0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Dotacje

Dotacje

Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej - kto skorzysta z programu?

Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej to wsparcie pieniężne, które obejmuje inwestycje sprzyjające konkurencyjności gospodarki oraz wyższej jakości życia w Polsce Wschodniej. Sprawdź, jakie są założenia programu i kto może ubiegać się o dotacje!

15 maja 2023

Dotacje

Dostępność szansą na rozwój - kto może skorzystać?

"Dostępność szansą na rozwój" to projekt wsparcia przedsiębiorców finansowany ze środków Funduszy Europejskich. Został on utworzony w myśl zasad polityki horyzontalnej, czyli równości szans i niedyskryminacji. Wyjaśniamy, kto może skorzystać z projektu!

11 kwietnia 2023

Dotacje

Akademia Menadżera – podniesienie kompetencji w zakresie cyfryzacji

W ramach Europejskiego Funduszu Społecznego przedsiębiorcy mogą skorzystać z projektów, które pozwalają podnieść kompetencje w zakresie transformacji cyfrowej pracowników przedsiębiorstw. Sprawdź, czym jest Akademia Menadżera i kto może skorzystać!

7 kwietnia 2023

Dotacje

Bony na innowacje – granty dla przedsiębiorców

Bony na innowacje to współfinansowanie ze środków Unii Europejskiej kosztów prowadzenia prac badawczo-rozwojowych oraz doradczych, które są wykonywane na rzecz przedsiębiorców. Sprawdź, kto może się ubiegać o grant oraz jakie są dostępne formy wsparcia!

3 kwietnia 2023

Dotacje

Outplacement - wsparcie dotacyjne dla przedsiębiorców i pracowników

Przedsiębiorcy oraz ich pracownicy mogą skorzystać ze wsparcia dotacyjnego finansowanego ze środków unijnych, którego celem jest aktywizacja osób bezrobotnych i biernych zawodowo. Czy wiesz, czym jest outplacement oraz na czym polega? Wyjaśniamy!

20 marca 2023

Dotacje

Re_Open UK czyli dotacje dla firm, które ucierpiały przez brexit

Założeniem programu Re_Open UK jest wsparcie przedsiębiorców dotkniętych wystąpieniem Zjednoczonego Królestwa z Unii Europejskiej. W ramach programu możliwe jest złożenie wniosku o dofinansowanie do czterech typów projektów. Sprawdź, kto skorzysta!

16 marca 2023

Dotacje

Wsparcie w starcie - zasady ubiegania się o pożyczkę

Wsparcie w starcie to program rządowy, który ma na celu wspieranie przedsiębiorców przy otwarciu pierwszego, własnego biznesu. Program ten ściśle określa, jakie zasady należy spełnić, aby móc ubiegać się o pożyczkę. Sprawdź, co można nią sfinansować!

10 marca 2023

Dotacje

Sukcesja firm rodzinnych - jak uzyskać wsparcie?

Sukcesja firm rodzinnych dotyczy coraz większej liczby przedsiębiorstw. Dotacja otrzymana na sukcesję firmy w ramach działania „2.21 Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwoju 2014–2020” może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu pod okiem doradców!

6 marca 2023

Dotacje

Zakończenie realizacji projektu – obowiązki i konsekwencje popełnienia zaniedbań

Umowa o dofinansowanie projektu określa datę rozpoczęcia oraz zakończenia realizacji projektu. Zakończenie realizacji projektu wiąże się z pewnymi obowiązkami dla realizującego. O czym należy pamiętać przy zakończeniu projektu? Odpowiadamy!

22 lutego 2023

Dotacje

Kontrola projektu unijnego – jak się do niej dobrze przygotować?

Co do zasady otrzymaną dotację ze środków unijnych na realizację danego przedsięwzięcia należy rozliczyć. W tym celu realizowana jest kontrola projektu unijnego. Jak się do niej przygotować oraz jakie błędy można w jej trakcie popełnić? Sprawdź!

20 lutego 2023

Dotacje

Baza Usług Rozwojowych - kto może skorzystać?

Przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą powinni stale się doszkalać, jak i również dbać o kompetencje swoich pracowników, aby utrzymać wysoką pozycję na rynku. Sprawdź w artykule, czym jest baza usług rozwojowych i kto może z niej skorzystać!

13 lutego 2023

Dotacje

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich - kto może skorzystać?

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich to program Unijny, którego głównym celem jest poprawa konkurencyjności rolnictwa, zrównoważone zarządzanie zasobami naturalnymi oraz zrównoważony rozwój terytorialny obszarów wiejskich. Sprawdź, jak skorzystać z dotacji!

10 lutego 2023

Dotacje

Fundusze Europejskie na lata 2021-2027 – co nowego w perspektywie finansowej?

Spośród wszystkich państw członkowskich UE strona polska drugi raz z rzędu wynegocjowała największy budżet na realizację polityki spójności, który wynosi 72,2 miliarda euro. Sprawdź, jakie Fundusze Europejskie obejmują Polskę w latach 2021-2027!

5 stycznia 2023

Dotacje

Dotacje unijne na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Rozpoczynając działalność początkujący przedsiębiorca może ubiegać się o różnego rodzaju dotacje unijne na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Jak wnioskować o dotacje i ile wynosi wysokość wsparcia? W artykule przedstawiamy najistotniejsze informacje!

25 sierpnia 2022

Dotacje

Leasing online jako popularna forma finansowania działalności

Przedsiębiorcy, którzy cenią wygodę, czas i ograniczenie formalności do minimum powinni zainteresować się ofertą, z jaką wychodzi coraz więcej firm leasingowych oraz banków - leasingiem online. Sprawdź, jakie są rodzaje i zalety takiego rozwiązania!

10 marca 2022

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów