0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: roczna-skladka-zdrowotna

Artykuły:

Rozliczenie składki zdrowotnej – czy ZUS będzie ścigał przedsiębiorców?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami każdy przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą jest zobligowany do dokonywania rocznego rozliczenia swoich składek zdrowotnych. Co się stanie jeśli rozliczenie składki zdrowotnej nie zostanie wykonane? Sprawdż!

14 sierpnia 2023

Rozliczenie roczne składki zdrowotnej

Jak należy prawidłowo rozliczyć roczną składkę zdrowotną? Pobierz darmowy ebook: Roczna składka zdrowotna i dowiedz się więcej!

4 lipca 2023

Zmiana formy opodatkowania wstecz a roczna składka zdrowotna

Zmiana formy opodatkowania wstecz na skalę podatkową wiąże się z dokonaniem odpowiedniego rocznego rozliczenia składki zdrowotnej. W określonych sytuacjach może dojść do konieczności wykazania jednomiesięcznego okresu składkowego.

17 maja 2023

Dopłata składki zdrowotnej - kiedy występuje?

Roczne rozliczenie składki zdrowotnej jest dla przedsiębiorców nowym obowiązkiem, z którego może wynikać dopłata składki zdrowotnej. Czy to oznacza, że wyliczenia składek zdrowotnych w 2022 roku były nieprawidłowe? Sprawdź, kto będzie musiał dopłacić!

10 maja 2023

Roczna składka zdrowotna - zasady wyliczania

Po dokonaniu rocznego rozliczenia składki zdrowotnej mogą wyjść nadpłaty lub niedopłaty. Czy roczna składka zdrowotna pomniejszana jest o wpłaty dokonywane w ciągu roku? Przeczytaj i dowiedz się więcej na temat rocznych rozliczeń składki zdrowotnej!

14 marca 2023

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów