0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: przychody-w-kpir

Artykuły:

Kolumny przychodowe w Księdze Przychodów i Rozchodów

Przedsiębiorco prowadzisz podatkową księgę przychodów i rozchodów i masz wątpliwości jak ujmować przychody z prowadzonej działalności? Kolumny przychodowe w KPIR - szczegóły w poniższym artykule!

2 listopada 2019

Dokumentowanie przychodów i dodatkowe ewidencje

Prowadzisz księgę przychodów i rozchodów? Sprawdź, jak powinno przebiegać dokumentowanie przychodów. Jakie dane powinna powinna zawierać faktura, a jakie dowód wewnętrzny? Dowiedz się, jakie ewidencje pomocnicze jesteś zobowiązany prowadzić!

25 sierpnia 2016

Przychody w KPIR

Prowadzisz księgę przychodów i rozchodów? Osiągasz przychody ze sprzedaży towarów i usług? Sprzedajesz majątek firmowy? Otrzymujesz wpływy z tytułu odsetek bankowych? Sprawdź, jak ewidencjonować przychody w KPiR!

23 sierpnia 2016

Rodzaje operacji księgowanych w KPiR - warto wiedzieć

W podatkowej księdze przychodów i rozchodów wykazuje się różne typy operacji księgowych. Do podstawowych z nich należą przychody oraz koszty ich uzyskania. Sprawdź, jak dokonywać wpisów do podatkowej księgi. Poznaj rodzaje operacji księgowanych w KPIR.

16 sierpnia 2016

Ewidencjonowanie przychodów w KPiR

Ewidencjonowanie przychodów w kpir obowiązuje podatników, którzy są opodatkowani na zasadach ogólnych lub podatkiem liniowym. KPiR można prowadzić osobiście lub zlecić to biuru rachunkowemu albo księgowej.

11 czerwca 2015

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów