0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: obcy-srodek-trwaly

Artykuły:

Wykup inwestycji w obcym środku trwałym a amortyzacja

Prowadząc działalność można wykorzystywać własne środki trwałe, wpisane do ewidencji, bądź te należące do kogoś. Ponadto przedsiębiorcy często inwestują w obce środki trwałe. Jak rozliczyć wykup inwestycji w obcym środku trwałym? Czy można go amortyzować?

29 marca 2022

Remont obcego środka trwałego - podatkowe rozliczenie

Środki trwałe są powszechnie wykorzystywane w przedsiębiorstwie. Czy jest możliwa inwestycja w obcy środek trwały? Przeczytaj artykuł i dowiedz się jak rozliczyć remont obcego środka trwałego! Czy remont różni się od ulepszenia środka trwałego?

1 kwietnia 2021

Inwestycja w obcym środku trwałym - rozliczenie nakładów

W trakcie prowadzenia działalności przedsiębiorcy często nabywają środki trwałe, jak również inwestują w obce środki trwałe. Czy wiesz, jak powinna zostać rozliczona inwestycja w obcym środku trwałym? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej!

11 września 2018

Jak rozliczyć nakłady poniesione na obcy środek trwały?

Wielu przedsiębiorców z różnych względów preferuje wykorzystywanie w firmie obcych środków trwałych. Czy wiesz, w jaki sposób należy rozliczyć nakłady poniesione na obcy środek trwały? Dowiedz się więcej na ten temat czytając nasz artykuł!

21 lipca 2017

Obcy środek trwały - czym jest i jak go rozliczyć?

Obcy środek trwały nie został wprost uwzględniony w przepisach ustawy o PIT. Przeczytaj nasz artykuł i sprawdź, jak prawidłowo rozliczać poniesione nakłady na wynajmowany składnik majątku. Wszystko na temat inwestycji w obcy środek trwały w artykule!

20 grudnia 2016

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów