Rozwój osobisty

Rozwój osobisty

Co to jest personal branding - marketing osobisty?

Personal branding to opakowanie Twoich wartości, celów i doświadczenia w sposób, który pokazuje, jakie unikalne rozwiązania możesz zaoferować pracodawcy. Dowiedz się w jaki sposób kreować marketing osobisty i czy warto posiadać własną stronę internetową.

22 lutego 2022

Rozwój osobisty

Darmowe ogłoszenia o pracę Zabrze

Zabrze to jeden z ważniejszych ośrodków w województwie śląskim. Rozwija się tam dobrze handel, budownictwo, a także przemysł ciężki, dlatego pracodawcy łatwo mogą znaleźć kompetentną osobę na stanowisko pracy. Ogłoszenia warto zamieszczać w Internecie.

11 listopada 2021

Rozwój osobisty

Angielski online inny niż wszystkie, czyli jak naprawić błędy edukacji szkolnej

Umiejętność komunikowania się w języku angielskim stała się powszechną kompetencją, którą posiada wiele ludzi. Jak uczyć się angielskiego efektywnie, aby poprawić kompetencje językowe? Poznaj angielski online inny niż wszystkie i zwiększ swoje możliwości!

28 maja 2021

Rozwój osobisty

Wady i zalety – jak o nich mówić, aby osiągnąć cel?

Niektóre rozmowy rekrutacyjne potrafią zaskoczyć. Wiele mówi się o zaskakujących pytaniach rekruterów zupełnie niezwiązanych z danym stanowiskiem. Często pada pytanie o mocne i słabe strony kandydata. Jak przedstawiać swoje wady i zalety? Sprawdź!

20 maja 2021

Rozwój osobisty

Praca zdalna - jakie są jej wady i zalety?

Praca zdalna to rodzaj zatrudnienia, polegający na wykonywaniu przez pracownika zadań powierzonych przez pracodawcę poza siedzibą firmy. Co należy wiedzieć, jeżeli wybiera się właśnie taką ścieżkę kariery? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej!

11 maja 2021

Rozwój osobisty

Freelancer - czym się zajmuje i jak nim zostać?

W coraz większej ilości branż pojawia się możliwość pracowania jako freelancer. Z pewnością jest to wygodne i daje dużą swobodę zarówno pracownikowi, jak i pracodawcy. O czym warto pamiętać jeśli chcemy zostać wolnym strzelcem? Dowiedz się z artykułu.

6 maja 2021

Rozwój osobisty

Elevator pitch - przekonaj innych do swojego projektu

Wyobraź sobie, że masz kilkadziesiąt sekund, aby przedstawić komuś projekt i przekonać go, że to właśnie Twój pomysł zasługuje na realizację. Czy jest to w ogóle możliwe? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, jak powinien wyglądać wzorowy elevator pitch!

8 kwietnia 2021

Rozwój osobisty

Dlaczego warto się szkolić? Czyli Twój sukces w Twoich rękach

Zastanawiasz się dlaczego warto się szkolić? Powodów jest wiele. Jednym z nich jest fakt, że ilość odbytych szkoleń sprawia, że kandydat do pracy staje się bardziej atrakcyjny wśród innych kandydatów. Dlatego też warto zadbać o swój rozwój i karierę!

2 kwietnia 2021

Rozwój osobisty

Metoda SMART - sztuka formułowania celów

Co miesiąc planujesz nowe cele i nie realizujesz ani jednego? Masz problem z określeniem założeń, a następnie ich realizacją? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, jak działa metoda SMART i sformułuj swoje cele tak, aby były możliwe do osiągnięcia.

24 marca 2021

Rozwój osobisty

Umiejętności analityczne – na czym polegają i jak je rozwijać?

Często oczekujemy, że nasz kandydat do pracy będzie posiadał umiejętności analityczne. Dlatego też są to jedne z częściej wymaganych kompetencji. Czym właściwie są umiejętności analityczne i w jaki sposób je rozwijać? Podpowiadamy w naszym artykule!

4 marca 2021

Rozwój osobisty

Introwertyk i ekstrawertyk. Sprawdź, kto lepiej radzi sobie w pracy!

Nauka wyróżnia dwie główne osobowości człowieka - ekstrawertyka i introwertyka. Mają one odmienne cechy i stoją na dwóch przeciwległych biegunach. Czym charakteryzuje się ekstrawertyk, a czym introwertyk? Kto lepiej radzi sobie w pracy? Dowiedz się!

12 lutego 2021

Rozwój osobisty

Staż - czym jest i jakie daje korzyści?

Staż jest doskonałą formą zdobycia doświadczenia zawodowego. Jeśli chcesz wzbogacić swoje CV, a jesteś osobą bezrobotną może być to dla Ciebie możliwość wykazania się w oczach właściciela firmy i być może nawiązania trwałej współpracy w przyszłości.

29 stycznia 2021

Rozwój osobisty

Etat czy własna działalność - co wybrać?

Zarówno praca na etacie, jak i własny biznes mają swoje wady i zalety. Co jest bardziej opłacalne: etat czy własna działalność gospodarcza? Co będzie lepsze dla Ciebie? Prezentujemy kryteria, które mogą pomóc w znalezeniu optymalnego rozwiązania.

17 czerwca 2020

Rozwój osobisty

Za darmo nauczą grafiki, marketingu i programowania. Nowatorski projekt dużej firmy IT

#nowystart to program edukacyjny, skierowany do osób, które straciły pracę lub zawiesiły i zamknęły firmę w wyniku epidemii koronawirusa. Za inicjatywę organizacji darmowych kursów odpowiada największy w Polsce dostawca usług internetowych, firma home.pl.

10 czerwca 2020

Rozwój osobisty

E-learning – jakie zalety mają szkolenia zdalne? Wszystko o szkoleniach online!

Kursy internetowe to doskonały sposób do podniesienia swoich kwalifikacji bez wychodzenia z domu. E-learning można rozpocząć, kiedy chcemy i zazwyczaj uczestniczymy w nich wtedy, kiedy mamy na to czas. Sprawdź, jakie zalety niesie szkolenie online!

1 kwietnia 2020

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów