0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Pinterest dostępny w polskiej wersji językowej

Nasz ekspert:
Artykuły autora

Wielkość tekstu:

Facebook i Google Plus to największe obecnie serwisy społecznościowe na świecie. I choć cieszą się rosnącym zainteresowaniem internautów, to jednak od dłuższego czasu nie rozwijają się pod kątem nowych grup docelowych. Pojawia się zatem potrzeba powstawania nowych środowisk internetowych, w ramach których użytkownicy mogliby dzielić się swoim doświadczeniami dnia codziennego. Jednym z takich miejsc jest Pinterest – serwis społecznościowy, pozwalający dzielić się unikalnymi zdjęciami lub filmami z innymi użytkownikami.

Pinterest serwisem społecznościowym dla ambitnych?

O ile wspomniane wyżej serwisy społecznościowe nastawione są na masowy przypływ użytkowników, tak Pinterest celuje w bardziej ambitną grupę odbiorców. Czym przejawia się ta "ambitność"? Miłośnicy gotowania znajdą tu unikalne przepisy, niejednokrotnie opatrzone wyjątkowymi zdjęciami autorów z nieodzownym daniem na pierwszym planie. Miłośnicy fotografii z chęcią dzielą się wyjątkowymi pracami. Nie inaczej jest w przypadku artystów oraz wszystkich pasjonatów dowolnej dziedziny życia.

Pinterest już dostępny w Polsce

Pinterest ogromną popularność zyskał właśnie dzięki osobom o podobnych pasjach, które myślą w nieszablonowy sposób i nie mają oporów, aby dzielić się swoimi niepowtarzalnymi pracami. Brak tutaj miejsca na bierność i bezwartościowe publikowanie wpisów o tym, co aktualnie siedzi nam w głowie. Serwis został założony w 2010 roku i każdego miesiąca notuje wzrost liczby użytkowników. Dotychczas został przetłumaczony na 20 języków, zaś polska wersja właśnie pojawiła się w sieci. Warto dodać, że oprócz wersji na przeglądarki internetowe dostępne są również dedykowane aplikacje mobilne dla urządzeń z systemem Android oraz iOS.

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów