0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Instagram i profile, które warto zobaczyć

Wielkość tekstu:

Instagram daje nam możliwość śledzenia niemal wszystkich: od koleżanki z podwórka, przez wspaniałych fotografów, po światowe gwiazdy. Mimo wszystko miejsce kojarzy ci się jedynie z niezliczoną ilością selfie, fotorelacją z każdego posiłku i ujęciami z siłowni? Chociaż i takie profile można na nim znaleźć, jest to również portal, na którym zobaczymy mnóstwo inspiracji, motywacji, a nawet sztuki. Każdy z pewnością znajdzie coś, co go zainteresuje i zachwyci. Jeżeli nadal uważasz, że tak nie będzie, sprawdź nasz subiektywny przegląd profili na Instagramie, które warto znać!

Jedzenie na Instagramie to sztuka

Tak, zdjęć posiłków jest naprawdę mnóstwo na Instagramie. Nie zawsze wyglądają apetycznie, nie zawsze też inspirują. Są jednak profile, które zachwycają do tego stopnia, że z pewnością niejedna osoba dzięki nim zwróciła większą uwagę na to, co je i w jaki sposób to podaje. Co warto zobaczyć?

@leesamantha

Samantha Lee tworzy na talerzach małe dzieła sztuki – wizerunki sławnych osób, postaci filmowe, zwierzęta, zabawki, właściwie wszystko, co przyjdzie jej do głowy. Nawet zwykła kanapka staje się niezwykła. Cała zabawa polegała na tym, aby zmusić swoje małe niejadki do jedzenia. Dzisiaj jej profil obserwuje niemal 750 tysięcy użytkowników!

@raw_manda

Profil Amandy to przede wszystkim zdjęcia owoców i warzyw, które są tak właściwie jej głównymi posiłkami. Pokazuje je w tak apetyczny sposób, że nie sposób nie poczuć ochoty na zjedzenie wszystkiego, co znajduje się na jej fotografiach. Profil jest niezwykle kolorowy, przyjemny wizualnie i konsekwentny.

@symmetrybreakfast

Przygotowujesz śniadania dla dwojga? Sprawdź, w jaki sposób podaje je autorka profilu Symmetry Breakfast! Jej zdjęcia przedstawiają idealnie symetryczne śniadania przygotowywane przez właścicielkę dla niej i dla jej chłopaka. To jak dopracowany (nawet w najmniejszych szczegółach) jest ten profil, zachwyca i sprawia, że niejeden z nas zechce podawać posiłki choć w zbliżony sposób. Idealne śniadania podbiły serca niemal 500 tys. użytkowników aplikacji Instagram.

Rozrywka na Instagramie

Instagram może stać się również rozrywką i poprawić humor. Istnieje bowiem mnóstwo profili, które mają na celu rozbawienie odbiorców. Wiele z nich zasługuje na szczególną uwagę, ale przedstawione poniżej na pewno ci się spodobają!

@trotterpup

Zdjęcia zwierząt są dla ciebie nużące? A może wręcz przeciwnie – kochasz psy i uwielbiasz oglądać wszystkie obrazy z nimi związane? Tak czy inaczej warto sprawdzić profil buldoga francuskiego, Trottera. Nie, to nie są zwykłe zdjęcia psa, autorka bowiem sprawia, że ze zdjęcia na zdjęcie jest on coraz bardziej rozbrajający. I tak możemy podziwiać Trottera w stroju renifera, kurczaka czy sportowca. Ten pies to prawdziwy model, który swoim czarem przyciągnął na swój Instagram 200 tysięcy obserwujących.

@miserable_men

Miserable Man to bardzo zabawny profil, przedstawiający znudzonych mężczyzn, którzy zostali (zapewne siłą) zaciągnięci na zakupy. Ich smutne, znudzone miny, wymyślne pozy i sposób na spędzanie czasu, kiedy żona przymierza kolejną sukienkę, są bezcenne! Nie są to zdjęcia najlepszej jakości, o świetnych kolorach i wykadrowaniu, jednak z pewnością sprawią, że się uśmiechniemy.

Instagram dla fanów estetyki

Uwielbiasz estetykę, minimalizm, a zdjęcia w jednym stylu sprawiają, że możesz oglądać je godzinami? Cenisz sobie pewnego rodzaju powtarzalność, która jednak dotyczy tylko jednego z elementów i za każdym razem potrafi zaskoczyć? Kliknij „Obserwuj” przy poniższych profilach.

@oh.sopretty

Oh So Pretty to minimalizm, dużo bieli i świetne uchwycenie codzienności. Autorka robi piękne, inspirujące, bardzo jasne zdjęcia, a cały profil utrzymany jest w tej samej stylistyce. To gratka dla osób ceniących sobie estetykę ponad wszystko.

@ovors

Ovors to profil polskiej fotografki, Weroniki Izdebskiej. Niesamowite ujęcia w zimnej kolorystyce są motywem przewodnim tego miejsca. Zdjęcia mają niepowtarzalny klimat, zawierają w sobie mnóstwo emocji i z pewnością warto je zobaczyć.

@alexla_

Aleksandra z Wrocławia robi swoim telefonem niezwykłe zdjęcia zwykłych przedmiotów i chwil. Zachwyca w nich wszystko, kompozycja, kadr, kolory i sposób przedstawienia. Aż trudno uwierzyć, jak wspaniałe zdjęcia można stworzyć, używając aparatu w telefonie.

Instagram to cudowne krajobrazy

Jeżeli jesteś fanem zdjęć niesamowitych miejsc, doskonałych kadrów lub profesjonalnej edycji, również się nie zawiedziesz!

@mattfrench

Matt French na swoim instagramowym profilu pokazuje zapierające dech w piersiach ujęcia krajobrazów. Zachwycają nie tylko kadry, lecz także niezwykle intensywne kolory.

@nois7

Robert Jahns również pokazuje nam krajobrazy, jednak w odmiennym wydaniu. Zdjęcia są niezwykle profesjonalnie przerobione za pomocą programów graficznych. Dzięki temu stają się nietuzinkowe i naprawdę niesamowite. Naprawdę warto odwiedzić ten profil.

Instagram może być inspiracją, rozrywką, motywacją, pamiętnikiem – wszystkim, na co tylko masz ochotę. Znajdziesz na nim profile, które zachwycą i sprawią, że zostaniesz tam na dłużej!

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów