraz wybierz najlepszą dla siebie

9 marca 2022

Finansowanie biznesu

Dofinansowanie do otwarcia firmy z urzędu pracy – kto, jak i ile może dostać?

Większość przyszłych przedsiębiorców przed otworzeniem własnej działalności powstrzymuje brak środków. Niektórzy z nich mogą skorzystać z dofinansowania, które jest znaczącą pomocą. Sprawdź, ile wynosi dofinansowanie do otwarcia firmy z urzędu pracy!

23 lutego 2022

Finansowanie biznesu

Analiza wskaźnikowa przedsiębiorstwa - wskaźnik środków pieniężnych

Płynność finansowa oznacza zdolność przedsiębiorstwa do terminowego uiszczania swoich bieżących zobowiązań finansowych. Do najważniejszych wskaźników płynności finansowej należy wskaźnik środków pieniężnych. Na co on wpływa i czemu jest ważny? Sprawdź!

30 grudnia 2021

Finansowanie biznesu

Plan marketingowy - jaki powinien być?

Odpowiedni plan marketingowy może znacznie ułatwić uzyskanie sfinansowania nowej działalności. Odpowiedni plan marketingowy powinien zawierać właściwą strategie marketingową. Jak go stworzyć? Dlaczego plan marketingowy jest taki ważny? Odpowiadamy!

1 grudnia 2021

Finansowanie biznesu

Faktoring - skutki podatkowe sprzedaży wierzytelności

Faktoring jest tak popularny wśród przedsiębiorców ze względu na niesłabnące problemy z odzyskiwaniem należności. Podatnicy korzystający z usług faktoringu dokonują w sprzedaży swojej wierzytelności. Jakie są skutki podatkowe korzystania z faktoringu?

26 listopada 2021

Finansowanie biznesu

Pomoc publiczna – najważniejsze kwestie

Pomoc publiczna rozumiana jest jako wsparcie instytucji państwowych dla wybranych podmiotów gospodarczych. Czy w Polsce można otrzymać taką pomoc? Jeśli tak, to na jakich zasadach? Przeczytaj i dowiedz się więcej na temat pomocy publicznej!

24 listopada 2021

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów