0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Patronaty

Patronaty

Biznes w świecie zmian 24 - Master Congress Wrocław 2024!

Już 9 stycznia 2024 roku we Wrocławiu odbędzie się Master Congress Wrocław, na którym prelegenci dostarczą uczestnikom ogromną dawkę wiedzy oraz ujawnią największe trendy, cenione praktyki oraz wszelki zmiany w świecie biznesu. Nie może Cię tam zabraknąć!

30 listopada 2023

Patronaty

Już niedługo pierwsza edycja konferencji I ❤ business & HR!

Już od 28 do 30 listopada będzie odbywać się pierwsza konferencja I ❤ business & HR. Wydarzenie porusza wszelkie najważniejsze kwestie funkcjonowania biznesu. Uczestnicy mają szansę wysłuchać, aż 36 wystąpień! Nie może Cię zabraknąć!

22 listopada 2023

Patronaty

Konferencja online dla Właścicieli Biur Rachunkowych, Księgowych oraz Przedsiębiorców Zmiany Podatkowe 2024

Zapraszamy serdecznie na Konferencję dla Właścicieli Biur Rachunkowych, Księgowych oraz Przedsiębiorców "Zmiany podatkowe 2024", którą organizuje Kancelaria Podatkowa Katarzyna Świętochowska. Skorzystaj już teraz z kodu rabatowego i kup bilet!

5 listopada 2023

Patronaty

III Konferencja Liderów Morfologia Przywództwa

13 listopada w Gdańsku odbędzie się III Konferencja Liderów Morfologia Przywództwa, której hasłem jest: efektywnie i z szacunkiem. Poznaj tematykę i prelegentów, którzy wystąpią podczas tego wydarzenia!

31 października 2023

Patronaty

II Ogólnopolska Konferencja kadrowo-płacowa

II Ogólnopolska Konferencja kadrowo-płacowa odbędzie się 4 grudnia 2023 roku w formule online. Wydarzenie organizowane jest przez firmę Verte Centrum Szkoleń i posiada szeroki zakres tematyczny. Sprawdź i poznaj szczegóły wydarzenia!

31 października 2023

Patronaty

Wyzwalamy innowacyjność już 21 listopada! Konferencja MIT Online zbliża się wielkimi krokami

Już 21 listopada odbędzie się Konferencja MIT Online, która poświęcona jest nowym technologiom w biznesie. Weź udział w konferencji i dowiedz się jak wyzwalać innowacyjność firm w dobie AI!

25 października 2023

Patronaty

Festiwal branży IT już w listopadzie! Prelegenci z Netflix, Amazon i Spotify - sprawdź!

Już 23 listopada odbędzie się festiwal branży IT, czyli piąta edycja konferencji Pozitive Technologies, która została zorganizowana przez miasto Poznań i partnerów. Sprawdź program wydarzenia na ten rok!

25 października 2023

Patronaty

XXIV Ogólnopolska Konferencja Podatkowa ELSA Poland

24 i 25 października odbędzie się XXIV Ogólnopolska Konferencja Podatkowa organizowana przez ELSA Poland. Konferencja skierowana jest do ekspertów ze świata podatków oraz studentów zainteresowanych tak aktualną i zmienną tematyką. Poznaj szczegóły!

23 października 2023

Patronaty

Największa konferencja o marketingu i AI w Polsce już w październiku!

Już od 23 do 27 października odbędzie się największa konferencja o marketingu i Al w Polsce! Każdy zainteresowany będzie miał okazje wysłuchać, aż 60 rewelacyjnych wystąpień. Nie możesz tego przegapić!

15 października 2023

Patronaty

Jaka przyszłość czeka polskie firmy? Jaką rolę mają w niej startupy i sztuczna inteligencja?

11-12 października 2023 roku odbędzie się konferencja reach4 Meetup Online. Hasłem wiodącym wydarzenia jest "Biznes od nowa". Poznaj szczegóły wydarzenia!

26 września 2023

Patronaty

II edycja Konferencji Biur Rachunkowych 26-27 października w Warszawie!

II Konferencja Biur Rachunkowych odbędzie się 26-27 października 2023 w Warszawie. To wydarzenie jest okazją by dowiedzieć się więcej na temat nowych ścieżek w obszarze podatków i zapoznać się z najważniejszymi zmianami. Sprawdź!

26 września 2023

Patronaty

IV Ogólnopolska konferencja księgowych, biur rachunkowych i przedsiębiorców KONEL

Konferencja Konel organizowana jest w dniu 12.10.2023 r. w Hotelu Mercure we Wrocławiu. IV Ogólnopolska Konferencja to kontynuacja działań wspierających dialog, wymianę doświadczeń, budowanie relacji oraz przekazywanie wiedzy z zakresu usług księgowych!

15 września 2023

Patronaty

XXII Międzynarodowy Kongres Kontroli Wewnętrznej, Audytu Wewnętrznego, Antykorupcji i Zwalczania Oszustw

Już 28-29 września 2023 r. odbędzie się XXII Międzynarodowy Kongres Kontroli Wewnętrznej, Audytu Wewnętrznego, Antykorupcji i Zwalczania Oszustw w Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Dowiedz się więcej z artykułu!

29 sierpnia 2023

Patronaty

GFKM LEADERSHIP CONFERENCE 2023: ORGANIZACJA JUTRA

Już 29 września w najwyższym budynku w północnej Polsce – Olivia Star odbędzie się GFKM Leadership Conference. Skupimy się na poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie — jak będzie wyglądać organizacja jutra? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej!

21 sierpnia 2023

Patronaty

Chcesz być w centrum księgowości w Polsce? Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych już 26-27 października w Targach Kielce!

Już 26-27 października 2023 roku w Centrum Kongresowym Targów Kielce odbędzie się czwarta edycja Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych MKBR. Będą to dni wypełnione szkoleniami i warsztatami z praktykami z zakresu rachunkowości i księgowości.

16 sierpnia 2023

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów