0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Rozwój osobisty

Rozwój osobisty

Jak być przedsiębiorczym kierowcą? Proste sposoby na oszczędzanie

Będąc przedsiębiorcą, trzeba mieć świadomość wysokości wydatków związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Jak być przedsiębiorczym kierowcą i oszczędzać w kwestii korzystania z samochodu? Przeczytaj i dowiedz się!

19 kwietnia 2024

Rozwój osobisty

Jak skorzystać z programu Erasmus Global?

Tylko do 13 kwietnia 2024 roku otwarty jest nabór wniosków w ramach programu Erasmus Global. W jaki sposób nawiązać międzynarodową współpracę? Jakie są korzyści z udziału w programie? Przeczytaj artykuł i znajdź odpowiedzi na te pytania!

18 marca 2024

Rozwój osobisty

Jak przebiega wynajem luksusowych apartamentów krok po kroku? Zobaczmy!

Jak przebiega wynajem luksusowych apartamentów i na co zwrócić uwagę, aby były one bezpieczne? Jak wygląda rezerwacja luksusowego apartamentu krok po kroku? Przeczytaj artykuł i znajdź odpowiedzi na najważniejsze pytania.

29 lutego 2024

Rozwój osobisty

Znajomość angielskiego ułatwia zdobycie awansu!

W dzisiejszym dynamicznym świecie, znajomość angielskiego stała się jednym z najważniejszych atutów. Dlaczego umiejętność posługiwania się angielskim jest kluczem do sukcesu zawodowego? Odpowiadamy w artykule!

13 października 2023

Rozwój osobisty

4 propozycje zdalnej pracy – już dziś przejrzyj darmowe ogłoszenia!

Praca zdalna oferuje wiele korzyści, zwłaszcza swobodę wyboru miejsca pracy oraz elastyczność, dlatego też co raz więcej osób decyduje się właśnie na taką formę pracy. Jakie propozycje pracy zdalnej warto rozważyć? Gdzie szukać ofert pracy? Dowiedz się!

19 września 2023

Rozwój osobisty

Self-care – 7 porad, jak dbać o siebie na co dzień

Życie w ciągłym biegu, stresie i bez czasu dla siebie może prowadzić do wielu złych konsekwencji. Każdy z pewnością zgodzi się z tym zdaniem, jednak mało kto dba o siebie na co dzień. Czym jest self-care? Oto 7 porad jak o siebie zadbać od teraz!

21 marca 2023

Rozwój osobisty

Czy zakłady bukmacherskie będą dalej zatrudniać pracowników?

Popandemiczy rynek pracy spowodował, że coraz więcej firm decyduje się na zdalną pracę pracowników. Czy tak jest w każdej branży?Czy tylko niektóre decydują sie na przejście w tryb zdalny? Przeczytaj artykuł i sprawdź.

27 października 2022

Rozwój osobisty

Praca zdalna - jakie są za i przeciw stosowaniu takiego rozwiązania?

Praca zdalna to rodzaj zatrudnienia, polegający na wykonywaniu przez pracownika zadań powierzonych przez pracodawcę poza siedzibą firmy. Co należy wiedzieć, jeżeli wybiera się właśnie taką ścieżkę kariery? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej!

25 lipca 2022

Rozwój osobisty

Czym są kursy business english online?

Język angielski biznesowy może okazać się umiejętnością niezbędną dla osób prowadzących firmy w niektórych branżach. Dla tych przedsiębiorców, którzy nie opanowali jeszcze tej umiejętności przygotowane kursy business english online. Jakie są ich ceny?

13 lipca 2022

Rozwój osobisty

Co to jest personal branding - marketing osobisty?

Personal branding to opakowanie Twoich wartości, celów i doświadczenia w sposób, który pokazuje, jakie unikalne rozwiązania możesz zaoferować pracodawcy. Dowiedz się w jaki sposób kreować marketing osobisty i czy warto posiadać własną stronę internetową.

22 lutego 2022

Rozwój osobisty

Darmowe ogłoszenia o pracę Zabrze

Zabrze to jeden z ważniejszych ośrodków w województwie śląskim. Rozwija się tam dobrze handel, budownictwo, a także przemysł ciężki, dlatego pracodawcy łatwo mogą znaleźć kompetentną osobę na stanowisko pracy. Ogłoszenia warto zamieszczać w Internecie.

17 stycznia 2022

Rozwój osobisty

Angielski online inny niż wszystkie, czyli jak naprawić błędy edukacji szkolnej

Umiejętność komunikowania się w języku angielskim stała się powszechną kompetencją, którą posiada wiele ludzi. Jak uczyć się angielskiego efektywnie, aby poprawić kompetencje językowe? Poznaj angielski online inny niż wszystkie i zwiększ swoje możliwości!

18 marca 2022

Rozwój osobisty

Wady i zalety – jak o nich mówić, aby osiągnąć cel?

Niektóre rozmowy rekrutacyjne potrafią zaskoczyć. Wiele mówi się o zaskakujących pytaniach rekruterów zupełnie niezwiązanych z danym stanowiskiem. Często pada pytanie o mocne i słabe strony kandydata. Jak przedstawiać swoje wady i zalety? Sprawdź!

10 marca 2022

Rozwój osobisty

Freelancer - czym się zajmuje i jak nim zostać?

W coraz większej ilości branż pojawia się możliwość pracowania jako freelancer. Z pewnością jest to wygodne i daje dużą swobodę zarówno pracownikowi, jak i pracodawcy. O czym warto pamiętać jeśli chcemy zostać wolnym strzelcem? Dowiedz się z artykułu.

25 czerwca 2022

Rozwój osobisty

Elevator pitch - przekonaj innych do swojego projektu

Wyobraź sobie, że masz kilkadziesiąt sekund, aby przedstawić komuś projekt i przekonać go, że to właśnie Twój pomysł zasługuje na realizację. Czy jest to w ogóle możliwe? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, jak powinien wyglądać wzorowy elevator pitch!

14 stycznia 2022

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów