0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Nowe technologie i innowacje

Nowe technologie i innowacje

Nadawanie uprawnień do KSeF dla biura rachunkowego - jak przebiega?

Czy wiesz, od kiedy wystawianie faktur w KSeF jest obowiązkowe? Dowiedz się, czy konieczne są dodatkowe uprawnienia do korzystania z KSeF dla biura rachunkowego? Dowiedz się, jak nadać niezbędne uprawnienia w KSeF i jaki może być ich zakres!

10 października 2023

Nowe technologie i innowacje

Sztuczna inteligencja w biurze rachunkowym

Czy wiesz, jak sztuczna inteligencja w biurze rachunkowym może usprawniać codzienna pracę księgowych? Sprawdź, jak wykorzystywać potencjał AI oraz czy jest zagrożenie, że sztuczna inteligencja zastąpi całkowicie pracę wykonywaną przez księgowych?

15 września 2023

Nowe technologie i innowacje

Eksperci wFirma na konferencji EMC (Electronic-Mobile-Cashless) – zmieniający się świat administracji

Eksperci wFirma wzięli udział w konferencji „EMC (Electronic-Mobile-Cashless) – zmieniający się świat administracji" zorganizowanej przez ZUS. Przeczytaj nasz artykuł i sprawdź, co było celem konferencji oraz czego się dowiedzieliśmy!

19 czerwca 2023

Nowe technologie i innowacje

Nowe technologie w księgowości o których warto wiedzieć!

Prowadząc biuro rachunkowe należy stale aktualizować wiedzę księgowo-podatkową w czasach dynamicznie zmieniających się przepisów. Nie należy jednak zapominać o narzędziach codziennej pracy księgowej. Poznaj nowe technologie w księgowości!

9 grudnia 2021

Nowe technologie i innowacje

Automatyzacja procesów księgowych w biurze rachunkowym – najważniejsze informacje

Automatyzacja procesów księgowych w biurze rachunkowym to zdarzenie, którego nie da się ominąć bowiem jest następstwem rozwoju technologicznego. W związku z tym, warto wiedzieć jakie wprowadzi ona szanse i zagrożenia. Przeczytaj artykuł!

25 czerwca 2022

Nowe technologie i innowacje

Biuro rachunkowe online – oszczędzaj czas i pieniądze

Biuro rachunkowe online to nowoczesna księgowość. Oprócz księgowego, który prowadzi rozliczenia podatkowe, przedsiębiorca otrzymuje szereg darmowych narzędzi do prowadzenia biznesu, w tym program do fakturowania, magazynowy, CRM oraz moduł windykacyjny.

20 stycznia 2022

Nowe technologie i innowacje

Zdalna obsługa księgowa? Tak, to możliwe!

W dobie takich wydarzeń jak epidemia koronawirusa, szybkie przeorganizowanie działania biura rachunkowego i zdalna obsługa księgowa są możliwe. Potrzeba jednak do tego odpowiedniego narzędzia jakim jest program dla biur rachunkowych online.

1 grudnia 2021

Nowe technologie i innowacje

Program Płatnik do rozliczania ubezpieczeń z ZUS odchodzi w przeszłość?

Program Płatnik jest znanym narzędziem pośród płatników składek ZUS. Jako produkt lat 90. nie ma wiele wspólnego z innowacyjnością. Czy warto zrezygnować z płatnika na rzecz nowszych o wile bardziej skutecznych i funkcjonalnych produktów? Przeczytaj!

17 lutego 2022

Nowe technologie i innowacje

Oprogramowanie dla biur rachunkowych z danymi w chmurze

Wybór właściwego oprogramowania dla biura rachunkowego, może być nie lada wyzwaniem. no co należy zwrócić uwagę? Jak zadbać o bezpieczeństwo danych i sprostać wymaganiom RODO? Przeczytaj artykuł i wybierz oprogramowanie dla biur rachunkowych!

25 czerwca 2022

Nowe technologie i innowacje

Oprogramowanie dla biur rachunkowych

Prowadzący biura rachunkowe w dobie rozwiniętego Internetu nie mogą sobie pozwolić jedynie na tradycyjne prowadzenie księgowości. Dzisiejsza księgowość, aby była sprawna musi zadbać o łatwy w obsłudze system.

19 kwietnia 2022

Nowe technologie i innowacje

Jak wybrać dobry program dla biur rachunkowych online

Każde biuro rachunkowe, które rozlicza duże firmy zatrudniające kilkuset pracowników czy małe jednoosobowe działalności gospodarcze jest przede wszystkim odpowiedzialne za bezpieczeństwo danych, które przechowuje klient. Bardzo ważne jest to, aby wszystk

3 grudnia 2021

Nowe technologie i innowacje

Bezpieczny system księgowy - uprawnienia do przetwarzania danych osobowych

Bezpieczny system księgowy powinien posiadać zaawansowane zabezpieczenia, które ochronią biuro rachunkowe przed wyciekiem informacji oraz danych osobowych klientów. Pomóc w tym może np. określenie poziomu uprawnień dla każdego z pracowników!

17 stycznia 2022

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów