0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

6 wyników dla tematu: centralny-rejestr-beneficjentow-rzeczywistych

Artykuły:

Beneficjent rzeczywisty - kim jest i jaka jest jego rola?

Prowadzenie firmy może wymagać dodatkowych obowiązków, jak wpis do Centralnego Rejestru Beneficjentów Rzeczywistych. W tym rejestrze należy wskazać osobę - jaką jest beneficjent rzeczywisty, która sprawuje rzeczywistą kontrolę nad przedsiębiorstwem.

26 września 2023

Jak wprowadzić zmiany w Rejestrze Beneficjentów Rzeczywistych?

Nie każdy przedsiębiorca jednak wie, że istnieje jeszcze jeden rejestr, w którym odnotowywane są polskie firmy - jest nim Centralny Rejestr Beneficjentów Rzeczywistych. Sprawdź, jak wprowadzić zmiany w Rejestrze Beneficjentów Rzeczywistych?

28 marca 2023

Czy biuro rachunkowe powinno przygotowywać wnioski o wpis do CRBR?

CRBR został utworzony w celu przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Rejestr jest jawny, a dostęp bezpłatny. Czy biuro rachunkowe powinno przygotowywać wnioski o wpis do CRBR za klienta? Sprawdź, kto i kiedy powinien złożyć wniosek!

17 stycznia 2023

Termin zgłoszenia do CRBR wydłużony!

CRBR (Centralny Rejestr Beneficjentów Rzeczywistych) przeznaczony jest dla osób kontrolujących spółki handlowe. Przez epidemię koronawirusa i problemy techniczne, przesunięto termin zgłoszenia. Sprawdź, kiedy mija ostateczny termin zgłoszenia do CRBR!

14 lipca 2020

Centralny Rejestr Beneficjentów Rzeczywistych – sprawdź obowiązki!

13 października uruchomiono Centralny Rejestr Beneficjentów Rzeczywistych, co wiąże się z nowymi obowiązkami dla spółek. Przeczytaj artykuł i sprawdź, jak dokonać rejestracji swoich przedstawicieli w Ministerstwie Finansów oraz do kiedy masz na to czas!

8 lipca 2020

Centralny Rejestr Beneficjentów Rzeczywistych - został miesiąc na zgłoszenie!

Zostało już tylko miesiąc na zgłoszenie przez spółki beneficjenta rzeczywistego. Czym jest Centralny Rejestr Beneficjentów Rzeczywistych? Kogo dotyczy obowiązek zgłoszenia beneficjenta rzeczywistego? Sprawdź!

13 lutego 2020

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów