0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Patronaty

Patronaty

Webinar „KSeF – projekt ustawy i jej konsekwencje. Identyfikacja i obsługa faktur w systemie”

Webinar „Krajowy System e-Faktur – projekt ustawy i jej konsekwencje. Identyfikacja i obsługa faktur w systemie” odbędzie się w dniu 26.01.2023. Webinar organizowany jest przez firmę EuroCert i będzie dotyczył gorącego tematu Krajowego Systemu e-Faktur.

12 stycznia 2023

Patronaty

Konferencja EOIF – Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie

Konferencja „EOIF – Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie” odbędzie się 19 stycznia 2023 roku w formule online. Zakres tematyczny wydarzenia jest dość szeroki i obejmuje między innymi: dokumenty w chmurze, rozwiązania mobilne, digitalizacja itd.

9 stycznia 2023

Patronaty

Festiwal ważnych spraw

Już 19 stycznia odbędzie się trzecia edycja Festiwalu Ważnych Spraw. To wydarzenie, które pozwala rozpocząć nowy rok w mądry, rozwojowy sposób.

14 grudnia 2022

Patronaty

Kongres bezpieczeństwa sieci

15 grudnia 2022 r. odbędzie się kolejna edycja Kongresu Bezpieczeństwa Sieci. Będzie to okazja do wysłuchania wystąpień specjalistów oraz poszerzenia wiedzy z zakresu cyberbezpieczeństwa.

11 grudnia 2022

Patronaty

Konferencja online "TAX Forum"

01.12.2022 odbędzie się konferencja TAX Forum, podczas którego zostanie omówiona aktualna sytuacja podatkową w Polsce. Podsumowane zostaną ostatnio wprowadzone przepisy oraz przedstawione planowane na najbliższe miesiące zmiany w tym zakresie.

29 listopada 2022

Patronaty

Prosto o marketingu i sprzedaży

W zabrzańskim kinie Roma 18 listopada br. odbędzie się spotkanie przeznaczone dla wszystkich osób zainteresowanych poszerzaniem wiedzy z zakresu zarządzania, sprzedaży i marketingu. Wydarzenie będzie złożone z m.in. modułów szkoleniowych.

16 listopada 2022

Patronaty

Konferencja „Focus na Menedżera. Lider wczoraj, dziś i jutro"

Konferencja "Focus na Menedżera. Lider wczoraj, dziś i jutro" organizowana przez EY Academy of Business już 5 grudnia. Czego możemy nauczyć się o zadaniach lidera w kryzysie? Jak z klęski zrobić sukces? Jakie są skuteczne praktyki zarządzania?

15 listopada 2022

Patronaty

"Krajowy System e-Faktur i metody identyfikacji w pigułce" - bezpłatny webinar firmy EuroCert

Przedsiębiorcom pozostał jeszcze tylko rok, aby przygotować się do wdrożenia Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF). 29.11.2022 będzie okazja, aby podczas bezpłatnego webinaru dowiedzieć się, w jaki sposób prawidłowo przygotować firmę do integracji.

15 listopada 2022

Patronaty

CIT Estoński darmowa prezentacja online dla przedsiębiorców

Biuro Rachunkowe FPD we współpracy z wFirmą oraz Poradnikiem Przedsiębiorcy zaprasza na darmowe szkolenie skierowane do przedsiębiorców oraz właścicieli firm. CIT Estoński to nowoczesna i oszczędna forma opodatkowania spółek, zbierająca grono zwolenników

9 listopada 2022

Patronaty

„Biura rachunkowe na zakręcie – działać i wygrywać w zmieniającym się świecie”!

Konferencja zaplanowana na 8 listopada br. to już III edycja wydarzenia w całości poświęconego problemom i wyzwaniom z jakimi mierzą się dziś biura rachunkowe. Zapraszamy!

5 listopada 2022

Patronaty

Kongres ESG Polska Moc Biznesu

Wydarzenie tworzy płaszczyznę do debaty na tematy społeczne, gospodarcze, ekologiczne oraz dotyczące zdrowia publicznego i zarządzania biznesem w kontekście trendów światowych, polityki Unii Europejskiej oraz polskiej perspektywy.

4 listopada 2022

Patronaty

Konferencja Data Center

10 listopada 2022 r. online odbędzie się organizowana przez GigaCon konferencja „Data Center”. Wydarzenie jest poświęcone technologiom, środowiskom i narzędziom gwarantującym niezawodny i bezpieczny dostęp do baz danych.

4 listopada 2022

Patronaty

Hackathon HackYeah

HackYeah 2022 powered by GovTech to ósma edycja największego stacjonarnego hackathonu w Europie. Hackathon, wspierany przez GovTech, odbędzie się w Tauron Arenie w Krakowie, w dniach 19-20 listopada 2022.

3 listopada 2022

Patronaty

Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw to największe wydarzenie w Europie skierowane dla sektora MŚP. Tegoroczna, 12. edycja skupi w jednym miejscu najlepszych mówców, praktyków biznesowych i pozwoli na nawiązanie nowych kontaktów.

3 listopada 2022

Patronaty

Biznes w Kobiecych Rękach - rekrutacja trwa do 18.11.2022

Biznes w Kobiecych Rękach to już IX edycja programu skierowana do przedsiębiorczych kobiet chcących założyć działalność i realizować stworzony biznesplan. Rekrutacja trwa do 18.11.2022 roku -zapisz się już teraz i dołącz do programu!

27 października 2022

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów