0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Dotacje

Dotacje

Fundusze Europejskie na lata 2021-2027 – co nowego w perspektywie finansowej?

Spośród wszystkich państw członkowskich UE strona polska drugi raz z rzędu wynegocjowała największy budżet na realizację polityki spójności, który wynosi 72,2 miliarda euro. Sprawdź, jakie Fundusze Europejskie obejmują Polskę w latach 2021-2027!

5 stycznia 2023

Dotacje

Dotacje unijne na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Rozpoczynając działalność początkujący przedsiębiorca może ubiegać się o różnego rodzaju dotacje unijne na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Jak wnioskować o dotacje i ile wynosi wysokość wsparcia? W artykule przedstawiamy najistotniejsze informacje!

25 sierpnia 2022

Dotacje

Leasing online jako popularna forma finansowania działalności

Przedsiębiorcy, którzy cenią wygodę, czas i ograniczenie formalności do minimum powinni zainteresować się ofertą, z jaką wychodzi coraz więcej firm leasingowych oraz banków - leasingiem online. Sprawdź, jakie są rodzaje i zalety takiego rozwiązania!

4 marca 2021

Dotacje

Jak zachować płynność finansową w czasach kryzysu?

Kontrola zarówno wydatków jak i przychodów jest istotnym elementem w prowadzeniu firmy. Jednak w każdym biznesie zdarzają się sytuacje kiedy może wystąpić utrata rentowności przedsiębiorstwa. Jak zachować płynność finansową w takich sytuacjach? Sprawdź!

29 maja 2020

Dotacje

Konsolidacja kredytów firmowych - jako sposób na jedną ratę!

Kredyty są jednym ze sposobów na na pozyskanie dodatkowych środków na pokrycie bieżących zobowiązań. Pozwalają także realizować przedsięwzięcia wymagające większego nakładu finansowego. Konsolidacja kredytów firmowych - czy firmy mogą z tego skorzystać?

26 marca 2020

Dotacje

Dotacje unijne dla firm w województwie opolskim

O dotacje unijne mogą starać się podmioty gospodarcze z sektora MŚP, czyli mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa. Celem jest rozwijanie prowadzonej działalności i wyrównanie szans społecznych. Przeczytaj o dotacjach unijnych w województwie opolskim!

26 marca 2020

Dotacje

Pieniądze dla przedsiębiorczych kobiet

Założenie firmy często staje się problematyczne pod względem finansowym. W przypadku braku środków pieniężnych, można starać się o kredyt, dotacją bądź inne formy finansowania. Sprawdź, gdzie można znaleźć pieniądze dla przedsiębiorczych kobiet!

26 marca 2020

Dotacje

Kredyt studencki - wszystko co warto wiedzieć!

Czy wiesz jakie warunki trzeba spełnić aby dostać kredyt studencki? W jakich bankach można go uzyskać? Przeczytaj i dowiedz się, jakie zmiany zaszły w warunkach i zasadach przyznawania kredytów studenckich. Sprawdź, czy warto z nich korzystać!

25 marca 2020

Dotacje

System franczyzowy - na czym polega popularny model biznesowy?

System franczyzowy w dzisiejszych czasach, jest jednym z modeli biznesowych który wykorzystywany jest do prowadzenia działalności przez przedsiębiorców. Czy wiesz czym jest franczyza? Na czym polega system franczyzowy? Przeczytaj artykuł i dowiedz się!

25 marca 2020

Dotacje

Jak zdobyć kapitał na studiach - sposoby finansowania własnego biznesu

Studencie! Czy oprócz studiowania, marzy Ci się również założenie własnego biznesu, jednak nie masz pojęcia, skąd wziąć na to fundusze które wesprą firmę na starcie? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, jak zdobyć kapitał na studiach na własną firmę!

25 marca 2020

Dotacje

Skąd wziąć pieniądze na biznes? Pożyczki społecznościowe

Pożyczki społecznościowe - social lending - są zawierane przez osoby fizyczne i wykluczają pośrednictwo instytucji finansowych. Są mniej skomplikowaną alternatywą w porównaniu do zawieranych kredytów i pożyczek. Sprawdź, jak pozyskać kapitał dla firmy!

25 marca 2020

Dotacje

Skąd wziąć pieniądze na biznes - kredyt z banku sposobem na rozwój

Rozpoczynając działalność lub już prowadząc firmę, może okazać się, że posiadane środki są niewystarczające. Pierwszą myślą jest zaciągnięcie kredytu. Sprawdź, czy kredyt z banku to jedyna możliwość aby uzyskać pieniądze na biznes - jego założenie i rozwó

25 marca 2020

Dotacje

Jakie błędy finansowe popełniają małe firmy?

Wiele przedsiębiorców zwłaszcza na początku popełnia wiele błędów finansowych, czasem nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Jakie błędy finansowe są najczęściej popełniane i jak się przed nimi uchronić? Sprawdź!

25 marca 2020

Dotacje

Na co zwrócić uwagę wybierając kantor internetowy?

Sposobem na korzystną wymianę waluty jest skorzystanie z oferty e-kantora. Takie rozwiązanie ma wiele zalet, jednak czy jest to bezpieczne rozwiązanie? Na co należy zwrócić uwagę podczas wymiany waluty, wykorzystując kantor internetowy? Sprawdź!

24 marca 2020

Dotacje

Mikrofaktoring - sposób na zwiększenie płynności mikroprzedsiębiorstw

Faktoring jest obecnie jednym z popularnych źródeł finansowania prowadzonej działalności gospodarczej obok finansowania kredytowym. Czy wiesz czym jest faktoring oraz w jakim celu powstał mikrofaktoring? Przeczytaj artykuł di dowiedz się!

23 marca 2020

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów