0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Pomysł na biznes

Pomysł na biznes

Dlaczego warto rezerwować leki za pomocą Apteline?

Apteline to ogólnopolski system do rezerwacji leków, witamin i suplementów diety, które można odebrać w wybranej aptece stacjonarnej. Dzięki serwisowi rezerwacyjnemu nie trzeba szukać leków, co wpływa na oszczędność czasu. Poznaj korzyści systemu Apteline

18 kwietnia 2023

Pomysł na biznes

Jak założyć swoje biuro podróży?

Marzysz o swoim biurze podróży? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się jak je założyć, jaki nr PKD powinno mieć biuro oraz jakie wymagania nalezy spelnić aby je założyć

15 listopada 2022

Pomysł na biznes

Jak zarabiać w sieci? Wybierz najlepszą dla siebie metodę

Praca przez internet jest coraz bardziej popularną formą zarabiania pieniędzy. Pracując w ten sposób można zarobić coraz większe kwoty. Zobacz jak zarabiać w sieci i wybierz sposób, który będzie dla Ciebie najbardziej korzystny!

5 października 2022

Pomysł na biznes

Jak założyć własną firmę? Poznaj najważniejsze kroki!

Zastanawiasz się nad rozpoczęciem działalności gospodarczej? Sprawdź, jak założyć własną firmę krok po kroku oraz jaką formę organizacyjno-prawną wybrać! Dowiedz się, jakich formalności należy dokonać przed rozpoczęciem prowadzenia własnego biznesu.

8 września 2022

Pomysł na biznes

Zatrudnianie pracowników - z jakimi formalnościami się wiąże?

Kiedy prowadzisz własną działalność możesz zdecydować się na zatrudnianie pracowników. Musisz jednak pamiętać, że wiąże się to z wieloma formalnościami. Jak ich dopełnić. jakie przepisy obowiązują pracodawców? Przeczytaj w artykule.

17 sierpnia 2022

Pomysł na biznes

Jak założyć własną działalność gospodarczą?

Nie lubisz sztywnych godzin pracy i zwierzchnictwa przełożonych? Jesteś kreatywny i chcesz pracować dla samego siebie? Pomyśl o własnym biznesie. Jeśli nie wiesz jak założyć własną działalność gospodarczą, przeczytaj artykuł i dowiedz się od czego zacząć!

1 września 2022

Pomysł na biznes

Możesz założyć firmę bez wychodzenia z domu - CEIDG-1 przez internet

Własną firmę możesz założyć nie wychodząc z domu. Musisz jedynie wypełnić formularz CEIDG-1 przez internet! W artykule przedstawiamy wszystkie zagadnienia tego dokumentu oraz krok po korku pomagamy wypełnić wniosek. Sprawdź, szczegóły w artykule!

29 czerwca 2022

Pomysł na biznes

Jak założyć agencję ubezpieczeniową - praktyczne wskazówki

Założenie własnej agencji ubezpieczeniowej to duże wyzwanie dla przedsiębiorcy - wymaga ono zdolności interpersonalnych i determinacji. Chciałbyś dowiedzieć się, jak założyć agencję ubezpieczeniową? Sprawdź, odpowiedź znajdziesz w naszym artykule!

15 lipca 2022

Pomysł na biznes

Strategie SWOT - co warto wiedzieć przed przeprowadzeniem analizy?

Analiza SWOT to jedno z podstawowych narzędzi stosowanych m.in podczas opracowywania biznesplanów czy tworzenia strategii marketingowych. Pomaga w zidentyfikowaniu mocnych i słabych stron, a także szans i zagrożeń. Strategie SWOT - jak je przeprowadzać?

1 czerwca 2022

Pomysł na biznes

Kim jest franczyzobiorca? Jakie warunki należy spełnić, by prowadzić franczyzę?

Franczyza to model biznesowy chętnie wykorzystywany przez osoby, które nie chcą zaczynać budowania firmy od zera. Franczyzobiorca już na samym początku dysponuje rozpoznawalnym logotypem, asortymentem oraz gronem zaufanych klientów. Dowiedz się więcej!

25 lipca 2022

Pomysł na biznes

Meta title tag – co trzeba o nim wiedzieć?

Na pozycje serwisu w wynikach wyszukiwania wpływają nie tylko same treści nasycone słowami kluczowymi, znaczenie ma również meta title, czyli informacja dla użytkowników o zawartości treści na stronie. Co powinieneś wiedzieć o meta title tag? Przeczytaj!

6 lutego 2022

Pomysł na biznes

Firma elektryczna - jak ją założyć?

Firma elektryczna - jak ją założyć tak, aby ona przynosiła dochody? Jakie uprawnienia są niezbędne dla prowadzenia działalności elektrycznej? Formalne kwestie związane z założeniem firmy - na co uważać w tej branży? Na to odpowiadamy w artykule!

1 czerwca 2022

Pomysł na biznes

Jak otworzyć wynajem miejsc noclegowych?

Mieszkasz w miejscowości turystycznej i masz duży dom? Może wynajem miejsc noclegowych to pomysł, nad którym warto się zastanowić? Jak zacząć prowadzić taki biznes? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, jak krok po kroku założyć działalność w tym zakresie.

17 maja 2022

Pomysł na biznes

Jak założyć lokalny browar - krok po kroku

Piwo jest najstarszym i najczęściej spożywanym napojem alkoholowym na świecie. Lokalne browary cieszą coraz większą popularnością - czy to oznacza, że są dobrym pomysłem na działalność gospodarczą? Sprawdź, w naszym artykule jak założyć lokalny browar!

11 maja 2022

Pomysł na biznes

Rozpoczęcie działalności gospodarczej (cz. 13) – Tworzenie biznesplanów oraz budżetów inwestycyjnych

Wraz z rozpoczęciem działalności konieczne jest dopełnienie wielu obowiązków formalnych. Czy wiesz, czym jest biznesplan oraz budżet inwestycyjny oraz w jakich przypadkach tworzenie biznesplanów oraz budżetów inwestycyjnych jest konieczne? Sprawdź!

27 lipca 2021

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów