0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: nadplata-wynagrodzenia

Artykuły:

Nadpłata wynagrodzenia z powodu dostarczenia zwolnienia lekarskiego po wypłacie

Jakie skutki niesie ze sobą przedstawienie przez pracownika zwolnienia lekarskiego po wypłacie? Może dojść do wypłaty zbyt wysokiej pensji. Nadpłata wynagrodzenia jest dodatkowym kosztem dla pracodawcy. Jak można ją rozliczyć? Przeczytaj i sprawdź!

25 września 2023

Nadpłata wynagrodzenia a rozliczenie składkowo-podatkowe osoby korzystającej z ulgi dla młodych

Jak wyglądają komplikacje wynikające z nieuzasadnionego nadpłacania wynagrodzeń pracownikom po ukończeniu 26 roku życia? Czy nadpłata wynagrodzenia wpływa na rozliczenie składkowo-podatkowe? Sprawdź w naszym artykule jak rozliczyć taką sytuacje!

24 sierpnia 2022

Jak rozliczyć nadpłacone wynagrodzenie?

Podczas naliczania wynagrodzenia dla pracowników może dochodzić do błędów, które wynikają z różnych przyczyn. W konsekwencji, pracownicy dostają błędne kwoty wypłaty. Jak w takiej sytuacji prawidłowo rozliczyć nadpłacone wynagrodzenie? Przeczytaj!

24 marca 2021

Potrącenie nadpłaconego wynagrodzenia za pracę z bieżącej wypłaty

Potrącenie nadpłaconego wynagrodzenia pracownika jest dozwolone tylko w określonych przypadkach i można tego dokonać tylko w określony sposób. Nie zawsze pracodawca ma jednak do tego prawo. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej na temat potraceń!

23 maja 2018

Jak odzyskać nadpłacone wynagrodzenie?

Jak wiadomo przepisy Kodeksu pracy jasno wskazują sytuacje, w których przedsiębiorca może dokonać potrąceń z wynagrodzenia pracownika nie potrzebując jego zgody. Jednak co zrobić w sytuacji kiedy zostało nadpłacone wynagrodzenie? Przeczytaj o tym!

13 grudnia 2017

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów