0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

6 wyników dla tematu: komputer-w-firmie

Artykuły:

Komputer w firmie - jak go zaksięgować i amortyzować?

Komputer w firmie może stanowić kluczowe narzędzie pracy. W jaki sposób należy zaksięgować zakup komputera, czy możliwe jest otrzymanie dotacji na jego zakup? W jaki sposób amortyzować komputer? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej!

28 lipca 2022

Komputer w firmie - płatności elektroniczne (cz. 3)

Płatności elektroniczne to wygoda i komfort. Pamiętaj jednak, że najważniejsze, aby były to bezpieczne płatności elektroniczne. Jak bezpiecznie używać tak ważnego sprzętu jak komputer w firmie? Przeczytaj i dowiedz się na ten temat więcej!

4 listopada 2016

Komputer w firmie - jak bezpiecznie z niego korzystać? (cz. 2)

Czy wiesz, jak w bezpieczny sposób należy korzystać z komputera? Sprawdź, jak można chronić komputer w firmie i archiwizować skutecznie dane! Przeczytaj nasz artykuł gdzie znajdziesz odpowiedzi na te i inne pytania!

3 listopada 2016

Komputer w firmie - jak z niego bezpiecznie korzystać? (cz. 1)

Komputer w firmie i korzystanie z niego w sposób bezpieczny wydają się oczywistymi kwestiami, ale jak uczy praktyka, nie zawsze tak jest. Dlatego przedstawiamy wskazówki i porady na temat tego, w jaki sposób bezpiecznie używać komputera firmowego!

2 listopada 2016

Sprzęt do biura - na co zwrócić uwagę wybierając komputer dla firmy?

Przy organizowaniu biura najważniejszym elementem jest właściwy dobór sprzętu komputerowego. Czy wiesz, na jakie parametry należy szczególnie zwracać uwagę oraz jakie podzespoły wybrać? Sprawdź, odpowiedzi znajdziesz w naszym artykule!

3 października 2016

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów