HR w praktyce

HR w praktyce

Czym jest boolean search w rekrutacji?

Metoda boolean search pozwala jednak na wyszukanie tylko tych osób, które zamieszczają informacje o sobie w sieci. Jest narzędziem wykorzystywanym w procesie odnajdywania potencjalnych kandydatów do pracy. Przeczytaj i dowiedz się więcej!

26 września 2022

HR w praktyce

Motywowanie pracownika podczas rozmów oceniających - na czym polega?

Nadal w wielu firmach praktykuje się rozmowy oceniające. Jak ważne jest motywowanie pracownika podczas rozmów oceniających? Czy to ważny element? Jak zrobić to dobrze? Jakich błędów nie popełniać? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się!

16 września 2022

HR w praktyce

Metody oceny kompetencji pracowników - które z nich są skuteczne?

Aby zatrudnić odpowiednich pracowników warto jest zbadać jakie faktycznie kompetencje posiadają. Czy przy rekrutacji stawiać na wiedzę merytoryczną czy inne kwestie? Jakie metody oceny kompetencji pracowników są najbardziej skuteczne? Dowiedz się!

25 kwietnia 2022

HR w praktyce

Ocenianie pracowników – jakich błędów unikać? Metody oceniania pracowników

Osoby zarządzające zakładem pracy często przeprowadzaj szereg rozmów z osobami im podległymi. Zbyt częste ocenianie pracowników może mieć pozytywne i negatywne skutki. Jakie są najczęstsze błędy w ocenie pracownika? Przeczytaj i dowiedz się!

29 listopada 2021

HR w praktyce

Ile zarabia informatyk - z czego wynikają wysokie zarobki w branży IT?

Praca informatyka to pożądany zawód przez wielu młodych ludzi, głównie przez kuszące zarobki, o których słyszymy już od dawna. Warto dodać, iż wciąż jest deficyt specjalistów w tej branży. Sprawdź, z czego wynikają wysokie zarobki w branży IT!

18 listopada 2021

HR w praktyce

Darmowe ogłoszenia o pracę Olsztyn

Zatrudnianie pracownika to czasami długi proces. Rynek pracy w Olsztynie od lat rozwija się dobrze, a stopa bezrobocia rejestrowanego znacznie spadła. Pracodawcy mogą liczyć, że znajdą wykwalifikowanego pracownika, ponieważ rośnie liczba zainteresowanych.

15 listopada 2021

HR w praktyce

Darmowe ogłoszenia o pracę - Jelenia Góra

Ogłoszeń o pracę w Jeleniej Górze jest pod dostatkiem, dla wszystkich praktycznie stanowisk, trzeba jedynie wiedzieć, gdzie ich szukać. Praca i system zatrudnienia w Jeleniej Górze ma się całkiem nieźle, gdyż miasto się rozwija i oferuje wiele.

15 listopada 2021

HR w praktyce

Darmowe ogłoszenia o pracę Sosnowiec

Sosnowiec to jedno z miast województwoa śląskiego, w którym prawie nie istnieje bezrobocie. Pomimo iż pandemia miała negatywny wpływ na lokalny rynek pracy, spowodowało to ułatwienie pracodawcom przeprowadzanie procesów rekrutacyjnych.

9 listopada 2021

HR w praktyce

Oferta pracy - jak poprawnie napisać ogłoszenie?

Dobrze zredagowana oferta pracy może zdecydować, ile aplikacji otrzymamy, a w konsekwencji – jaki będzie wynik procesu rekrutacji. Czy są miejsca gdzie za darmo można publikować ogłoszenia? Sprawdź, jak dobrze napisać ogłoszenie o pracę!

9 listopada 2021

HR w praktyce

Jak pracodawca powinien przestrzegać podstawowych zasad work life balance?

Celem i założeniem work life balance, jak sama nazwa wskazuje, jest zachowanie równowagi pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym. Czy pracodawcy powinni wprowadzić tą zasadę w swojej firmie? Przeczytaj i dowiedz się więcej na ten temat!

8 listopada 2021

HR w praktyce

Darmowe ogłoszenia o pracę  Częstochowa

Poszukując pracy w Czestochowie warto sprawdzić lokalny rynek pracy. Pomoże to skrócić proces rekrutacji oraz zatrudnic wykwalifikowanego pracownika. W Częstochowie znalazło zatrudnienie dużo osób, prężnie rozwija się tam rynek elektromechaniczny.

5 listopada 2021

HR w praktyce

Darmowe ogłoszenia o pracę Toruń

Toruń leży w kujawsko-pomorskim i z taką znakomitą lokalizacją jest częścią specjalnej strefy ekonomicznej. Biorąc pod uwagę także historię i znaczenie ekonomiczne tego miasta, nie może dziwić, że tak wiele jest ogłoszeń o pracę w Toruniu.

28 października 2021

HR w praktyce

Darmowe ogłoszenia o pracę Opole

Opole w swojej ekonomii postawiło na mikroprzedsiębiorstwa, które stwarzają nowe miejsca pracy. To głównie niewielkie podmioty gospodarcze odprowadzają pieniądze do kasy miasta. Widać to również, gdy przeanalizuje się ogłoszenia o pracę w Opolu.

26 października 2021

HR w praktyce

Darmowe ogłoszenia o pracę Gdańsk

Czy w twojej firmie właśnie zwolniło się miejsce i poszukujesz nowego pracownika? Rekrutacja może wymagać wielu zasobów, także tych finansowych. Właśnie dlatego doskonałym rozwiązaniem jest wybór portalu z darmowymi ogłoszeniami o pracę.

22 października 2021

HR w praktyce

Darmowe ogłoszenia o pracę Lublin

Proces rekrutacyjny pracowników obejmuje kilka etapów. Szczególne znaczenie ma stworzenie odpowiedniego ogłoszenia o pracę i skierowanie go do konkretnej grupy docelowej, dzięki czemu możliwe jest oszczędzenie zasobów, w procesie rekrutacji i selekcji.

20 października 2021

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów