0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

6 wyników dla tematu: nowelizacja-ustawy-o-vat

Artykuły:

Pakiet VAT e-commerce – Senat zaproponował zmianę daty wdrożenia przepisów!

Nowelizacja ustawy o VAT przyniesie zmiany w opodatkowaniu transakcji zagranicznych. Przepisy mają wejść od 1 lipca br., jednak Senat zaproponował zmianę daty ich wdrożenia. Od kiedy zatem będzie obowiązywać nowy pakiet VAT e-commerce? Sprawdziliśmy!

22 czerwca 2021

Zmiany w VAT w 2017 roku - warto wiedzieć

Od stycznia 2017 roku będzie obowiązywała nowelizacja ustawy o VAT, która wprowadza wiele istotnych zmian z punktu widzenia podatników i przedsiębiorców. Sprawdźmy, jakie zmiany w VAT w 2017 roku wejdą w życie!

20 grudnia 2016

Czym jest VAT Mini One Stop Shop?

Ministerstwo Finansów nie ma czasu na odpoczynek, wciąż pracuje nad licznymi zmianami podatkowymi w związku z implementacją przepisów unijnych dotyczących podatku VAT do krajowego ustawodawstwa.

12 maja 2014

Sejm przyjął ustawę o zmianach VAT przy samochodach

Dnia 7 lutego 2014 roku Sejm przyjął nowelizację ustawy o zmianie Ustawy o podatku od towarów i usług oraz niektórych innych ustaw, dotyczącą w szczególności zmian w zakresie odliczenia VAT od zakupu samochodów

7 lutego 2014

Nowelizacja ustawy o VAT - najważniejsze fakty

Wraz z początkiem roku 2014 w życie weszła nowelizacja ustawy o VAT. Największe zmiany dotyczą danych zawartych na fakturze. Sprawdź, jakie dane powinny znajdować się na fakturze. Odpowiedź znajdziesz w artykule!

16 grudnia 2013

Zmiany w Ordynacji podatkowej oraz ustawie o VAT

Ministerstwo Finansów po raz kolejny szykuje dla nas szereg zmian w zakresie podatków. Tym razem modyfikacji zostaną poddane ordynacja podatkowa oraz ustawa o VAT.

8 lipca 2013

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów