0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: pokolenie-y

Artykuły:

Pokolenie Y - charakterystyka przedstawicieli

Pokolenie Y w dużej większości weszło już na rynek pracy. Dlaczego jednak może przerazić pracodawców? Kim są przedstawiciele tej generacji? Czy w stereotypach na ich temat jest trochę prawdy? Przeczytaj artykuł i poznaj odpowiedzi na te pytania!

28 kwietnia 2021

Różnice międzypokoleniowe – jak motywować pokolenie X, Y i Z?

Pokolenie X, Y i Z - jakie są między nimi różnice? Z czego wynikają różnice międzypokoleniowe? Jak budować przekaz medialny dla różnych grup wiekowych? Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się wszystkiego o różnicach międzypokoleniowych.

14 maja 2019

Model CRUSH - jak zainteresować pokolenie Y ?

Jak zaangażować odbiorcę danej marki? Jak wzbudzić jego zainteresowanie lub skłonić do zakupu Twojego produktu czy usługi? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, czym jest model CRUSH i jak dzięki niemu dotrzeć do młodego i zmieniającego się pokolenia Y!

7 marca 2017

Pokolenie Y i Z w pracy, czyli najmłodsze roczniki na rynku pracy

Czym charakteryzują się pokolenie Y i pokolenie Z? Jak ich przedstawiciele zachowują się w pracy? Na jakich kwestiach skupiają się najbardziej? Jak ich skutecznie motywować? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej na ten temat!

15 lutego 2017

Jak radzić sobie z wielozadaniowością stanowiska pracy?

Moda na wielozadaniowość w pracy napłynęła do Polski w latach 90. Dzisiaj, w dobie nowoczesnych technologii i nowych mediów, nikogo nie dziwi konieczność wykonywania stu rzeczy na raz.

3 grudnia 2014

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów