0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

8 wyników dla tematu: zmiany-w-wynagrodzeniach

Artykuły:

Najważniejsze zmiany w wynagrodzeniach i Kodeksie pracy od 2023 r.!

Od 1 stycznia 2023 roku zostały wprowadzone zmiany w wynagrodzeniach i prawie pracy. Dotyczyły głównie zaliczek na podatek dochodowy pracowników. Sprawdź artykuł i przeczytaj co się zmieniło od 2023 roku!

28 września 2023

Przekroczenie progu podatkowego po uwzględnieniu zmian od 1 lipca 2022

Lipiec 2022 to kolejny miesiąc, gdzie podatników czekają następne zmiany podatkowe. Jak będzie liczone przekroczenie progu podatkowego po uwzględnieniu zmian od 1 lipca? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej na ten temat!

1 grudnia 2022

Wynagrodzenie młodocianego znacznie wzrośnie!

Wynagrodzenie młodocianego jest niskie, a jak wskazują rządzący wydajność młodocianego pracownika w trzecim roku nauki jest niewiele niższa niż pełnoletniego pracownika. Przeczytaj artykuł i dowiedz się jakie zmiany są planowane!

16 września 2022

Pakiet mobilności – jak wyliczyć wynagrodzenie?

Pakiet mobilności zawiera szereg zmian dotyczących rozliczania kierowców. Działy kadrowe i płacowe stoją przed poważnym wyzwaniem. Jak wyliczyć wynagrodzenie kierowców po zmianach? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej na ten temat!

13 września 2022

Zmiany w wynagrodzeniach z umów cywilnoprawnych - Polski Ład 2.0

Nowy Ład ciągle podlega zmianom, już w lipcu podatników czeka kolejna rewolucja podatkowa. Jakie nastąpią zmiany w wynagrodzeniach z umów cywilnoprawnych? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej na temat Polskiego Ładu 2.0! Na co się przygotować? Sprawdź!

4 lipca 2022

Nowy Polski Ład – jak wyliczyć wynagrodzenie dla pracowników?

Nowy Polski Ład wzbudza kontrowersje zarówno wśród przedsiębiorców, jak i pracowników. Nic dziwnego – zmiany prawno-podatkowe dotkną tak naprawdę każdego, kto opłaca podatki. Sprawdź na przykładach, jak zmienią się wynagrodzenia!

5 kwietnia 2022

Nowy Polski Ład – co oznacza dla pracodawcy?

Projekt, jaki przedstawiono 15 maja, zakłada wiele zmian, o których powinni pamiętać pracodawcy. Nowy Polski Ład zmieni wynagrodzenia pracowników, ale też sprawi, że zmienią się inne przepisy. Przeczytaj i sprawdź co się zmieni!

25 maja 2021

Nowy Polski Ład - poznaj założenia przedstawionej reformy przez Rząd!

Prawo i Sprawiedliwość przedstawiło w sobotę 15 maja br. program „Polski Ład”. Reforma zakłada zmiany w systemie podatkowym, ale także w aspekcie społecznym. Czy planowane zmiany okażą się korzystne dla obywateli? Sprawdź, co przyniesie Nowy Polski Ład!

19 maja 2021

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów