0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Serwis Biznesu

Marketing internetowy

Jak prowadzić blog i na nim zarabiać?

Prowadzenie bloga jest idealną formą dotarcia do odbiorców, którzy podzielają nasze zainteresowania oraz opinie. Kiedy warto zainteresować się prowadzeniem bloga? Jak prowadzić blog i na nim zarabiać? Szczegóły na ten temat w artykule poniżej!

29 marca 2023

Prowadzenie biznesu

Jak wybrać firmę kurierską i jak przesyłać paczki taniej?

Koszt dostawy i zakres oferty mają ogromny wpływ na decyzję podejmowaną przy wyborze firmy kurierskiej do współpracy. Na jakie kwestie należy zwrócić szczególną uwagę przy wyborze firmy kurierskiej? Dowiedz się z artykułu!

27 marca 2023

HR w praktyce

Umowa B2B: czym jest, jakie są jej wady i zalety? Wszystko, co powinieneś wiedzieć o kontraktach B2B

Umowa B2B to coraz bardziej popularne rozwiązanie. Pozwala pracodawcy na zwolnienie z wielu kosztów. Czy osoba zatrudniona na kontrakt B2B również może odnieść pewne korzyści? W jakim przypadku warto pomyśleć o B2B? Odpowiedź znajdziesz w artykule!

27 marca 2023

Finansowanie biznesu

Zawiodły ją banki. Uratował polski Bitomat do Bitcoin

Bitomaty to maszyny, które są jak bankomaty, lecz do kryptowalut. Na przełomie lat zmieniło się postrzeganie bitomatów. Skąd ta zmiana? Jakie są prowizje w bitomatach w Polsce oraz jak dokonać sprzedaży w bitomacie? Dowiedz się z poniższego artykułu

23 marca 2023

Marketing internetowy

Pojęcia SEO i SEM, które warto znać

Pozycjonowanie i optymalizacja treści w sieci odgrywa jedną ze sztandarowych ról - zarówno dla twórców contentu, jak i samych wyszukiwarek. Jest to sposób na promowanie swoich materiałów i nie tylko. W artykule szczegółowo wyjaśniamy pojęcia SEO i SEM!

22 marca 2023

Rozwój osobisty

Self-care – 7 porad, jak dbać o siebie na co dzień

Życie w ciągłym biegu, stresie i bez czasu dla siebie może prowadzić do wielu złych konsekwencji. Każdy z pewnością zgodzi się z tym zdaniem, jednak mało kto dba o siebie na co dzień. Czym jest self-care? Oto 7 porad jak o siebie zadbać od teraz!

21 marca 2023

Prowadzenie biznesu

Fulfillment - co to jest i kiedy się sprawdzi w Twoim e-commerce?

Posiadasz sklep internetowy i działasz w obrębie e-commerce? Zastanawiasz się jak usprawnić obsługę zamówień oraz jaki model logistyki będzie odpowiedni? Czy już wiesz czym jest fulfillment? Dowiedz się więcej z artykułu!

20 marca 2023

Dotacje

Outplacement - wsparcie dotacyjne dla przedsiębiorców i pracowników

Przedsiębiorcy oraz ich pracownicy mogą skorzystać ze wsparcia dotacyjnego finansowanego ze środków unijnych, którego celem jest aktywizacja osób bezrobotnych i biernych zawodowo. Czy wiesz, czym jest outplacement oraz na czym polega? Wyjaśniamy!

20 marca 2023

Prowadzenie biznesu

Firmowa strona www

Wiele firm decyduje się na założenie strony internetowej, ponieważ jest to źródło, które może im pomóc w dalszym rozwinięciu swojego biznesu i przypieczętowaniu jego statusu. Innymi słowy: firmowa strona www odgrywa bardzo ważną rolę w każdej firmie!

16 marca 2023

Dotacje

Re_Open UK czyli dotacje dla firm, które ucierpiały przez brexit

Założeniem programu Re_Open UK jest wsparcie przedsiębiorców dotkniętych wystąpieniem Zjednoczonego Królestwa z Unii Europejskiej. W ramach programu możliwe jest złożenie wniosku o dofinansowanie do czterech typów projektów. Sprawdź, kto skorzysta!

16 marca 2023

Prowadzenie biznesu

Karta podarunkowa jako sposób na docenienie pracownika

Jest wiele sposobów na docenienie dobrego pracownika. Dodatek do pensji taki jak premia uznaniowa, zadaniowa lub motywacyjna podnosi poziom satysfakcji w pracy. Pomysłem może być też karta podarunkowa. Poznaj jej zalety!

14 marca 2023

W czasie wolnym

Kiwi - dlaczego warto wzbogacić nim dietę?

Kiwi po przekrojeniu wygląda bardzo efektownie. W dodatku jest smaczne i orzeźwiająca, nadaje się zarówno jako przekąska, jak i składnik innych dań. Czy jednak jest zdrowe? Z pewnością pod włochatą skórką kryje się wiele właściwości. Dowiedz się więcej!

14 marca 2023

Finansowanie biznesu

ProStream - platforma walutowa przynosi firmom oszczędności

Potrzebujesz wymienić walutę dla swojej firmy, ale zastanawiasz się jak zrobić to korzystnie? Dowiedz się więcej o platformie wymiany walut ProStream, która właśnie weszła na polski rynek. Dowiedz się więcej!

13 marca 2023

Dotacje

Wsparcie w starcie - zasady ubiegania się o pożyczkę

Wsparcie w starcie to program rządowy, który ma na celu wspieranie przedsiębiorców przy otwarciu pierwszego, własnego biznesu. Program ten ściśle określa, jakie zasady należy spełnić, aby móc ubiegać się o pożyczkę. Sprawdź, co można nią sfinansować!

10 marca 2023

E-commerce w praktyce

Sklep internetowy a kasa fiskalna – co warto wiedzieć?

Prowadząc sklep internetowy trzeba wziąć pod uwagę konieczność posiadania kasy fiskalnej w celu ewidencjonowania sprzedaży. Dotyczy to również sklepów internetowych. Sklep internetowy a kasa fiskalna - kto powinien ją prowadzić? Przeczytaj!

10 marca 2023

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów