0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Dotacje

Dotacje

Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027

Województwo Śląskie w ramach programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 otrzymało rekordową kwotę! Przeczytaj artykuł i sprawdź, czy może właśnie twoja firma ma szansę na pozyskanie funduszy i tym samym na rozwój!

11 marca 2024

Dotacje

Dotacje na szkolenia i usługi doradcze czyli kadry nowoczesnej gospodarki

Każdy pracodawca chce, aby w jego firmie pracowali wykwalifikowani pracownicy. Jednak ceny szkoleń są coraz wyższe. Czy istnieje bowiem sposób na dotacje na szkolenia i usługi doradcze? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej!

4 marca 2024

Dotacje

Dotacje na poprawę efektywności energetycznej przedsiębiorstwa - jak je pozyskać?

Już teraz możesz przyczynić się do zmniejszenia gazów cieplarnianych i zadbać o środowisko naturalne! Sprawdź, jakie dotacje na poprawę efektywności energetycznej przedsiębiorstwa finansuje Unia Europejska i kto może z nich skorzystać!

26 lutego 2024

Dotacje

Fundusze Europejskie dla warmińsko-mazurskiego - jakie dotacje dla firm?

Województwo warmińsko-mazurskie może liczyć na rekordową kwotę dotacji, bo jest to aż 1,8 mld euro. W ramach programu Fundusze Europejskie dla warmińsko-mazurskiego 2021-2027, przedsiębiorcy będą mogli skorzystać z różnych dotacji. Dowiedz się więcej!

19 lutego 2024

Dotacje

Kompleksowy przewodnik po dopłatach do nowoczesnego ogrzewania w Polsce

Kompleksowy przewodnik po dopłatach do nowoczesnego ogrzewania w Polsce, zawiera wszystkie najważniejsze informacje o proponowanych obecnie dofinansowań do wymiany starych pieców, instalacji nowoczesnych systemów ogrzewania i wiele więcej. Sprawdź!

16 lutego 2024

Dotacje

Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska - jakie dotacje dla MŚP?

Dolny Śląsk rozwija się w bardzo szybkim tempem, z pewnością przyczyniają się do tego Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska, które mają za zadanie wspierać przedsiębiorców. Jakie projekty są przewidziane dla firm? Przeczytaj i sprawdź!

12 lutego 2024

Dotacje

Horyzont Europa - nowy program ramowy badań i innowacji

Jednym z kluczowych programów unijnych w zakresie badań naukowych i innowacji jest program Horyzont Europa. Jego budżet na lata 2021-2027 wynosi, aż 95,5 mld euro! Przeczytaj artykuł i dowiedz się, kto może z niego skorzystać!

9 lutego 2024

Dotacje

ALMA - inicjatywa Komisji Europejskiej na rzecz zatrudnienia osób młodych

ALMA jest nową inicjatywą Komisji Europejskiej, która działa na rzecz zatrudnienia osób młodych. Kto może z niej skorzystać i co można sfinansować w ramach inicjatywy ALMA? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się wszystkich szczegółów o tym zagadnieniu!

6 lutego 2024

Dotacje

Fundusze Europejskie dla Podlaskiego 2021-2027

Firmy z województwa podlaskiego mogą skorzystać z dotacji dla swojej działalności gospodarczej. Do wydania w ramach programu "Fundusze Europejskie dla Podlaskiego 2021-2027", została przeznaczona kwota blisko 1,3 mld euro. Przeczytaj artykuł i sprawdź!

29 stycznia 2024

Dotacje

Dotacja na transformację cyfrową polskich MŚP

Transformacja cyfrowa w działalności może przynieść korzyści. Aby podjąć taką decyzję przedsiębiorcy powinni zapoznać się z możliwościami, które daje fundusz europejski. Czy dotacja na transformację cyfrową dla MŚP jest trudna do zdobycia? Sprawdź!

22 stycznia 2024

Dotacje

Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027

Małopolska to jedno z najszybciej rozwijających się województw w Polsce. Z pewnością jest to w dużej części zasługa Funduszy Europejskich. Jakie działania w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski są przewidziane? Sprawdź!

15 stycznia 2024

Dotacje

Gospodarka obiegu zamkniętego - źródła finansowania

Niektóry produkty szybko się psują i nie nadają się do ponownego użytku. Przez częstotliwość tej sytuacji w całej Unii Europejskiej, postanowiła ona finansować gospodarkę obiegu zamkniętego. Czym jest gospodarka obiegu zamkniętego? Sprawdź!

8 stycznia 2024

Dotacje

Przemysł 4.0 - kto może skorzystać z dotacji?

Przemysł 4.0 to koncepcja wsparcia przedsiębiorców w zakresie automatyzacji, cyfryzacji oraz robotyzacji procesów. Czy wiesz, kto może skorzystać z dotacji? Jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać dotację z tytułu Przemysłu 4.0? Wyjaśniamy w artykule!

5 stycznia 2024

Dotacje

Dotacje inteligentnie ukierunkowane - najważniejsze informacje

Dotacje inteligentnie ukierunkowane mogą zostać przeznaczone dla przedsiębiorców ze środków unijnych. Co kryje się pod pojęciem inteligentnych specjalizacji oraz w których naborach wniosków inteligentne specjalizacje odgrywają kluczową rolę? Sprawdź!

2 stycznia 2024

Dotacje

Dotacje na rozwój przedsiębiorczości w województwie świętokrzyskim

Na jakie dotacje na rozwój przedsiębiorczości w województwie świętokrzyskim mogą liczyć przedsiębiorcy? Gdzie mogą zgłosić się po wsparcie? Jaki muszą wnieść wkład własny w inwestycje oraz gdzie powinni szukać informacji? Sprawdź!

27 grudnia 2023

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów