Serwis Biznesu

Prowadzenie biznesu

Koszt całkowity zatrudnienia pracownika - musisz to wiedzieć!

Przedsiębiorca w swojej firmie może zatrudnić pracowników w oparciu o różnorodne umowy. Począwszy od umowy o pracę a skończywszy na umowach cywilnoprawnych. W zależności od rozmaitych aspektów, koszt całkowity zatrudnienia pracownika także jest zmienny.

14 maja 2022

Prowadzenie biznesu

Jednoosobowa działalność gospodarcza - co warto wiedzieć?

Jednoosobowa działalność gospodarcza, dowiedz się kiedy i Jak ją założyć? Od czego tak naprawdę zacząć i gdzie złożyć druk rejestracyjny CEIDG-1? Jak uzyskać NIP oraz REGON i która forma opodatkowania będzie najlepsza? Przeczytaj artykuł i sprawdź!

14 maja 2022

E-commerce w praktyce

Fulfillment w InPost

Magazynowanie towarów, zatrudnienie pracowników odpowiedzialnych za fizyczną obsługę zamówień, czy podpisywanie umów z firmami kurierskimi kosztuje sporo czasu oraz pracy. Jest na to sposób. Fulfillment w InPost - poznaj zalety dla sklepu internetowego!

12 maja 2022

Marketing internetowy

Pozycjonowanie strony internetowej – na czym to polega?

Pozycjonowanie stron internetowych to skuteczny sposób na zaistnienie w sieci – pozwala zwiększyć widoczność serwisów i poprawić ich pozycje na najważniejsze frazy. Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej.

2 maja 2022

E-commerce w praktyce

E-commerce: Robota dla robota

Prowadzenie sklepu internetowego nierozerwalnie wiąże się z potrzebą wdrażania najnowszych technologii. Elementów, które mają wpływ na sukces e-commerce jest naprawę sporo, a narzędzia automatyzujące ty tylko niektóre z nich. Jak je wdrożyć do sklepu?

28 kwietnia 2022

Prowadzenie biznesu

Prowadzisz biznes związany z rolnictwem? Te rozwiązania mogą Ci się przydać

Rolnictwo przeszło głęboką transformację i dziś prowadząc efektywny biznes związany z rolnictwem należy nieustannie wprowadzać najnowocześniejsze rozwiązania oraz stale aktualizować swoją wiedzę. Sprawdź, rozwiązania, które mogą Ci się przydać!

25 kwietnia 2022

HR w praktyce

Metody oceny kompetencji pracowników - które z nich są skuteczne?

Aby zatrudnić odpowiednich pracowników warto jest zbadać jakie faktycznie kompetencje posiadają. Czy przy rekrutacji stawiać na wiedzę merytoryczną czy inne kwestie? Jakie metody oceny kompetencji pracowników są najbardziej skuteczne? Dowiedz się!

25 kwietnia 2022

Prowadzenie biznesu

Przyszedł czas na nowe - otwieramy sklep!

Po wielu latach tworzenia Poradnika Przedsiębiorcy przyszedł czas na nowe. Otwieramy Sklep Poradnik Przedsiębiorcy, a tym samym tworzymy kopalnię pełną usystematyzowanej i merytorycznej wiedzy dla naszych czytelników. Zapraszamy!

22 kwietnia 2022

Pomysł na biznes

Legalny rynek zakładów bukmacherskich

Z racji tego, że zakłady bukmacherskie można prowadzić tylko po uzyskaniu licencji nadawanej przez MF, wiele firm wybiera inną drogę omijając tym samym wysokie koszty i wiele formalności. jak funkcjonuje legalny rynek zakładów bukmacherskich?

21 kwietnia 2022

Marketing internetowy

Jak używać hasztagów na Instagramie?

Hasztagi sprawiają, że wyszukiwanie informacji oraz wyświetlanie konkretnej treści na platformie Instargram staje się znacznie łatwiejsze. Jak używać hasztagów na Instagramie? Czy ilość hasztagów ma znaczenie? Czym właściwie one są? Przeczytaj!

1 kwietnia 2022

E-commerce w praktyce

Pozycjonowanie Skyshop - Poradnik

Pozycjonowanie sklepu internetowego to w dzisiejszych czasach konieczność. Przeczytaj artykuł i sprawdź jak dobrze pozycjonować swoj sklep internetowy.

29 marca 2022

Prowadzenie biznesu

Jak firmy internetowe wykorzystują VPN?

Firmy bazujące na działaniach internetowych muszą zadbać o bezpieczeństwo sieci. Wirtualna sieć prywatna to jeden ze sposobów zminimalizowania ryzyka związanego z zagrożeniem korzystania z otwartych sieci internetowych.

25 marca 2022

Finansowanie biznesu

Co wpływa na koszt kredytu?

Kredyt kredytowi nie równy. Całkowite koszty zobowiązania finansowego w postaci kredytu różnią się w zależności od banku. Ile więc kosztuje kredyt gotówkowy? Czy da się zmniejszyć koszt kredytu? W artykule opowiadamy na pytania kredytobiorców!

24 marca 2022

Prowadzenie biznesu

Porównaj ubezpieczenia samochodu – zobacz, ile zaoszczędzisz dzięki kalkulatorowi OC/AC

Posiadacze samochodu na pewno zdają sobie sprawy z kosztów związanych nie tylko z eksploatacją samochodu, ale i jego ubezpieczeniem, które jest obowiązkowe. Czy znalezienie taniej polisy jest możliwe? jak szukać taniego OC? Przeczytaj artykuł!

23 marca 2022

Prowadzenie biznesu

Jakie są koszty obsługi prawnej firmy?

Każda firma potrzebuje dodatkowej obsługi prawnej, nie każdy przedsiębiorca musi posiadać znajomość zasad prawnych. Wielu przedsiębiorców korzysta z usług świadczonych przez kancelarie bądź biura doradcze. Jakie są koszty obsługi prawnej firmy? Przeczytaj

23 marca 2022

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów