Serwis Biznesu

Finansowanie biznesu

Dotacje z urzędu pracy na podjęcie działalności gospodarczej

Planujesz założyć własną działalność gospodarczą? Sprawdź, jakie dotacje z urzędu pracy możesz otrzymać! Jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać dotację? Jak wygląda procedura otrzymania dotacji? Przeczytaj i dowiedz się więcej!

1 sierpnia 2022

Marketing internetowy

Przewodnik po pozycjonowaniu stron internetowych dla początkujących

Pozycjonowanie stron internetowych to działania, które mają na celu poprawę ich pozycji w wynikach wyszukiwania, a co za tym idzie zwiększenie ruchu organicznego na stronie. Na czym to polega? Dlaczego warto zlecić pozycjonowanie profesjonalnej agencji?

26 lipca 2022

Prowadzenie biznesu

Grafik pracy – 6 porad jak go poprawnie i efektywnie ułożyć

Grafik pracy to jeden z tych obowiązków, który niekiedy jest bardzo problematyczny. Im większa jest firma, tym trudniejsze czeka nas wyzwanie. Zapraszamy do naszego wpisu, w którym przedstawiamy jak w łatwy sposób stworzyć grafik.

26 lipca 2022

Rozwój osobisty

Kursy online – skąd wzięła się ich popularność?

Celem poszerzenia swoich kwalifikacji warto skorzystać z możliwości jakie dają między innymi kursy online. Jednak czy ich skuteczność jest wysoka?Przeczytaj artykuł i sprawdź z jakich kursów arto skorzystać.

26 lipca 2022

Rozwój osobisty

Praca zdalna - jakie są za i przeciw stosowaniu takiego rozwiązania?

Praca zdalna to rodzaj zatrudnienia, polegający na wykonywaniu przez pracownika zadań powierzonych przez pracodawcę poza siedzibą firmy. Co należy wiedzieć, jeżeli wybiera się właśnie taką ścieżkę kariery? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej!

25 lipca 2022

Prowadzenie biznesu

Wszystko o CEIDG - ewidencja działalności gospodarczej

Serwis biznes.gov.pl dla przedsiębiorców ułatwia założenie działalności gospodarczej, jej zawieszenie czy likwidację. Formularzem, za pomocą którego podatnik kontaktuje się z urzędem, jest CEIDG-1. W artykule przedstawiamy, jak należy go wypełnić!

20 lipca 2022

Finansowanie biznesu

BIK, czyli Biuro Informacji Kredytowej – jak działa i czym się zajmuje?

Czy wiesz czym zajmuje się Biuro Informacji Kredytowej? Czy warto założyć konto w BIK? Zobacz, jak możesz uchronić swoje dane kredytowe. Sprawdź, jak założyć konto w Biurze informacji Kredytowej oraz dowiedz się, ile kosztują takie usługi.

20 lipca 2022

Prowadzenie biznesu

Ubezpieczenie samochodu – co warto wiedzieć przed zakupem polisy?

Polisę OC na auto możesz wykupić w każdym towarzystwie ubezpieczeniowym. Sprawdź jakie czynniki wpływaja na jej wysokość oraz jak można zminimalizować koszty polisy samochodowej

19 lipca 2022

Prowadzenie biznesu

Zwolnienie z pracy - 7 najczęstszych powodów utraty stanowiska

Pracodawca oczekuje, że pracownik będzie swoją pracą działał na korzyść firmy. Nie wszyscy jednak wywiązują się z obowiązków, nie przestrzegając panujących w zakładzie pracy zasad. Sprawdź, z jakich powodów najczęściej następuje zwolnienie z pracy.

13 lipca 2022

Prowadzenie biznesu

Zawieszenie i wznowienie działalności gospodarczej

Działalność gospodarczą można w każdej chwili zawiesić, a potem wznowić. Podczas zawieszenia działalności następuje faktyczna przerwa w działalności firmy na rynku. Dowiedz się, w jaki sposób właściwie przeprowadzić zawieszenie i wznowienie działalności!

13 lipca 2022

Marketing internetowy

Czy marketing afiliacyjny jest dla Ciebie?

Marketing afiliacyjny może okazać się dobry dla wszystkich, którzy szukają dodatkowego sposobu na wynagrodzenie zarabiając na promowaniu ofert. Aby zarabiać nie potrzebna jest własna platforma, wystarcz posiadać urządzenie z dostępem do internetu.

12 lipca 2022

Rozwój osobisty

Czym są kursy business english online?

Język angielski biznesowy może okazać się umiejętnością niezbędną dla osób prowadzących firmy w niektórych branżach. Dla tych przedsiębiorców, którzy nie opanowali jeszcze tej umiejętności przygotowane kursy business english online. Jakie są ich ceny?

12 lipca 2022

Prowadzenie biznesu

Kredyt konsolidacyjny - jak wyjść ze spirali zadłużenia?

Kredyt konsolidacyjny to rozwiązanie dla wszystkich dłużników, którzy mają problem z wyjściem ze spirali zadłużenia. Jak działa konsolidacja kredytów? Kiedy warto zdecydować się na kredyt konsolidacyjny? Odpowiadamy na najważniejsze pytania!

7 lipca 2022

Finansowanie biznesu

Kredyty dla nowych firm - kiedy można wnioskować o dofinansowanie?

Dla niektórych przedsiębiorców kredyty dla firmy to często jedyna szansa na rozwój oraz kolejne inwestycje. Przeczytaj i sprawdź gdzie i w jaki sposób dostać kredyt na rozwój firmy

30 czerwca 2022

Prowadzenie biznesu

Prawa autorskie w sieci, czyli o czym pamiętać, prowadząc biznes online?

Obojętnie w jakim miejscu się znajdujemy, konieczne jest stosowanie się do przepisów prawa, nie inaczej jest w internecie. Prowadząc biznes w sieci szczególną uwagę należy zwrócić na prawa autorskie, ich naruszenie będzie skutkować konsekwencjami.

30 czerwca 2022

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów