0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Serwis Biznesu

Prowadzenie biznesu

Czy warto wykorzystywać gadżety reklamowe w promocji firmy?

Jedna z rzeczy, która zawsze wzbudza w nas radość i wdzięczność wobec firmy to gadżety reklamowe. Czy warto dalej inwestować w upominki reklamowe, by promować swoją firmę? Na co zwrócić uwagę przy ich wyborze? Przeczytaj artykuł i sprawdź!

4 grudnia 2023

Dotacje

Fundusze Europejskie dla Lubuskiego - na jakie formy wsparcia można liczyć?

Fundusze Europejskie dla Lubuskiego 2021-2027 jest programem, który ma na celu wspieranie przedsiębiorców z województwa Lubuskiego. Na jakie formy wsparcia mogą liczyć przedsiębiorcy? Przeczytaj artykuł i poznaj więcej szczegółów!

4 grudnia 2023

Dotacje

Dotacje dla firm z województwa łódzkiego - jakie są możliwości?

Województwo łódzkie przez dynamiczny rozwój stało się atrakcyjnym partnerem dla inwestorów krajowych oraz zagranicznych. W artykule przedstawione zostaną unijne dotacje dla firm z województwa łódzkiego, przyczyniające się do szybszego rozwoju. Sprawdź!

1 grudnia 2023

Prowadzenie biznesu

Spółka akcyjna a prosta spółka akcyjna – podobieństwa i różnice

Prosta spółka akcyjna jest odpowiedzią na potrzeby innowacyjnych i nowatorskich firm. Jest ona hybrydową formą różnych spółek handlowych. Czym się różni od standardowej spółki akcyjnej? Sprawdź w naszym artykule!

1 grudnia 2023

Finansowanie biznesu

Konto firmowe - na co zwrócić uwagę?

Posiadając osobny rachunek do biznesu, przedsiębiorcy zyskują dostęp do ofert oraz usług finansowych niezbędnych do prowadzenia biznesu. Jakie cechy związane z kontem firmowym mogą być istotne, jeśli prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą?

30 listopada 2023

Prowadzenie biznesu

Egzekucja z przedsiębiorstwa – jak wygląda jej przebieg?

Jeśli Twój dłużnik nie posiada środków pieniężnych na rachunku bankowym lub rzeczy, które łatwo można spieniężyć to może nastąpić egzekucja z przedsiębiorstwa. Czym ona jest i czy jest ona opłacalna, omawiamy w naszym artykule!

30 listopada 2023

Marketing internetowy

Gdzie reklamować sklep internetowy?

Prowadzisz sprzedaż przez internet i chciałbyś zachęcić klientów do zakupów? Najwyższy czas dowiedzieć się, jak reklamować sklep internetowy. Czy reklama wystarczy? Jakie nietypowe rozwiązania reklamowe oferuje InPost? Czytaj dalej!

29 listopada 2023

Prowadzenie biznesu

Kara umowna – czy zawsze trzeba ją płacić?

Prowadząc własny biznes możemy napotkać różnych kontrahentów. Dlatego, aby się zabezpieczyć stosujemy skrzętnie sporządzone umowy, które są naszym zabezpieczeniem przed uchylaniem się od płatności. Kara umowna - sprawdź co powinieneś wiedzieć!

29 listopada 2023

Prowadzenie biznesu

Strategie zaangażowania pracowników dla lepszego środowiska pracy

Czym jest zaangażowanie pracowników? Dlaczego jest tak istotne dla rozwoju firmy? Co składa się na strategię zaangażowania i o jakich elementach nie można zapomnieć podczas jej planowania? Chcesz poznać odpowiedzi na te pytania? Przeczytaj artykuł!

28 listopada 2023

W czasie wolnym

Gadżety, które sprawią radość. Świąteczny must-have

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas pełen radości i miłości z najbliższymi. Aby w pełni cieszyć się tą wyjątkową atmosferą, warto zadbać o odpowiednie gadżety, które pomogą stworzyć świąteczny nastrój. Co warto kupić pod choinkę? Sprawdź!

28 listopada 2023

HR w praktyce

Wigilia firmowa – jak się do niej przygotować?

Coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na organizację firmowej wigilii. Co zrobić, aby spędzony wspólnie z pracownikami czas przebiegł w radosnej atmosferze? Przeczytaj artykuł i zobacz, jak sprawić, aby wigilia firmowa była naprawdę udana!

28 listopada 2023

Dotacje

Dotacja warunkowa - czym jest i jakie są podstawy prawne jej wprowadzenia?

Dotacja warunkowa jest połączeniem dotacji klasycznej i instrumentów zwrotnych. Jak wynika z nazwy dotacja warunkowa charakteryzuje się tym, że jej całkowity lub częściowy zwrot zależny jest od spełnienia określonych warunków. Jakie to warunki? Sprawdź!

27 listopada 2023

Dotacje

Zasada konkurencyjności w projektach unijnych - kiedy należy ją stosować?

Planujesz ubiegać się, a może już jesteś beneficjentem Funduszy Europejskich? Czy zasada konkurencyjności w projektach unijnych nie jest dla Ciebie obca? Przeczytaj artykuł i poznaj najważniejsze informacje o zasadzie konkurencyjności!

24 listopada 2023

Dotacje

Dofinansowanie na automatyzację i robotyzację - jak pozyskać?

Szybka przemiana przedsiębiorstw w kierunku przemysłu 4.0 przez automatyzację i robotyzację wymaga ogromnych nakładów pieniężnych. Z jakich programów przedsiębiorcy mogą pozyskać dofinansowanie na automatyzację i robotyzację? Przeczytaj artykuł!

22 listopada 2023

Pomysł na biznes

Załóż i rozkręć swój własny sklep internetowy

Zastanawiasz się nad założeniem własnego przedsiębiorstwa i interesuje Cię branża internetowa, a w szczególności e-commerce? Przeczytaj nasz artykuł i sprawdź, czego potrzebujesz, by rozkręcić i skutecznie prowadzić własny sklep internetowy!

21 listopada 2023

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów