0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Program do kadr i płac a rozliczanie czasu pracy

Nasz ekspert:
Artykuły autora

Wielkość tekstu:

Prowadzenie ewidencji czasu pracy to jeden z ważnych obowiązków pracodawcy. Na tej podstawie możliwe jest rozliczenie czasu pracy, które ma z kolei kluczowe znaczenie przy naliczaniu wynagrodzeń. W tworzeniu i porządkowaniu tego typu kalkulacji niezastąpiony jest dobry program do kadr i płac. Z jego pomocą wiele działań można usprawnić bądź zautomatyzować, dzięki czemu oszczędzimy czas i zminimalizujemy ryzyko błędu.

Program do kadr i płac – przyspieszenie pracy przedsiębiorstwa

System wFirma.pl to kompleksowy program do kadr i płac oraz księgowości online. Dedykowany jest w szczególności mikro i małym przedsiębiorstwom. Wspomaga on pracę osób zajmujących się rozliczaniem wynagrodzeń, sporządzających umowy i dbających o sprawy pracownicze. Ponadto oferuje wsparcie pracowników zajmujących się kwestiami księgowymi.

Program do kadr i płac, w którym rozlicza się czas pracy – jaki powinien być?

Dobry program do kadr i płac to taki, za którego pośrednictwem możemy prowadzić ewidencję czasu pracy w sposób prosty i przejrzysty. System wFirma.pl oferuje czytelną formę grafiku, do którego możemy np. wprowadzać nieobecności czy godziny nadliczbowe, czy nocne. Program uwzględnia domyślnie standardowe normy czasu pracy, a ponadto umożliwia ich edycję, w zależności od potrzeb danej firmy.

Program do kadr i płac ze wsparciem specjalistów – dlaczego to dobry pomysł?

Dzięki częstym aktualizacjom program do kadr i płac zapewnia maksymalną zgodność z obecnymi regulacjami prawnymi i podatkowymi. W ten sposób minimalizujemy ryzyko popełnienia błędu wynikającego z nieznajomości nowych przepisów. Sztab specjalistów sprawujących pieczę nad systemem zapewnia najszybsze możliwe wprowadzanie poprawek do programu, a także wsparcie jego użytkowników w sytuacjach, w razie wątpliwości co do korzystania z jego funkcji.

 

 

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów